Pistewedstrijdtrainingen 2019-2020

Als voorbereiding op de baanmeetings organiseert Cycling Vlaanderen specifieke wedstrijdtrainingen op de piste. Deze trainingen zijn voorbehouden voor deelnemers aan de meetings. Bedoeling van deze trainingen is om de basisvaardigheden van de specifieke wedstrijddisciplines op een wielerbaan verder uit te diepen.

  • Algemene info (klik hier)
    De piste-wedstrijdtrainingen omvatten:
    1. Wedstrijdtrainingen sprint en fond
    2. Ploegkoerstrainingen
    3. Dernytrainingen

    Ze zijn voorbehouden voor deelnemers aan de meetings. Bedoeling van deze trainingen is om de basisvaardigheden van de specifieke wedstrijddisciplines op een wielerbaan verder uit te diepen.

    Voor renners die:
    • reeds het lessenpakket gevolgd hebben of voldoende basiservaring op de piste hebben;
    • in het bezit zijn van een competitievergunning bij Cycling Vlaanderen (U15 - U17 - junioren - U23 - elite);
    • beschikken over een eigen pistefiets (er zal dan geen fietsverhuur zijn);
    • zullen deelnemen aan minstens 1 pistewedstrijd voor 1 februari 2020.

    ALLE GEDETAILLEERDE INFO (PDF)

  • Inschrijving (klik hier)
    ONLINE VANAF 1 SEPTEMBER via onderstaand formulier

    KOSTPRIJS (voor alle wedstrijdtrainingen vanaf 3 september tem 30 januari voor uw categorie), vooraf te betalen via overschrijving: U15 = 65 EUR - Vanaf U17 = 100 EUR

    KOSTPRIJS voor 1 training, vooraf online in te schrijven met vermelding van de datum en vooraf te betalen via overschrijving: 10 EUR

    Richtlijnen voor het betalen van dit bedrag volgen in de bevestigingsmail nadat je je online hebt ingeschreven. 
  • Lijst inschrijvingen (klik hier)
    OPGELET:
    De inschrijving is pas definitief als de betaling is gebeurd.


    Wedstrijdtrainingen (max. 40 inschrijvingen) - van 17/10 tem 30/01

     VoornaamFamilienaamBetaaldAboDVDatum
    1BasielBAERTJaX 
    2JakovBEIRLAENJaX 
    3AaikeCOOLSJaX 
    4EmilioCRIELJaX 
    5QuintenDALVINGJaX 
    6KennethDE DECKERJaX 
    7RenzoDE REGGEJaX 
    8FaustoDE VALCKJaX 
    9PaulineDE WULFJaX 
    10AndreasDECEUNINCKJaX 
    11MichaëlDECOSTERJaX 
    12SiebeDEWEIRDTJaX 
    13ChepeFLUSSIEJaX 
    14EsméeGIELKENSJaX25/10/2019
    15EsméeGIELKENSJaX08/11/2019
    16EsméeGIELKENSJaX29/11/2019
    17TanghiGOVAERTJaX 
    18XanderHUBOJaX 
    19JarneJONCKHEEREJaX 
    20XedricKAESNeeX 
    21CleoKIEKENSJaX 
    22MichielL’EAUJaX 
    23TiboLANDTSHEERJaX 
    24IniasLETENJaX 
    25JadeLINTHOUDTJaX 
    26JariMEERSMANJaX 
    27HenriNAESSENSJaX 
    28RenzoRAESJaX 
    29MargotROTTIERSJaX 
    30YorickSLAETSJaX 
    31AytonSOENENSJaX 
    32ViktorSOENENSJaX30/01/2020
    33ViktorSOENENSJaX23/01/2020
    34ViktorSOENENSJaX09/01/2020
    35LeytonSOENENSJaX 
    36ViktorSOENENSJaX16/01/2020
    37MichaelSTEYAERTJaX 
    38LiamVAN BYLENJaX 
    39JolienVAN CONINCKXLOEYJaX 
    40InesVAN DE PAARJaX 
    41MilanVAN DEN HAUTEJaX 
    42DewyVAN GIJSELJaX09/01/2020
    43DewyVAN GIJSELJaX16/01/2020
    44DewyVAN GIJSELJaX23/01/2020
    45DewyVAN GIJSELJaX30/01/2020
    46ViggoVAN NESTEJaX 
    47StianVAN OUDENHOVEJaX 
    48DimiVAN PAMELJaX 
    49MathiasVANDENBORREJaX28/11/2019
    50MathiasVANDENBORREJaX20/10/2019
    51YennaVANDEPUTTEJaX 
    52VictorVANEECKHOUTTEJaX 


    Wedstrijdtrainingen U15 (max. 40 inschrijvingen) - van 1/01 tem 30/01

     VoornaamFamilienaamBetaaldAboDVDatum
    1NicolasAERNOUTSJaX 
    2NicolasD´HOOGHEJaX 
    3AlessDE BOCKJaX 
    4StafDE BODEJaX 
    5MatthijsDE CLERCQJaX 
    6GielDE NULJaX 
    7CasDE SMEYTERJaX 
    8LauraFIVENeeX 
    9JonasGABRIELSJaX 
    10WarreGHESELLENeeX 
    11LennHUYCHJaX 
    12IanKIMPEJaX 
    13KiandroMANNAERTJaX 
    14ArneMETTEPENNINGENJaX 
    15FerreSALLAERTSJaX 
    16SiebeVAN CANNEYTJaX 
    17RobbeVAN CANNEYTJaX 
    18ThibautVAN DAMMEJaX 
    19JorbenVAN DE WALLEJaX 
    20MatsVANSPRINGELJaX 
    21LucaVIERSTRAETEJaX 
    22LouisWEYTSJaX 


    Ploegkoerstrainingen met de groep Beginners 1 (max. 24 inschrijvingen) - van 03/09 tem 15/10

     VoornaamFamilienaamBetaald
    1BasielBAERTJa
    2AaikeCOOLSJa
    3EmilioCRIELJa
    4TanghiGOVAERTJa
    5JarneJONCKHEEREJa
    6MichielL’EAUJa
    7TiboLANDTSHEERJa
    8IniasLETENJa
    9HenriNAESSENSJa
    10MargotROTTIERSJa
    11YorickSLAETSJa
    12LeytonSOENENSJa
    13LiamVAN BYLENJa
    14MilanVAN DEN HAUTEJa
    15ViggoVAN NESTEJa
    16StianVAN OUDENHOVEJa
    17DimiVAN PAMELJa
    18VictorVANEECKHOUTTEJa


    Ploegkoerstrainingen met de groep Beginners 2 (max. 24 inschrijvingen) - van 05/09 tem 10/10

     VoornaamFamilienaamBetaald
    1LarsDE BEULJa
    2MaxwellDE BROEDERJa
    3KennethDE DECKERJa
    4XedricKAESNee


    Ploegkoerstrainingen met de groep Gevorderden 1 (max. 24 inschrijvingen) - van 22/10 tem 17/12

     VoornaamFamilienaamBetaald
    1BasielBAERTJa
    2AaikeCOOLSJa
    3EmilioCRIELJa
    4QuintenDALVINGJa
    5SteffenDE SCHUYTENEERJa
    6TanghiGOVAERTJa
    7JarneJONCKHEEREJa
    8MichielL’EAUJa
    9IniasLETENJa
    10HenriNAESSENSJa
    11LauraPUYPEJa
    12RenzoRAESJa
    13MargotROTTIERSJa
    14YorickSLAETSJa
    15LeytonSOENENSJa
    16LiamVAN BYLENJa
    17MilanVAN DEN HAUTEJa
    18ViggoVAN NESTEJa
    19StianVAN OUDENHOVEJa
    20DimiVAN PAMELJa
    21VictorVANEECKHOUTTEJa


    Ploegkoerstrainingen met de groep Gevorderden 2 (max. 24 inschrijvingen) - van 17/10 tem 02/01

     VoornaamFamilienaamBetaald
    1JakovBEIRLAENJa
    2PieterBUYLEJa
    3QuintenDALVINGJa
    4MaxwellDE BROEDERJa
    5KennethDE DECKERJa
    6AndreasDECEUNINCKJa
    7SiebeDEWEIRDTJa
    8XanderHUBOJa
    9XedricKAESNee
    10JariMEERSMANJa
    11RenzoRAESJa
    12AytonSOENENSJa
    13MichaelSTEYAERTJa
    14InesVAN DE PAARJa


    Dernytrainingen (enkel voor junioren, U23 en elite dames en heren) - van 25/10 tem 29/11

     VoornaamFamilienaamBetaald
    1JakovBEIRLAENJa
    2AaikeCOOLSJa
    3QuintenDALVINGJa
    4KennethDE DECKERJa
    5AndreasDECEUNINCKJa
    6SiebeDEWEIRDTJa
    7XanderHUBOJa
    8XedricKAESNee
    9JariMEERSMANJa
    10RenzoRAESJa
    11AytonSOENENSJa
    12MichaelSTEYAERTJa
    13JolienVAN CONINCKXLOEYJa
    14InesVAN DE PAARJa


    Ploegkoerstrainingen Beginners en Gevorderden ifv BK (max. 24 inschrijvingen) - van 7/01 tem 28/01

     VoornaamFamilienaamBetaald
    1BasielBAERTJa
    2JakovBEIRLAENJa
    3AaikeCOOLSJa
    4EmilioCRIELJa
    5QuintenDALVINGJa
    6TanghiGOVAERTJa
    7XanderHUBOJa
    8JarneJONCKHEEREJa
    9MichielL’EAUJa
    10TiboLANDTSHEERJa
    11IniasLETENJa
    12HenriNAESSENSJa
    13LauraPUYPEJa
    14MargotROTTIERSJa
    15YorickSLAETSJa
    16LeytonSOENENSJa
    17LiamVAN BYLENJa
    18InesVAN DE PAARJa
    19MilanVAN DEN HAUTEJa
    20ViggoVAN NESTEJa
    21StianVAN OUDENHOVEJa
    22DimiVAN PAMELJa
    23VictorVANEECKHOUTTEJa


Meer info

Topsportcoördinator
Koen Beeckman
Strandlaan 3
9000  Gent
093219037
koen.beeckman@cycling.vlaanderen


Pistewedstrijdtrainingen 2019-2020

Gent - september 2019 - februari 2020

Vanaf 1 september