Pistewedstrijdtrainingen 2020-2021

Als voorbereiding op de baanmeetings organiseert Cycling Vlaanderen specifieke wedstrijdtrainingen op de piste. Deze trainingen zijn voorbehouden voor deelnemers aan de meetings. Bedoeling van deze trainingen is om de basisvaardigheden van de specifieke wedstrijddisciplines op een wielerbaan verder uit te diepen.

  • Algemene info (klik hier)
    De piste-wedstrijdtrainingen omvatten:
    1. Wedstrijdtrainingen sprint en fond
    2. Ploegkoerstrainingen
    3. Dernytrainingen

    Ze zijn voorbehouden voor deelnemers aan de meetings. Bedoeling van deze trainingen is om de basisvaardigheden van de specifieke wedstrijddisciplines op een wielerbaan verder uit te diepen.

    Voor renners die:
    • reeds het lessenpakket gevolgd hebben of voldoende basiservaring op de piste hebben;
    • in het bezit zijn van een competitievergunning bij Cycling Vlaanderen (U15 - U17 - junioren - U23 - elite);
    • beschikken over een eigen pistefiets (er zal dan geen fietsverhuur zijn);
    • zullen deelnemen aan minstens 1 pistewedstrijd voor 1 februari 2021.

    ALLE GEDETAILLEERDE INFO (PDF)

  • Inschrijving (klik hier)
    ONLINE VANAF 15 SEPTEMBER via onderstaand formulier

    KOSTPRIJS voor alle wedstrijdtrainingen vanaf 1 september tem 31 januari voor uw categorie, vooraf te betalen via overschrijving: U15 = 50 EUR - Vanaf U17 = 90 EUR

    KOSTPRIJS voor alle ploegkoerstrainingen vanaf 1 september tem 31 januari voor uw categorie, vooraf te betalen via overschrijving: Beginners = 50 EUR - Gevorderden = 50 EUR

    KOSTPRIJS voor 1 dernytraining, vooraf online in te schrijven met vermelding van de datum en vooraf te betalen via overschrijving: 10 EUR

    KOSTPRIJS voor 1 daginschrijving, vooraf online in te schrijven met vermelding van de datum en vooraf te betalen via overschrijving: 10 EUR

    Richtlijnen voor het betalen van dit bedrag volgen in de bevestigingsmail nadat je je online hebt ingeschreven. 
  • Lijst inschrijvingen (klik hier)
    OPGELET:
    De inschrijving is pas definitief als de betaling is gebeurd.


    Wedstrijdtrainingen (max. 60 inschrijvingen) - van 15/10 tem 4/02

     VoornaamFamilienaamBetaaldAboDVDatum
    1NicolasAERNOUTSJaX 
    2JakovBEIRLAENJaX 
    3LennertBERTELSJaX 
    4TysonBORREMANSJaX 
    5AaikeCOOLSJaX 
    6EmilioCRIELJaX 
    7SilkeD´HONTJaX 
    8LarsDE BEULJaX 
    9AlessDE BOCKJaX 
    10StafDE BODEJaX 
    11MatthijsDE CLERCQJaX 
    12KennethDE DECKERJaX 
    13AndresDE MOORJaX 
    14RenzoDE REGGENeeX 
    15AndreasDECEUNINCKJaX 
    16BrentDELTOMBEJaX 
    17LaerkeEXPEELSJaX 
    18ArnaudFAUTEJaX 
    19AikoFONCKEJaX 
    20JonasGABRIELSJaX 
    21TanghiGOVAERTJaX 
    22JarneJONCKHEEREJaX 
    23MichielL´EAUNeeX 
    24TiboLANDTSHEERJaX 
    25IniasLETENJaX 
    26JadeLINTHOUDTJaX 
    27LucaMAESJaX 
    28SaraMAESJaX 
    29KiandroMANNAERTJaX 
    30ArneMETTEPENNINGENJaX 
    31LucNOUWENJaX 
    32MargotROTTIERSJaX 
    33XanderSCHELDEMANJaX 
    34EviSLOSSEJaX 
    35RobbeSNELSJaX 
    36ViktorSOENENSJaX 
    37MichaelSTEYAERTJaX 
    38LiamVAN BYLENJaX 
    39JolienVAN CONINCKXLOEYJaX 
    40InesVAN DE PAARJaX 
    41Ann-SophieVAN DEN DRIESNeeX 
    42BabetteVAN DER WOLFJaX 
    43DewyVAN GIJSELJaX 
    44LoreVAN GOETHEMJaX 
    45YoranVAN GUCHTJaX 
    46YennaVANDEPUTTEJaX 
    47VictorVANEECKHOUTTEJaX 
    48LucaVIERSTRAETEJaX 
    49LouisWEYTSJaX 


    Wedstrijdtrainingen U15 (max. 40 inschrijvingen) - van 6/01 tem 3/02

     VoornaamFamilienaamBetaaldAboDVDatum
    1AlexanderBASTIAENSJaX 
    2MathisBRUYNOOGHEJaX 
    3GielDE NULJaX 
    4MatsDE RIDDERJaX 
    5SuneDE VALCKJaX 
    6LauraFIVEJaX 
    7LennHUYCHJaX 
    8SiebeOLIVIERSJaX 
    9SiebeVAN CANNEYTJaX 
    10RobbeVAN CANNEYTJaX 
    11ThibautVAN DAMMEJaX 
    12TobeVANDENDRIESSCHEJaX 
    13RoanVERTRIESTJaX 


    Ploegkoerstrainingen met de groep Beginners (max. 24 inschrijvingen) - van 06/10 tem 29/10

     VoornaamFamilienaamBetaald
    1NicolasAERNOUTSJa
    2EmilioCRIELJa
    3NicolasD´HOOGHEJa
    4AlessDE BOCKJa
    5StafDE BODEJa
    6KennethDE DECKERJa
    7AndresDE MOORJa
    8MathiasEVERAERTJa
    9LaerkeEXPEELSJa
    10ArnaudFAUTEJa
    11JonasGABRIELSJa
    12TanghiGOVAERTJa
    13TiboLANDTSHEERJa
    14JadeLINTHOUDTJa
    15LucaMAESJa
    16ArneMETTEPENNINGENJa
    17BramPUYPEJa
    18MargotROTTIERSJa
    19Ann-SophieVAN DEN DRIESNee
    20LucaVIERSTRAETEJa
    21LouisWEYTSJa


    Ploegkoerstrainingen met de groep Gevorderden 1 (max. 24 inschrijvingen) - van 1/11 tem 22/12

     VoornaamFamilienaamBetaald
    1NicolasAERNOUTSJa
    2AaikeCOOLSJa
    3EmilioCRIELJa
    4NicolasD´HOOGHEJa
    5AlessDE BOCKJa
    6StafDE BODEJa
    7SteffenDE SCHUYTENEERJa
    8BrentDELTOMBEJa
    9ArnaudFAUTEJa
    10JonasGABRIELSJa
    11TanghiGOVAERTJa
    12TiboLANDTSHEERJa
    13JadeLINTHOUDTJa
    14LucaMAESJa
    15ArneMETTEPENNINGENJa
    16HenriNAESSENSJa
    17BramPUYPEJa
    18LauraPUYPEJa
    19MargotROTTIERSNee
    20InesVAN DE PAARJa
    21ViggoVAN NESTEJa
    22StianVAN OUDENHOVEJa
    23VictorVANEECKHOUTTEJa


    Ploegkoerstrainingen met de groep Gevorderden 2 (max. 24 inschrijvingen) - van 5/11 tem 17/12

     VoornaamFamilienaamBetaald
    1JakovBEIRLAENJa
    2KennethDE DECKERJa
    3AndreasDECEUNINCKJa
    4JarneJONCKHEEREJa
    5MichielL´EAUJa
    6IniasLETENJa
    7SaraMAESJa
    8YorickSLAETSJa
    9RobbeSNELSJa
    10LeytonSOENENSNee
    11MichaelSTEYAERTJa
    12BabetteVAN DER WOLFJa


    Dernytraining (enkel voor junioren, meisjes junioren, U23 en elite vrouwen en mannen)

     VoornaamFamilienaamBetaald
    1AaikeCOOLSJa
    2AaikeCOOLSJa
    3KennethDE DECKERJa
    4KennethDE DECKERJa
    5MichielL´EAUJa
    6MichielL´EAUJa
    7IniasLETENJa
    8IniasLETENJa
    9JolienVAN CONINCKXLOEYJa
    10Ann-SophieVAN DEN DRIESNee
    11Ann-SophieVAN DEN DRIESNee


    Ploegkoerstrainingen Beginners en Gevorderden ifv BK (max. 24 inschrijvingen) - van 5/01 tem 2/02

     VoornaamFamilienaamBetaald
    1NicolasAERNOUTSJa
    2AaikeCOOLSJa
    3EmilioCRIELJa
    4NicolasD´HOOGHEJa
    5AlessDE BOCKJa
    6StafDE BODEJa
    7SteffenDE SCHUYTENEERJa
    8LaerkeEXPEELSJa
    9ArnaudFAUTEJa
    10JonasGABRIELSJa
    11TanghiGOVAERTJa
    12JarneJONCKHEEREJa
    13MichielL´EAUJa
    14TiboLANDTSHEERJa
    15LucaMAESJa
    16ArneMETTEPENNINGENJa
    17BramPUYPEJa
    18LauraPUYPEJa
    19MargotROTTIERSJa
    20YorickSLAETSJa
    21StianVAN OUDENHOVEJa
    22VictorVANEECKHOUTTEJa
    23LucaVIERSTRAETEJa
    24LouisWEYTSJa


Meer info

Topsportcoördinator
Koen Beeckman
Strandlaan 3
9000  Gent
093219037
david.de.backer@cycling.vlaanderen


Pistewedstrijdtrainingen 2020-2021

Gent - september 2020 - februari 2021

Vergunningnummer
Barcode Waar vind ik deze gegevens? Klik hier.