Alles op zijn tijd

 
 

Transfers

Wanneer en hoe kunnen renners van club veranderen? U vindt hier de Transferreglementering terug:

  • Transfers 2016-2017 (klik hier)
     
    NaamProvincieCategorieHuidige clubNieuwe club
    ACCOE JoyceODAME ELITEWSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN VZW 
    ADAMS AaronWU12 (mann.)OSTENDBMXCLUB 
    ADAMS MyrtheWU12 (vrouw.)OSTENDBMXCLUB 
    ADAMS PieterWCRUISEROSTENDBMXCLUB 
    ADRIAENS BertWU23KSV DEERLIJK VZW (MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT) 
    ADRIAENSEN MichaelAELITEKONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW 
    AERTS KatoAU15 (vrouw.)KON. BALEN B.C. V.Z.W. (ACROG - BALEN BC) 
    ALDERWEIRELD RobinWU23CYCLING TEAM OOSTKUST 
    ALENTEYNS JoritLBU17 (mann.)KON. BALEN B.C. V.Z.W. (ACROG - BALEN BC) 
    ALENTEYNS RuneLBU12 (mann.)KON. BALEN B.C. V.Z.W. (ACROG - BALEN BC) 
    ALLEMAN TimWELITEMEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM 
    ALLEMEERSCH StevenWMASTER (mann.)TRUST MTB TEAM VZW 
    AMELINCKX StefAJUNIORWIELERTEAM WAASLAND VZW (VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM) 
    AMPOORTER YoranWU12 (mann.)CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST 
    ANDERSON RiesAU15 (mann.)VZW ANTWERP BMX 
    ANDRIES JordiBU23DE TOEKOMSTVRIENDEN AARSCHOT (STAGECO - SPECIAL PAINT CYCLING TEAM) 
    ANRIJS SeppeAU12 (mann.)BMX TEAM BEKAF VZW 
    APERS RubenOJUNIORSCHELDESPURTERS VZW (ISOREX CYCLING TEAM) 
    ARETS SemAU15 (mann.)THE BMX DEVILS V.Z.W. RAVELS 
    ARMEE NeleBDAME ELITESCHELDESPURTERS VZW (ISOREX CYCLING TEAM) 
    AUGUSTYNEN TeemuAU12 (mann.)K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. 
    BAELE EvelineODAME ELITEST MARTINUS - KERKSKEN (NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN) 
    BAERT JordiOJUNIORSCHELDESPURTERS VZW (ISOREX CYCLING TEAM) 
    BAERT SiebrenOJUNIORTIELTSE RENNERSCLUB 
    BAETENS BrankoBU17 (mann.)WIELERKLUB NOORD-WEST-BRABANT (WK NOORD-WEST-BRABANT) 
    BAETENS BrittOU15 (vrouw.)TEAM PULSE-XCYCLING 
    BALCAEN ManolitoWU23TOPS ANTIEK 
    BAMELIS BjarneBFUNKLASSEWE R EVENTS (WE R HEROES) 
    BAMELIS KwintenBU12 (mann.)WE R EVENTS (WE R HEROES) 
    BARBRY GielWU17 (mann.)TIELTSE RENNERSCLUB 
    BATS DidierBELITE4 BIKES MTB TEAM 
    BAUDET WitzeAU15 (mann.)BMX DENNENTEAM KEERBERGEN (BMX DENNENTEAM) 
    BAUDEWIJNS CédricOU12 (mann.)THE BMX-STARS VZW 
    BAUER DeanWU15 (mann.)CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE 
    BAUTERS ArneBJUNIOROLYMPIA TIENEN (LOTTO OLYMPIA TIENEN) 
    BAUWENS AaronOU17 (mann.)VZW YOUNG BIKERS (WAASLANDMTBSCHOOL) 
    BECK CedricOJUNIORSCHELDESPURTERS VZW (ISOREX CYCLING TEAM) 
    BEECKMAN ArnaudOU23 UCI MTB TEAMKTM BIKE VISION 
    BEECKMAN BrentOU17 (mann.)KTC-CYCLING TEAM VZW (KTC-CYCLING TEAM) 
    BEELEN PieterAU17 (mann.)K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. 
    BEERNAERT BenjaminWU17 (mann.)CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST 
    BEIRINCKX LinaAU15 (vrouw.)K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. 
    BEKAERT SeppeOJUNIORKON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE 
    BEKAERT YentlWJUNIORVZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM (YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM)VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM (YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM)
    BELLENS JarnoAU17 (mann.)PMC CYCLING - ZOLDER (PMC CYCLING) 
    BELLENS LennertBJUNIORCYCLING TEAM ZEMST VZW 
    BELLENS LinoAU15 (mann.)DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W. 
    BELLENS WillemBMASTER (mann.)CYCLING TEAM ZEMST VZW 
    BELMANS AukjeAU12 (vrouw.)BMX WESTEL VZW 
    BELMANS EliasLBU15 (mann.)YOUTH CYCLING PROJECT TESSENDERLO VZW (KRIEKEL CYCLING TEAM TESSENDERLO) 
    BELMANS FienLBU15 (vrouw.)YOUTH CYCLING PROJECT TESSENDERLO VZW (KRIEKEL CYCLING TEAM TESSENDERLO) 
    BELMANS QuinteAU12 (mann.)BMX WESTEL VZW 
    BENOIS FelixBJUNIORROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW 
    BERCKMANS JensAU23DE TOEKOMSTVRIENDEN AARSCHOT (STAGECO - SPECIAL PAINT CYCLING TEAM) 
    BERGHMANS KarelBFUNKLASSEMTB VINCENT - SINT-TRUIDEN (KTM - BIKE VISION) 
    BERGHMANS SidBU15 (mann.)MTB VINCENT - SINT-TRUIDEN (KTM - BIKE VISION) 
    BERNAERTS JarneAJUNIORDAVO CYCLING TEAM - TONGEREN 
    BERTRAND DorianHU23ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW 
    BEX NathalieLBDAME JUNIORFORZA FORTUNA FINANCIAL GROUP 
    BIEBAU AxelleWU17 (vrouw.)VZW WIELERPLOEG DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE (VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE) 
    BIESBROECK BrentOU8 (mann.)SCHELDESPURTERS VZW (ISOREX CYCLING TEAM) 
    BLANCHAERT JoODAME ELITEK.V.C. DEINZE VZW 
    BLOMME LorenzoWU23TOPS ANTIEK 
    BLONDEEL CharlieWELITEDOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK 
    BLOUWE LouisWJUNIORTIELTSE RENNERSCLUB 
    BOECKX SeppeAU15 (mann.)K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. 
    BOELAERT MaxenceOU12 (mann.)KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE 
    BOELAERT WardOELITETEAM THIELEMANS - DE HAUWERE 
    BOEYEN JelleAU12 (mann.)K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. 
    BOGAERTS SenneOU15 (mann.)KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW 
    BONNE BertWJUNIORKON. BALEN B.C. V.Z.W. (ACROG - BALEN BC) 
    BONNE JenkoOU23CYCLING EVENTS VZW (BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM) 
    BONTE RuneWU15 (mann.)KVC NOORDZEEMEEUW 
    BOON LaurenOELITEVAN EYCK SPORT 
    BOONE DiegoWELITEKONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW 
    BOONEN ValerieADAME ELITEDE KASTELSE DURVERS V.Z.W. 
    BORGERS GillesLBJUNIORDAVO CYCLING TEAM - TONGEREN 
    BORGERS LarsBU17 (mann.)OLYMPIA TIENEN (LOTTO OLYMPIA TIENEN) 
    BORMS JordenBU23WIELERKLUB NOORD-WEST-BRABANT (WK NOORD-WEST-BRABANT) 
    BORRA GillesWJUNIORYOUTH PROMOTION CYCLING TEAM (AVIA WCUP CYCLING TEAM) 
    BOSMAN CarlOJUNIORRUDYCO CYCLING TEAM (PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM) 
    BOSMANS ArneWU23TOPS ANTIEK 
    BOSMANS TomAU23WIELERPROMOTIE ZUID-WEST (VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.) 
    BOSSAER GatienOELITESCHELDESPURTERS VZW (ISOREX CYCLING TEAM) 
    BOSSENS LeanderLBU8 (mann.)BMX TEAM BEKAF VZW 
    BOSSUYT GianniWU23TOPS ANTIEK 
    BOSSUYT ShariWU17 (vrouw.)CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE 
    BOSTYN VictorOU15 (mann.)K.V.C. DEINZE VZW 
    BOTHUYNE JordenOU23HOME SOLUTION - ANMAPA CYCLING TEAM (HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM) 
    BOUDREZ BrentWU17 (mann.)WIELERTEAM IEPER 
    BOUTAYAB IlyesAU15 (mann.)K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. 
    BOUTS JensBJUNIORVZW JONG WIELERTALENT VLAAMSE ARDENNEN (VZW JONG WIELERTALENT) 
    BOUTTÉ JordyWU23DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK 
    BOUTTÉ KenzieWELITEDOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK 
    BOUTTÉ NielsWJUNIORWIELERTEAM IEPER 
    BRACKE ThomasOELITEWIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT (VETRAPO CYCLING TEAM) 
    BRACKE TijsOU17 (mann.)K.V.C. DEINZE VZW 
    BRAEKEN ArnoBU15 (mann.)BMXEMOTION TEAM 
    BRAET AxelWJUNIORFLANDERS YOUTH CYCLING ACADEMY VZW (FYCA VZW) (CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK) 
    BRAET VitoWU17 (mann.)CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST 
    BRIESEN BrentBU23WIELERPROMOTIECLUB (PRORACE CYCLING TEAM) 
    BRITS DelphineBDAME ELITEWSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN VZW 
    BROEKAERT WouterOJUNIORKON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE 
    BROSENS YannickAU17 (mann.)THE BMX DEVILS V.Z.W. RAVELS 
    BRUGGEMAN LorenzoOJUNIORWIELERTEAM WAASLAND VZW (VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM) 
    BRULEZ MiqeleWU23TOPS ANTIEK 
    BRUNING JenteOJUNIORCYCLING TEAM OOSTKUST 
    BRUWIERE OlivierBELITETHE BIKE HUB (TEAMNARVIFLEX-NOMADESK) 
    BRUYNEEL GielWELITECYCLING TEAM IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN (CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN) 
    BRUYNINCKX JonasAJUNIORLENSWORLD CYCLING TEAM 
    BRUYNINCKX WilfriedAMASTER (mann.)VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM 
    BRUYNOOGHE MathisWU12 (mann.)SCHELDESPURTERS VZW (ISOREX CYCLING TEAM) 
    BRUYNS LennerdAU17 (mann.)K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. 
    BUDENAERS ThomasLBU15 (mann.)LENSWORLD CYCLING TEAM 
    BULTYNCK KennethWELITEWIELERPROMOTIE ZUID-WEST (VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.) 
    BUNKENS KrisLBAMATEUR / MEN 19+KONINKLIJKE ZUID LIMBURGSE WIELERCLUB VZW (KZLWC HEYLEN) 
    BURTON JérémyNELITEDOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK 
    CADRON JulienHELITEWIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN 
    CAETHOVEN KennethOJUNIORWIELERTEAM WAASLAND VZW (VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM) 
    CALLEBAUT KevinOELITE CONT. Z/CCIBEL-CEBON 
    CAMERLINCKX GregoryBAMATEUR / MEN 19+WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN 
    CAPPAN LennertWU17 (mann.)TIELTSE RENNERSCLUB 
    CAPPELLE MaximWJUNIORFLANDERS YOUTH CYCLING ACADEMY VZW (FYCA VZW) (CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK) 
    CARDOEN HenrykOELITEDOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK 
    CAS StijnAU17 (mann.)W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. (WAC TEAM) 
    CASIER ArneWELITECAMOT VZW (PCT TOMACC) 
    CASSAERT LoranWJUNIORYOUTH PROMOTION CYCLING TEAM (AVIA WCUP CYCLING TEAM) 
    CASTELEYN PietWELITEMEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM 
    CATTEEUW XanderHU15 (mann.)VZW WIELERPLOEG DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE (VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE) 
    CAVEY VincentWJUNIORFLANDERS YOUTH CYCLING ACADEMY VZW (FYCA VZW) (CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK) 
    CELEN TimLBTRICYCLE MAN MT2AVALYMPICS 
    CEULEMANS JarneAU15 (mann.)K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. 
    CEULEMANS MichielAU15 (mann.)K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. 
    CEULEMANS NielsAU15 (mann.)K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. 
    CEULEMANS Tibo AU12 (mann.)K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. 
    CEULEMANS WardBU15 (mann.)YOUNG CYCLING TALENT DEMER & DIJLE (YOUNG CYCLING TALENT D&D) 
    CEUSTERS RuneAU15 (mann.)YOUTH CYCLING PROJECT TESSENDERLO VZW (KRIEKEL CYCLING TEAM TESSENDERLO) 
    CHRISTIAENS YoshiLBJUNIORKON. BALEN B.C. V.Z.W. (ACROG - BALEN BC) 
    CLAERBOUT JosseWU23KSV DEERLIJK VZW (MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT) 
    CLAES KeanoOU12 (mann.)KON. GENTSE VELO SPORT (VD HAUWE CT - GENTSE VS) 
    CLAES KimberlyOU17 (vrouw.)KON. GENTSE VELO SPORT (VD HAUWE CT - GENTSE VS) 
    CLAES StefLBJUNIORDAVO CYCLING TEAM - TONGEREN 
    CLAESSEN NickAU23KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW 
    CLAEYS ArnoOU17 (mann.)VA-CYCLING TEAM ZELE VZW (VAN ASSCHE - VERTRONICS CT) 
    CLAEYS KevinWELITEWETTERS CYCLING TEAM (VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM) 
    CLAEYS LaurentBU17 (mann.)CYCLING TEAM VIVE LE VELO VZW DIEGEM (CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM) 
    CLAEYS RobbeOU17 (mann.)VZW JONG WIELERTALENT VLAAMSE ARDENNEN (VZW JONG WIELERTALENT) 
    CLAEYS TimothyOELITEHOME SOLUTION - ANMAPA CYCLING TEAM (HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM) 
    CLARYSSE DiegoWU23DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK 
    CLARYSSE ElioOU15 (mann.)KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE 
    CLAUS DieterOU23RUDYCO CYCLING TEAM (PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM) 
    CLAUW John-rossWU23HOME SOLUTION - ANMAPA CYCLING TEAM (HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM) 
    CLAUWAERT JariOJUNIORRUDYCO CYCLING TEAM (PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM) 
    CLEEREN TomLBELITEWIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT (VETRAPO CYCLING TEAM) 
    CLERX FerreAU12 (mann.)K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. 
    CLYNEN RhuneLBU15 (mann.)SWOOTH MTB TEAM 
    COBBAERT RobbyOELITEHOME SOLUTION - ANMAPA CYCLING TEAM (HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM) 
    COLLIE LarsWU17 (mann.)TIELTSE RENNERSCLUB 
    COLMAN AlexOJUNIORVISTAMEDIA HAMME (LARES-DOLTCINI CT) 
    CONRAADS LucaLBU12 (mann.)SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG 
    CONSTANT KennyWELITECYCLING TEAM IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN (CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN) 
    COOLEN YvesAU23DE TOEKOMSTVRIENDEN AARSCHOT (STAGECO - SPECIAL PAINT CYCLING TEAM) 
    COOLS AlexanderAU23 CONT.SUPERANO HAM - ISOREX - TARTELETTO 
    COOLS MichaelOU23CYCLING TEAM POLLENTIER (EFC-L&R-VULSTEKE) 
    COOLS YvesAMASTER (mann.)YOUNG CYCLING TALENT DEMER & DIJLE (YOUNG CYCLING TALENT D&D) 
    COOMANS BjornAMASTER (mann.)WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN 
    COOREVITS GillesWU23DOVY KEUKENS - FCC 
    COPPENS JanOJUNIORWIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW 
    COPPENS NetteAU15 (vrouw.)DE MOLENSPRINTERS PULDERBOS VZW 
    COPPENS NiekeAU15 (vrouw.)DE MOLENSPRINTERS PULDERBOS VZW 
    COPPIETERS JeroenOJUNIORRUDYCO CYCLING TEAM (PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM) 
    CORSUS LarsAU12 (mann.)K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. 
    CORSUS YordiAU12 (mann.)K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. 
    CORVERS AnnaLBU12 (vrouw.)YOUTH CYCLING PROJECT TESSENDERLO VZW (KRIEKEL CYCLING TEAM TESSENDERLO) 
    CORVERS MilanLBU15 (mann.)YOUTH CYCLING PROJECT TESSENDERLO VZW (KRIEKEL CYCLING TEAM TESSENDERLO) 
    COSYN JorisBELITEROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW 
    COTTEELS JulieHDAME ELITEST MARTINUS - KERKSKEN (NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN) 
    COUCKUYT JensWU23TRUST MTB TEAM VZW 
    COUDEVILLE HerlindeWDAME ELITEST MARTINUS - KERKSKEN (NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN) 
    COURTENS IgorWU23FLANDERS YOUTH CYCLING ACADEMY VZW (FYCA VZW) (CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK) 
    COURTENS OlivierWELITECYCLING EVENTS VZW (BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM) 
    COVELIERS SeppeAU17 (mann.)WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W. 
    CRABBE KionaBU17 (vrouw.)OLYMPIA TIENEN (LOTTO OLYMPIA TIENEN) 
    CRAEYNEST ChristofWMASTER (mann.)CYCLING TEAM IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN (CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN) 
    CRAUWELS LiezeBCRUISERFRITS BMX BELGIUM 
    CUPPERS SvenAELITEYOUTH CYCLING PROJECT TESSENDERLO VZW (KRIEKEL CYCLING TEAM TESSENDERLO) 
    DALLE JensWU15 (mann.)KVC NOORDZEEMEEUW 
    DALVING QuintenAU15 (mann.)RUDYCO CYCLING TEAM (PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM) 
    DALVING ShanaADAME ELITEST MARTINUS - KERKSKEN (NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN) 
    DANEEL JefkeOU15 (mann.)SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW 
    DANIËLS PieterBU17 (mann.)WSC HAND IN HAND BAAL 
    DAS JeroenAELITEVZW WIELER-EVENT (RENO SYSTEMS CYCLING TEAM) 
    DAS RuneAU15 (mann.)K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. 
    DAUW JasperWELITEDOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK 
    DE BACKER NaningoOJUNIORWIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW 
    DE BACKER SiebeAU12 (mann.)BMX WIZARDS VZW (BMX WIZARDS) 
    DEBAENE ThorWU12 (mann.)TOP GEAR BMX VZW 
    DE BAETS JarnoOU15 (mann.)KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE 
    DE BATIST JefAELITEVZW WIELER-EVENT (RENO SYSTEMS CYCLING TEAM) 
    DE BATIST SethAU17 (mann.)REVOLUTION BMX SHOP TEAM 
    DE BEELDE ReinOU23RUDYCO CYCLING TEAM (PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM) 
    DE BEULE JordiOJUNIORKSV DEERLIJK VZW (MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT) 
    DEBLOUDTS FerreAU17 (mann.)K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. 
    DE BOCK StijnOELITECYCLING EVENTS VZW (BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM) 
    DE BOECK EwardOU23WETTERS CYCLING TEAM (VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM) 
    DEBOEL VincentAJUNIORWSC HAND IN HAND BAAL 
    DE BONDT MarvinAJUNIORWIELERKLUB NOORD-WEST-BRABANT (WK NOORD-WEST-BRABANT) 
    DEBOOT BruceWU23TOPS ANTIEK 
    DEBORGGRAEVE MatthewWU17 (mann.)ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW 
    DEBOSSCHERE SeppeWU15 (mann.)KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW 
    DEBOUVER RubenWU17 (mann.)FLANDERS YOUTH CYCLING ACADEMY VZW (FYCA VZW) (CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK) 
    DE BRAEKELEER JefBU17 (mann.)JONGE RAKKERS VOLLEZELE 
    DE BRAEKELEER JuulBU15 (mann.)JONGE RAKKERS VOLLEZELE 
    DEBREYNE RubenAU17 (mann.)WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W. 
    DE BUIJL TerenceBWU23ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW 
    DEBUYCK RobbeWJUNIORYOUNG CYCLING TEAM VZW 
    DECABOOTER JensOJUNIORWIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW 
    DECAESTEKER FrederikWELITEDOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK 
    DECEUNINCK CédricWU12 (mann.)MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM 
    DECEUNINCK NicoWELITECYCLING TEAM IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN (CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN) 
    DECKERS AngelLBU15 (mann.)GREEN PROCYCLING - HOUTHALEN-HELCHTEREN 
    DECLERCK MathiasWU23MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM 
    DE CLERCQ ArneOU15 (mann.)TOP GEAR BMX VZW 
    DECLERCQ MartWU12 (mann.)TRUST MTB TEAM VZW 
    DE CLERCQ NaudOU12 (mann.)ASFRA RACING TEAM 
    DECLERCQ QuintenWU15 (mann.)TIELTSE RENNERSCLUB 
    DECLERCQ ThierryWELITEGELDHOF JIELKER CYCLING TEAM (CTTT GELDHOF JIELKER) 
    DECLERCQ WouterWMASTER (mann.)TRUST MTB TEAM VZW 
    DE COCK KendoOU15 (mann.)TREK MOUNTAINBIKESCHOOL.VZW 
    DE COCK RobbeAU17 (mann.)K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. 
    DE CORTE AxelWELITEWIELERPROMOTIE ZUID-WEST (VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.) 
    DE CRITS NelODAME ELITE UCITOPSPORT VLAANDEREN - ETIXX -GUILL D´OR 
    DECRUYENAERE BjarneOJUNIORKON. GENTSE VELO SPORT (VD HAUWE CT - GENTSE VS) 
    DECUYPERE NathanWU17 (mann.)TIELTSE RENNERSCLUB 
    DE DECKER AlfdanAU23HOME SOLUTION - ANMAPA CYCLING TEAM (HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM) 
    DE DECKER BjornOELITE CONT. Z/CCIBEL-CEBON 
    DE DECKER ClydeBU17 (mann.)YOUNG CYCLING TEAM VZW 
    DE DONCKER BalderBELITEROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW 
    DE GEYTER JelleOU17 (mann.)JONGE RAKKERS VOLLEZELE 
    DEGRANDE ArneWU23DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK 
    DEGREEF DriesAU15 (mann.)WIELERKLUB NOORD-WEST-BRABANT (WK NOORD-WEST-BRABANT) 
    DE GROODT JordyOJUNIORWIELERTEAM WAASLAND VZW (VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM) 
    DEGROOTE LanceWU15 (mann.)TIELTSE RENNERSCLUB 
    DEGRYSE NickWJUNIORKVC NOORDZEEMEEUW 
    DEGUIDE BenoîtHU23WIELERPROMOTIECLUB (PRORACE CYCLING TEAM) 
    DE HERT ThibaultAU17 (mann.)W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. (WAC TEAM) 
    DEJAEGHER JasperWU17 (mann.)TIELTSE RENNERSCLUB 
    DEJONCKHEERE JonasWU23DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK 
    DEJONGHE JulesWU23TOPS ANTIEK 
    DE KEE GlennOJUNIORYOUTH PROMOTION CYCLING TEAM (AVIA WCUP CYCLING TEAM) 
    DE KEERSMAEKER JensAU12 (mann.)BMX WIZARDS VZW (BMX WIZARDS) 
    DE KEERSMAEKER MathiasAU12 (mann.)BMX WIZARDS VZW (BMX WIZARDS) 
    DE KEERSMAEKER RubenOU15 (mann.)VZW YOUNG BIKERS (WAASLANDMTBSCHOOL) 
    DE KEERSMAEKER WannesAU8 (mann.)BMX WIZARDS VZW (BMX WIZARDS) 
    DE KEUKELAERE RobbeOJUNIORWIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW 
    DE KEYSER EmkeWU15 (vrouw.)KVC NOORDZEEMEEUW 
    DEKIEN JasperWU15 (mann.)KVC NOORDZEEMEEUW 
    DE KINDER AxelAU15 (mann.)K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. 
    DE KOKER BramBELITEWIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN 
    DEKONING FabrizioWJUNIORTIELTSE RENNERSCLUB 
    DELAERE JonasOU17 (mann.)VZW WIELERTEAM WAREGEM (ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM) 
    DE LAETER JerkoOU12 (mann.)VZW WIELERJEUGDTEAM HERZELE (ISOMAX - WATERPROOF CYCLING TEAM) 
    DELANCKER JanWMASTER (mann.)TRUST MTB TEAM VZW 
    DELANGHE NielsBJUNIOROLYMPIA TIENEN (LOTTO OLYMPIA TIENEN) 
    DELBAEN MichaelAJUNIORYOUNG CYCLING TEAM VZW 
    DELBAERE TijsOU23HOME SOLUTION - ANMAPA CYCLING TEAM (HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM) 
    DELFERRIERE DorianBJUNIORWIELERKLUB NOORD-WEST-BRABANT (WK NOORD-WEST-BRABANT) 
    DELFERRIERE NathanBJUNIORWIELERKLUB NOORD-WEST-BRABANT (WK NOORD-WEST-BRABANT) 
    DELMÉ FaustoBU12 (mann.)BMX DENNENTEAM KEERBERGEN (BMX DENNENTEAM) 
    DELMOTTE DennisWU23CYCLING TEAM POLLENTIER (EFC-L&R-VULSTEKE) 
    DELOOF SenneOJUNIORSCHELDESPURTERS VZW (ISOREX CYCLING TEAM) 
    DELTOMBE EvelienBDAME ELITEST MARTINUS - KERKSKEN (NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN) 
    DEMAEREL BrentAU17 (mann.)OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW 
    DEMAERTELAERE DennisOMASTER (mann.)KSV DEERLIJK VZW (MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT) 
    DE MAREZ MaaikeWDAME ELITESCHELDESPURTERS VZW (ISOREX CYCLING TEAM) 
    DE MERLIER GiovanniOELITETOPS ANTIEK 
    DEMEULENAERE ThiboWU15 (mann.)KVC NOORDZEEMEEUW 
    DEMEYER NielsWELITECYCLING TEAM IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN (CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN) 
    DEMEYERE TorstenWJUNIORKSV DEERLIJK VZW (MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT) 
    DE MOL LennerdOJUNIORC.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW 
    DEMUYNCK GillianWJUNIORKONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW 
    DEMUYNCK KoenWELITEWIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN 
    DE NAEGHEL ManuelWELITEWIELERPROMOTIE ZUID-WEST (VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.) 
    DE NEF DitmarAELITEVZW WIELER-EVENT (RENO SYSTEMS CYCLING TEAM) 
    DENISSE LaurenADAME JUNIORKONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW 
    DENOLF GianniWELITECYCLINGCHAMPS (BABOCO CYCLINGTEAM) 
    DENOLF GiovanniWELITECYCLINGCHAMPS (BABOCO CYCLINGTEAM) 
    DENOLF RitchieWELITECYCLINGCHAMPS (BABOCO CYCLINGTEAM) 
    DENS TuurBU17 (mann.)OLYMPIA TIENEN (LOTTO OLYMPIA TIENEN) 
    DE OST JarneAU23WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN 
    DE PAEPE PieterOELITEWIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT (VETRAPO CYCLING TEAM) 
    DE PAUW AyrtonOJUNIORSCHELDESPURTERS VZW (ISOREX CYCLING TEAM) 
    DE PESSEMIER PhoebeOU15 (vrouw.)ST MARTINUS - KERKSKEN (NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN) 
    DE PESTEL SanderOJUNIORWIELERTEAM WAASLAND VZW (VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM) 
    DEPOORTER JordyWU23DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK 
    DEPRE JeroenBU17 (mann.)OLYMPIA TIENEN (LOTTO OLYMPIA TIENEN) 
    DE PRETER EmielAU15 (mann.)K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. 
    DEPRETER JeroenBELITEHIKO CYCLING TEAM 
    DEPREZ BramWELITECT CRAEYNEST & CO - SOUNDS BETTER - RIJWIELEN VERMEEREN 
    DE PRINS JarneBJUNIORJEUGD CYCLING TEAM 99 V.Z.W. (AA-DRINK JONGERENTEAM) 
    DE PROOST DriesAJUNIORDE KASTELSE DURVERS V.Z.W. 
    DEPUTTER SiebeWU17 (mann.)KVC NOORDZEEMEEUW 
    DEPYPERE MathiasWU23 CONT.SUPERANO HAM - ISOREX - TARTELETTO 
    DE QUINT PiaADAME ELITE UCILARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM 
    DE ROCKER GemkeOU15 (vrouw.)WIELERTEAM WAASLAND VZW (VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM) 
    DE ROECK NicoOMASTER (mann.)WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN VZW 
    DEROO MiekeWDAME ELITETRUST MTB TEAM VZW 
    DE ROOSE GertjanOU23WETTERS CYCLING TEAM (VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM) 
    DEROUS RobbyWJUNIORCYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST 
    DERUWEZ KevinOJUNIORCYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE 
    DERUYTER StijnWU23CYCLING TEAM IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN (CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN) 
    DE RYCK RobbeBU17 (mann.)WSC HAND IN HAND BAAL 
    DESCHEEMAEKER JanOELITECYCLING TEAM IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN (CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN) 
    DE SCHRIJVER BjarneOU17 (mann.)KSC DENDERSTREEK LABIEKES (JARFACE DEVELOPMENT TEAM) 
    DE SCHRIJVER RunarOU15 (mann.)KSC DENDERSTREEK LABIEKES (JARFACE DEVELOPMENT TEAM) 
    DESCHUYFFELEER BramBU15 (mann.)ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW 
    DE SCHUYTENEER SteffenOU12 (mann.)JONGE RAKKERS VOLLEZELE 
    DESCHUYTTER CasperWJUNIORYOUNG CYCLING TEAM VZW 
    DESMECHT DavidOELITEWETTERS CYCLING TEAM (VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM) 
    DESMET JaniWELITECYCLING TEAM IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN (CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN) 
    DE SMET MatteoWU15 (mann.)TIELTSE RENNERSCLUB 
    DE SMET NicolasWU17 (mann.)TIELTSE RENNERSCLUB 
    DESMET PhoenixWU15 (mann.)KVC NOORDZEEMEEUW 
    DE SMET ThibautWJUNIORTIELTSE RENNERSCLUB 
    DESMET TylerOU15 (mann.)ASFRA RACING TEAM 
    DE SMEYTER EstelleOU17 (vrouw.)SCHELDESPURTERS VZW (ISOREX CYCLING TEAM) 
    DESRUELLE GillesWU12 (mann.)TIELTSE RENNERSCLUB 
    DESTADSBADER RoyWU23TOPS ANTIEK 
    DE STERCK WoutAJUNIORK.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. 
    DE STROOPER PepijnBJUNIORCYCLING TEAM VIVE LE VELO VZW DIEGEM (CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM) 
    DE TEMMERMAN YonieOJUNIORKSV DEERLIJK VZW (MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT) 
    DE TROCH ThomasBELITEWIELERPROMOTIECLUB (PRORACE CYCLING TEAM) 
    DE TROYER TimOELITE CONT. Z/CVERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM 
    DE VEIRMAN AaronWU23FLANDERS YOUTH CYCLING ACADEMY VZW (FYCA VZW) (CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK) 
    DEVENIJNS SanderOJUNIORSCHELDESPURTERS VZW (ISOREX CYCLING TEAM) 
    DE VESTELE AdelineNDAME ELITESCHELDESPURTERS VZW (ISOREX CYCLING TEAM) 
    DE VISSCHER StijnAU23SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT 
    DE VOCHT BartAELITE z/c UCI MTB TEAMVERSLUYS TEAM 
    DE VOCHT JochenAU23GOEMAN SCOTT CYCLING 
    DEVOLDER PieterWU23CYCLING TEAM IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN (CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN) 
    DE VOS GertjanAELITE CONT. Z/CTEAM 3M 
    DE VOS LennAJUNIORDE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W. 
    DE VRIES JanOJUNIORC.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW 
    DE VRIES RonnyBMASTER (mann.)NODRUGS HEROES FLANDERS 
    DE VRIESE ChendoOU17 (mann.)KON. GENTSE VELO SPORT (VD HAUWE CT - GENTSE VS) 
    DEVRIESE StijnOELITETOPS ANTIEK 
    DE VULDER GillesOJUNIORWIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW 
    DE VYLDER RobbeOU17 (mann.)VA-CYCLING TEAM ZELE VZW (VAN ASSCHE - VERTRONICS CT) 
    DEWACHTER AaronWJUNIORZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW 
    DEWACHTER LucasWU15 (mann.)TIELTSE RENNERSCLUB 
    DE WAELE RubenOU17 (mann.)WIELERTEAM WAASLAND VZW (VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM) 
    DE WEERDT NickAELITEJEUGD CYCLING TEAM 99 V.Z.W. (AA-DRINK JONGERENTEAM) 
    DE WEIRDT JensOU17 (mann.)K.V.C. DEINZE VZW 
    DE WEVER MertenOJUNIORYOUTH PROMOTION CYCLING TEAM (AVIA WCUP CYCLING TEAM) 
    DE WINNE GertOELITEINDIVIDUEEL 
    DE WIT EdwinAELITEVZW WIELER-EVENT (RENO SYSTEMS CYCLING TEAM) 
    DE WITTE JanOELITEWIELERPROMOTIE ZUID-WEST (VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.) 
    DE WITTE JurgenOELITEWIELERCOMITÉ BELSELE VZW (CIBEL B CLUB) 
    DE WITTE MathiasWELITEWIELERPROMOTIE ZUID-WEST (VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.) 
    DEWITTE PieterWELITEVZW WIELERPLOEG DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE (VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE) 
    DE WITTE SvenOU23RUDYCO CYCLING TEAM (PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM) 
    DHAENE AustinWU23TOPS ANTIEK 
    DHAESE NielsOJUNIORSCHELDESPURTERS VZW (ISOREX CYCLING TEAM) 
    D´HAESELEER YarniOJUNIORK.V.C. DEINZE VZW 
    DHAEYE EnricoOU17 (mann.)ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW 
    D´HEYGERE GilOJUNIORSCHELDESPURTERS VZW (ISOREX CYCLING TEAM) 
    D´HONDT DantéBU15 (mann.)KSC DENDERSTREEK LABIEKES (JARFACE DEVELOPMENT TEAM) 
    D´HONDT ZoranOU23JONGE RAKKERS VOLLEZELE 
    DHONT KionaOU15 (vrouw.)SCHELDESPURTERS VZW (ISOREX CYCLING TEAM) 
    DHOOGE ThibauOU15 (mann.)TIELTSE RENNERSCLUB 
    D´HOOGE ThomasOJUNIORKSV DEERLIJK VZW (MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT) 
    D´HOORE GiorgioWU23VIND! CYCLING PROJECT 
    DICK LucaOU8 (vrouw.)KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE 
    DIERCKX WillemBAMATEUR / MEN 19+VLAAMS TRIATLON & DUATLON CYCLING TEAM 
    DIERCKX WouterAFUNKLASSEVLAAMS TRIATLON & DUATLON CYCLING TEAM 
    DIRCX AnnickADAME ELITEAUTOGLAS WETTEREN CYCLINGTEAM VZW (AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM) 
    DIRKS MarisaLBDAME JUNIORFORZA FORTUNA FINANCIAL GROUP 
    DOBBELAERE JanaODAME ELITEKON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE 
    DOCHY ThibautWJUNIORZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW 
    DOCKX YvesACLUBVOORZITTERHEIST CYCLING TEAM (HCT) 
    DOM AnneliesADAME ELITE UCILENSWORLD - ZANNATA - ETIXX 
    DONCK LowieWU23FLANDERS YOUTH CYCLING ACADEMY VZW (FYCA VZW) (CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK) 
    DONDERS JelleAELITE CONT. Z/CSUPERANO HAM - ISOREX - TARTELETTO 
    DRIES SvenOFUNKLASSEST MARTINUS - KERKSKEN (NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN) 
    DRIESEN NielsLBU12 (mann.)ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW 
    DRIJKONINGEN RuneLBU12 (mann.)PEER BMX VZW 
    DUCHENNE QuentinBU17 (mann.)ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW 
    DULT LaurensOU23WETTERS CYCLING TEAM (VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM) 
    DUMONT EmileLBU15 (mann.)YOUTH CYCLING PROJECT TESSENDERLO VZW (KRIEKEL CYCLING TEAM TESSENDERLO) 
    DUMORTIER ThomasWU12 (mann.)DUMO-TEAM VZW 
    DURIE ZenoWU12 (mann.)KVC NOORDZEEMEEUW 
    DUTOO JérémyWJUNIORCYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE 
    DUYCK Ann-sophieWDAMES ELITE UCITEAM PROFTOPSPORT VLAANDEREN - ETIXX -GUILL D´OR 
    DUYM FarahAU17 (vrouw.)WIELERTEAM WAASLAND VZW (VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM) 
    EECKELEERS BrikBU15 (mann.)YOUNG CYCLING TEAM VZW 
    EECKHOUT EmileWU17 (mann.)KSV DEERLIJK VZW (MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT) 
    EECKHOUT KurtOELITEHOME SOLUTION - ANMAPA CYCLING TEAM (HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM) 
    EYCKMANS ArneAU17 (mann.)DE KASTELSE DURVERS V.Z.W. 
    EYSKENS JeroenAELITEPROFEL - UNITED C.T. (UNITED C.T.) 
    FELIX KenzoBU17 (mann.)MTB VINCENT - SINT-TRUIDEN (KTM - BIKE VISION) 
    FEYTONS MilanLBU15 (mann.)GREEN PROCYCLING - HOUTHALEN-HELCHTEREN 
    FLEERACKERS FerreAU12 (mann.)CRUPI BELGIUM PROJECT 
    FLION JorgenBELITETEAM 8S MOUNTAIN BIKE TEAM 
    FLORIN JackOU8 (mann.)KON. GENTSE VELO SPORT (VD HAUWE CT - GENTSE VS) 
    FORRET RobbeOU17 (mann.)TIELTSE RENNERSCLUB 
    FORRIER GianniWU17 (mann.)KSV DEERLIJK VZW (MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT) 
    FRANCKAERT GregoryOELITE CONT. Z/CCIBEL-CEBON 
    FRANSSENS YannickOJUNIORWIELERTEAM WAASLAND VZW (VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM) 
    FREMINEUR TerryWDAME ELITEWSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN VZW 
    FRETIN KajLBU15 (mann.)SPORT EN MOEDIG GENK 
    FRETIN MilanLBU17 (mann.)SPORT EN MOEDIG GENK 
    GABRIËLS SenneAJUNIORYOUNG CYCLING TALENT DEMER & DIJLE (YOUNG CYCLING TALENT D&D) 
    GALLE MarloWU15 (mann.)FLANDERS YOUTH CYCLING ACADEMY VZW (FYCA VZW) (CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK) 
    GAUDAEN TomBELITEK.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. 
    GAYTANT RemcoOJUNIORWIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW 
    GEBOERS TimAU17 (mann.)KON. BALEN B.C. V.Z.W. (ACROG - BALEN BC) 
    GEENS KeanoAU12 (mann.)BMX DENNENTEAM KEERBERGEN (BMX DENNENTEAM) 
    GEERINCK DriesOJUNIORSCHELDESPURTERS VZW (ISOREX CYCLING TEAM) 
    GEERS GillesOU12 (mann.)VZW PULSE - XCYCLING PROJECT (PULSE - XCYCLING PROJECT) 
    GEERS JulieOU12 (vrouw.)VZW PULSE - XCYCLING PROJECT (PULSE - XCYCLING PROJECT) 
    GEERTS PieterLBAMATEUR / MEN 19+FUJI MTB MASTERS VZW NEEROETEREN (FUJI MEDISTA MTB TEAM - NEEROETEREN) 
    GEERTS ToonAU17 (mann.)KON. BALEN B.C. V.Z.W. (ACROG - BALEN BC) 
    GEIRNAERT JarnoOU15 (mann.)KON. GENTSE VELO SPORT (VD HAUWE CT - GENTSE VS) 
    GEIRNAERT JorianOJUNIORWIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW 
    GELDHOF AnjaODAME ELITEST MARTINUS - KERKSKEN (NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN) 
    GELDHOF DavidWELITECYCLING TEAM IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN (CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN) 
    GERMIS TomekAU17 (mann.)KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW 
    GEUKENS WoutAU17 (mann.)MEYBO FACTORY TEAM BELGIUM 
    GEYSEGOMS TomBU17 (mann.)OLYMPIA TIENEN (LOTTO OLYMPIA TIENEN) 
    GEYSEN KurtAELITE CONT. Z/CCRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM 
    GHEYSENS LaurensBU15 (mann.)WIELERKLUB NOORD-WEST-BRABANT (WK NOORD-WEST-BRABANT) 
    GIJSEL SergeOELITEST MARTINUS - KERKSKEN (NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN) 
    GOELEN DreLBU15 (mann.)YOUTH CYCLING PROJECT TESSENDERLO VZW (KRIEKEL CYCLING TEAM TESSENDERLO) 
    GOELEVEN JeroenLBAMATEUR / MEN 19+E.C.W. (EC WALSHOUTEM) 
    GOEMAERE RalfWELITECYCLING TEAM IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN (CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN) 
    GOEMAN AndreasOJUNIORVZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM (YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM)VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM (YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM)
    GOEMAN JonasOELITETOPS ANTIEK 
    GOFFART JonasBU17 (mann.)OLYMPIA TIENEN (LOTTO OLYMPIA TIENEN) 
    GOFFART JordiBU15 (mann.)OLYMPIA TIENEN (LOTTO OLYMPIA TIENEN) 
    GOOLAERTS StijnAU23ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW NIEL (ILLI-BIKES CYCLING TEAM) 
    GOOS PatrickWMASTER (mann.)HIKO CYCLING TEAM 
    GOOSSENS KennyOELITE CONT. Z/CCIBEL-CEBON 
    GOOSSENS LotteAU17 (vrouw.)K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. 
    GOOVAERTS KamilAU12 (mann.)BMX TEAM BEKAF VZW 
    GORIS ArneLBJUNIORSPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG 
    GORREMANS BrendAU17 (mann.)WSC HAND IN HAND BAAL 
    GORREMANS FlorianAU12 (mann.)K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. 
    GORREMANS StevenAU12 (mann.)K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. 
    GOYVAERTS IboAU15 (mann.)K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. 
    GRIMMONPREZ DjangoWELITECAMOT VZW (PCT TOMACC) 
    GUETTARI SofianeAU15 (mann.)DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W. 
    GUNST RubenWU17 (mann.)CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST 
    GUYONNAUD JonathanOJUNIORVZW JONG WIELERTALENT VLAAMSE ARDENNEN (VZW JONG WIELERTALENT) 
    HAELTERMAN GlenOJUNIORDAVO CYCLING TEAM - TONGEREN 
    HAENEBALCKE SvenerickWU23KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW 
    HAESMANS BartAMASTER (mann.)DUFFELSE WIELERVRIENDEN V.Z.W. 
    HAEX JorisLBU17 (mann.)SPORT EN MOEDIG GENK 
    HALS BjarneOU17 (mann.)WIELERKLUB NOORD-WEST-BRABANT (WK NOORD-WEST-BRABANT) 
    HANSSENS NoahOU17 (mann.)ST MARTINUS - KERKSKEN (NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN) 
    HARTEEL JelleWU15 (mann.)ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW 
    HAVERALS LarsBU23WETTERS CYCLING TEAM (VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM) 
    HEINDERSON MathsBJUNIORSPORT EN MOEDIG GENK 
    HENDERIECKX KrisOMASTER (mann.)THE BIKE HUB (TEAMNARVIFLEX-NOMADESK) 
    HENDRICKX DanteAU15 (mann.)K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. 
    HENDRICKX KoenBU23VZW DE WARE WIELERLIEFHEBBERS (VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM) 
    HENDRIX LucasLBJUNIORKONINKLIJKE ZUID LIMBURGSE WIELERCLUB VZW (KZLWC HEYLEN) 
    HERBOTS QuillaBU15 (vrouw.)KON. BALEN B.C. V.Z.W. (ACROG - BALEN BC) 
    HEREMANS JoppeAU15 (mann.)K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. 
    HERINCKX AnthonyBELITEWIELERKLUB NOORD-WEST-BRABANT (WK NOORD-WEST-BRABANT) 
    HERMANS AnkaODAME ELITEWIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN 
    HERREGODTS RuneOJUNIORWIELERTEAM WAASLAND VZW (VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM) 
    HERTSENS KrisOMASTER (mann.)THE BIKE HUB (TEAMNARVIFLEX-NOMADESK) 
    HERTSENS LodeAU15 (mann.)K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. 
    HERTSENS MaartenAJUNIORK.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. 
    HERZEEL ZionOU12 (mann.)KSC DENDERSTREEK LABIEKES (JARFACE DEVELOPMENT TEAM) 
    HESSENS LiesbethODAME ELITETHE BIKE HUB (TEAMNARVIFLEX-NOMADESK) 
    HESTERS JulesOJUNIORSCHELDESPURTERS VZW (ISOREX CYCLING TEAM) 
    HEUSDENS NielsBFUNKLASSEMTB TEAM LANGDORP VZW 
    HEYLEN KevinAU23PROFEL - UNITED C.T. (UNITED C.T.) 
    HEYLEN WoutAU17 (mann.)KON. BALEN B.C. V.Z.W. (ACROG - BALEN BC) 
    HEYMAN JasperOU15 (mann.)KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE 
    HEYNDERICKX HannesOJUNIORC.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW 
    HEYNS NilsAELITEWETTERS CYCLING TEAM (VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM) 
    HIMPENS MaartenWELITEDOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK 
    HOFMANS LaurenceBELITESNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT 
    HOLVOET LouisWELITETOPS ANTIEK 
    HOORNE RobinWU15 (mann.)TIELTSE RENNERSCLUB 
    HOOYBERGHS MaximBU12 (mann.)BMX DENNENTEAM KEERBERGEN (BMX DENNENTEAM) 
    HOOYBERGS MichaelAU15 (mann.)BMX WIZARDS VZW (BMX WIZARDS) 
    HOOYBERGS MichelACRUISERBMX WIZARDS VZW (BMX WIZARDS) 
    HOSTE SimonWU23CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST 
    HOUPLINE EdwarWU23DOVY KEUKENS - FCC 
    HOUSSIN BavoWU17 (mann.)MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM 
    HOUTMEYERS ThomasAU17 (mann.)K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. 
    HUYBRECHTS SanderAU17 (mann.)K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. 
    HUYGEN TijsAU23K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. 
    HUYGEN WoutAJUNIORW.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. (WAC TEAM) 
    HUYGHE GillesWJUNIORKSV DEERLIJK VZW (MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT) 
    HUYSSER JeroenWELITEDOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK 
    IMBRECHTS SverreAU12 (mann.)DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W. 
    JACOBS JoniBU15 (mann.)OLYMPIA TIENEN (LOTTO OLYMPIA TIENEN) 
    JACOBS KatleenADAME ELITEWIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN 
    JACOBS LennertAU15 (mann.)VZW YOUNG BIKERS (WAASLANDMTBSCHOOL) 
    JACOBS PieterLBELITE CONT. Z/CCRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM 
    JACOBS RickAU23TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE 
    JACQUES JarneWJUNIORWIELERTEAM IEPER 
    JACQUET Adriaan OU12 (mann.)KON. GENTSE VELO SPORT (VD HAUWE CT - GENTSE VS) 
    JACQUET AlexanderOU12 (mann.)KON. GENTSE VELO SPORT (VD HAUWE CT - GENTSE VS) 
    JACQUET EliasOU8 (mann.)KON. GENTSE VELO SPORT (VD HAUWE CT - GENTSE VS) 
    JANSEGHERS StefOU15 (mann.)KSC DENDERSTREEK LABIEKES (JARFACE DEVELOPMENT TEAM) 
    JANSEN MathiasLBU12 (mann.)CIRCUIT ZOLDER - HEUSDEN-ZOLDER 
    JANSSENS JarridOU23CYCLING EVENTS VZW (BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM) 
    JANSSENS LarsAU12 (mann.)DE KASTELSE DURVERS V.Z.W. 
    JANSSENS NielsOELITEAUTOGLAS WETTEREN CYCLINGTEAM VZW (AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM) 
    JANSSENS ThomasAU15 (mann.)OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW 
    JAWALAPERSAD MaartenLBU17 (mann.)SPORT EN MOEDIG GENK 
    JOCHEMS ChienADAME ELITEVZW WIELER-EVENT (RENO SYSTEMS CYCLING TEAM) 
    JORDENS JonasAU17 (mann.)W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. (WAC TEAM) 
    KEGELS TuurAU12 (mann.)K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. 
    KINDERMANS BenOMASTER (mann.)HIKO CYCLING TEAM 
    KONINGS RobbeAJUNIORW.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. (WAC TEAM) 
    KROPS JulianLBU12 (mann.)BMX VLIJTINGEN 
    KUYPERS MilanWU15 (mann.)KVC NOORDZEEMEEUW 
    LAENEN InesBCRUISERBMX TEAM BEKAF VZW 
    LAMBERT CédricLBU12 (mann.)CIRCUIT ZOLDER - HEUSDEN-ZOLDER 
    LAMBRECHT MartijnWELITEDOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK 
    LAMBRECHT ToonAU15 (mann.)DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W. 
    LAMBRECHTS KellyADAME ELITEAUTOGLAS WETTEREN CYCLINGTEAM VZW (AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM) 
    LAMON TimWU15 (mann.)KSV DEERLIJK VZW (MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT) 
    LAPIERRE StijnWELITELC TETANGE 
    LAROY BjarneOU17 (mann.)VISTAMEDIA HAMME (LARES-DOLTCINI CT) 
    LAURENT GiovanniOU17 (mann.)KON. GENTSE VELO SPORT (VD HAUWE CT - GENTSE VS) 
    LEAERTS YelleBU23CYCLING TEAM ZEMST VZW 
    LEFEBER MathiasBJUNIORSPORT EN MOEDIG GENK 
    LEGRAND DjangoWU23VIND! CYCLING PROJECT 
    LEIN EbeOJUNIORVANOMOBIL MTB CYCLING TEAM 
    LEIN MoseOJUNIORVANOMOBIL MTB CYCLING TEAM 
    LELIEVRE YannoLBU12 (mann.)PMC CYCLING - ZOLDER (PMC CYCLING) 
    LENSECLAES DitteBDAME JUNIORSCHELDESPURTERS VZW (ISOREX CYCLING TEAM) 
    LETEN IniasOU15 (mann.)SCHELDESPURTERS VZW (ISOREX CYCLING TEAM) 
    LETEN MatthiasOJUNIORSCHELDESPURTERS VZW (ISOREX CYCLING TEAM) 
    LETEN WouterLBU23 CONT.T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON 
    LEUS JelleOU23RUDYCO CYCLING TEAM (PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM) 
    LEYSEN JoppeAU17 (mann.)THE BMX DEVILS V.Z.W. RAVELS 
    LEYSSEN DylanLBU12 (mann.)SPORT EN MOEDIG GENK 
    LIESENS KarolienLBDAME ELITESCHELDESPURTERS VZW (ISOREX CYCLING TEAM) 
    LIESSENS JarnoAJUNIORIKO ENERTHERM-BEOBANK 
    LIEVENS KristofOELITETEAM THIELEMANS - DE HAUWERE 
    LINTHOUDT JadeOU15 (vrouw.)KTC-CYCLING TEAM VZW (KTC-CYCLING TEAM) 
    LIPPENS StefAU12 (mann.)DE MOLENSPRINTERS PULDERBOS VZW 
    LISON LouisOU8 (mann.)KON. GENTSE VELO SPORT (VD HAUWE CT - GENTSE VS) 
    LISON VictorOU12 (mann.)KON. GENTSE VELO SPORT (VD HAUWE CT - GENTSE VS) 
    LIVYNS ArjenWU23WIELERPROMOTIE ZUID-WEST (VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.) 
    LOGIE AaronWJUNIORWIELERTEAM IEPER 
    LOGIER JanWU23WIELERPROMOTIE ZUID-WEST (VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.) 
    LOOS GiovanniLBU15 (mann.)GREEN PROCYCLING - HOUTHALEN-HELCHTEREN 
    LOOS GuntherAMASTER (mann.)VZW WIELER-EVENT (RENO SYSTEMS CYCLING TEAM) 
    LOOSE JochenWU12 (mann.)OSTENDBMXCLUB 
    LORIES QuintenOJUNIORWIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW 
    LOWIE SebastiaanLBJUNIORBMX VLIJTINGEN 
    LUYSSEN JoranWU15 (mann.)KVC NOORDZEEMEEUW 
    MACHIELS BrentLBU17 (mann.)KON. BALEN B.C. V.Z.W. (ACROG - BALEN BC) 
    MAENE KevinWELITEDOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK 
    MAERTENS JelleWELITECYCLING TEAM IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN (CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN) 
    MAERTENS ManuBU17 (mann.)KON. GENTSE VELO SPORT (VD HAUWE CT - GENTSE VS) 
    MAES AlexanderWELITEHOME SOLUTION - ANMAPA CYCLING TEAM (HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM) 
    MAES JefAU23RUDYCO CYCLING TEAM (PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM) 
    MAES JoWELITECYCLING TEAM IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN (CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN) 
    MAES JorritAU15 (mann.)THE BMX DEVILS V.Z.W. RAVELS 
    MAES KoenraadAU17 (mann.)DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W. 
    MAESEN DriesBU23WIELERKLUB NOORD-WEST-BRABANT (WK NOORD-WEST-BRABANT) 
    MAGIELS FinnAU12 (mann.)BMX WIZARDS VZW (BMX WIZARDS) 
    MAHIEU MathiasWJUNIORVZW WIELERPLOEG DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE (VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE) 
    MANS JarnBJUNIOROLYMPIA TIENEN (LOTTO OLYMPIA TIENEN) 
    MANS MatjasBU17 (mann.)OLYMPIA TIENEN (LOTTO OLYMPIA TIENEN) 
    MARIEN LynnADAME JUNIORFORZA FORTUNA FINANCIAL GROUP 
    MARIEN PeggyAMASTER (vrouw.)THE BMX DEVILS V.Z.W. RAVELS 
    MARIS EliasAJUNIORW.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. (WAC TEAM) 
    MARTENS HannesLBU17 (mann.)SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG 
    MARTENS StijnOU15 (mann.)JONGE RAKKERS VOLLEZELE 
    MARTENS ValentijnOELITEARROW CYCLING TEAM 
    MATERNÉ RémiAU17 (mann.)VZW ANTWERP BMX 
    MATTHYS JonasOJUNIORRUDYCO CYCLING TEAM (PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM) 
    MEERS JesseBU17 (mann.)YOUNG CYCLING TEAM VZW 
    MEERSSCHAERT JordyOU17 (mann.)WIELERTEAM WAASLAND VZW (VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM) 
    MEEUS MichielBU12 (mann.)BMX TEAM BEKAF VZW 
    MEEUSEN FreekAJUNIORW.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. (WAC TEAM) 
    MEHEUS GillOU23CYCLING TEAM POLLENTIER (EFC-L&R-VULSTEKE) 
    MEIRESONNE WIMOCRUISERTHE BMX-STARS VZW 
    MELIS JulieAU15 (vrouw.)FRITS BMX BELGIUM 
    MERMANS PetraADAME ELITEVANOMOBIL MTB CYCLING TEAM 
    MERTENS JulianAU23WIELERPROMOTIECLUB (PRORACE CYCLING TEAM) 
    MERTENS RobinBELITE CONT. Z/CVERANCLASSIC - AGO 
    MERTENS TjörvenOU12 (mann.)TEAM PULSE-XCYCLING 
    METTEN DylenLBU8 (mann.)PEER BMX VZW 
    METTEN MarcoLBCRUISERPEER BMX VZW 
    MEULEMEESTER RubenOJUNIORC.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW 
    MEYERS VincentLBJUNIORTIELTSE RENNERSCLUB 
    MEYS JoranAU23RUDYCO CYCLING TEAM (PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM) 
    MICHIELS KillianBU23CYCLING EVENTS VZW (BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM) 
    MICHIELSEN-STEVENS LauraAU17 (vrouw.)KON. BALEN B.C. V.Z.W. (ACROG - BALEN BC) 
    MICHIELSEN-STEVENS SarahADAME JUNIORKON. BALEN B.C. V.Z.W. (ACROG - BALEN BC) 
    MILLIAU VinceOJUNIORSCHELDESPURTERS VZW (ISOREX CYCLING TEAM) 
    MINCKE BrankoOU17 (mann.)WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW 
    MOENS JonasOELITECT NESSEBAR BULGARIA 
    MOENS LotteAU17 (vrouw.)SCHELDESPURTERS VZW (ISOREX CYCLING TEAM) 
    MOESKOPS JiryAJUNIORSPORT EN MOEDIG GENK 
    MOMBAERTS SvenBMASTER (mann.)TEL & CO CYCLING TEAM 
    MONDELAERS JarnoAJUNIORSCHELDESPURTERS VZW (ISOREX CYCLING TEAM) 
    MOONS OlivierAU23PROFEL - UNITED C.T. (UNITED C.T.) 
    MOONS RikAJUNIORCYCLING TEAM VIVE LE VELO VZW DIEGEM (CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM) 
    MOREELS LouisOJUNIORWIELERTEAM WAASLAND VZW (VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM) 
    MORIS SvenBELITEDE TOEKOMSTVRIENDEN AARSCHOT (STAGECO - SPECIAL PAINT CYCLING TEAM) 
    MOTTE DavidOELITEWETTERS CYCLING TEAM (VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM) 
    MOYSON JelleBU23WIELERKLUB NOORD-WEST-BRABANT (WK NOORD-WEST-BRABANT) 
    MUS AloïsWELITEMEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM 
    MYNGHEER JohanWMASTER (mann.)TRUST MTB TEAM VZW 
    NACHTERGAELE NielsWELITETOPS ANTIEK 
    NAESEN LawrenceOELITE CONT. Z/CCIBEL-CEBON 
    NAETS ObryAJUNIORK.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. 
    NAUDTS ThomasOU17 (mann.)WIELERTEAM WAASLAND VZW (VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM) 
    NEEFS DeniseAU17 (vrouw.)THE BMX DEVILS V.Z.W. RAVELS 
    NIJNS NathalieBDAME ELITEWIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN 
    NIJS ViktorBU15 (mann.)OLYMPIA TIENEN (LOTTO OLYMPIA TIENEN) 
    NOBUS AnjaWDAME ELITETRUST MTB TEAM VZW 
    NOPPE LukasWU15 (mann.)VZW WIELERTEAM WAREGEM (ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM) 
    NUYENS AxlBU15 (mann.)BMX TEAM BEKAF VZW 
    NUYENS IanBU12 (mann.)BMX TEAM BEKAF VZW 
    OFFERMANS MichielBJUNIORVZW JONG WIELERTALENT VLAAMSE ARDENNEN (VZW JONG WIELERTALENT) 
    OLIEBOS JordyOU23KSV DEERLIJK VZW (MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT) 
    ONCKELINX NandBJUNIOROLYMPIA TIENEN (LOTTO OLYMPIA TIENEN) 
    ONGENA MatthiasOELITEWIELERCOMITÉ BELSELE VZW (CIBEL B CLUB) 
    ORBIE StephenWELITETOPS ANTIEK 
    OREEL MielWU12 (mann.)KVC NOORDZEEMEEUW 
    OSTYN ArthurWU23FLANDERS YOUTH CYCLING ACADEMY VZW (FYCA VZW) (CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK) 
    PANHUYZEN KevinLBU23 UCI MTB TEAMKTM BIKE VISION 
    PARMENTIER RoaldBJUNIOROLYMPIA TIENEN (LOTTO OLYMPIA TIENEN) 
    PATTYN CedricAU12 (mann.)BMX RANST VZW 
    PATTYN JamieWU23FLANDERS YOUTH CYCLING ACADEMY VZW (FYCA VZW) (CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK) 
    PATTYN StevenAU17 (mann.)ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW 
    PAUWELS MatthiasOJUNIORKON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE 
    PAUWELS RobbeAU12 (mann.)K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. 
    PEELAERS JeffAELITEK.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. 
    PEETERS DannyOELITERUDYCO CYCLING TEAM (PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM) 
    PEETERS JefAU15 (mann.)K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. 
    PEETERS JelcoBU15 (mann.)DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W. 
    PEETERS KarlAAMATEUR / MEN 19+DUFFELSE WIELERVRIENDEN V.Z.W. 
    PEETERS SiebeBU17 (mann.)WSC HAND IN HAND BAAL 
    PELEMAN NickWU17 (mann.)CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST 
    PEPERMANS LorenzoBELITEWETTERS CYCLING TEAM (VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM) 
    PERNEEL SimonWJUNIORCYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE 
    PERSYN NielsOU23TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE 
    PIETERS FrederikOELITEROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW 
    PIETERS LaurentOU23CYCLING EVENTS VZW (BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM) 
    PINTELON JensWJUNIORTIELTSE RENNERSCLUB 
    PIRARD MaximOU23HOME SOLUTION - ANMAPA CYCLING TEAM (HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM) 
    PIRON GuntherOELITEKON. GENTSE VELO SPORT (VD HAUWE CT - GENTSE VS) 
    PLAETEVOET JasonWU12 (mann.)KVC NOORDZEEMEEUW 
    PLANCKAERT JensWU17 (mann.)FLANDERS YOUTH CYCLING ACADEMY VZW (FYCA VZW) (CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK) 
    PLANCKAERT MathiasWU17 (mann.)FLANDERS YOUTH CYCLING ACADEMY VZW (FYCA VZW) (CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK) 
    PLATTEAU NielsOELITEWIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN 
    PLATTEEUW RobbeBJUNIORDREAMTEAM CYCLING VZW (INTRASYS NODRUGS MTB DREAMTEAM) 
    PLETINCKX YarnoOJUNIORTIELTSE RENNERSCLUB 
    PLOVIE WiebrenWU23WIELERPROMOTIE ZUID-WEST (VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.) 
    POLIZZOTTO BartoloHELITEROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW 
    POLLET DriesWU23CYCLING TEAM IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN (CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN) 
    POLUS JorbenLBU12 (mann.)SPORT EN MOEDIG GENK 
    POWER KjellOU23JONGE RAKKERS VOLLEZELE 
    PUBLIE YannickBU17 (mann.)WSC HAND IN HAND BAAL 
    PYFFEROEN MielWU23TOPS ANTIEK 
    QUARTIER JensAU23CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST 
    QUETS StijnAU17 (mann.)KON. BALEN B.C. V.Z.W. (ACROG - BALEN BC) 
    QUINTELIER GianniAU23TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE 
    QUINTELIER TimoOELITETEAM THIELEMANS - DE HAUWERE 
    QUINTENS MaiteBU15 (vrouw.)OLYMPIA TIENEN (LOTTO OLYMPIA TIENEN) 
    RAECKE JariWU17 (mann.)TIELTSE RENNERSCLUB 
    RASEMONT WillemOU8 (mann.)KON. GENTSE VELO SPORT (VD HAUWE CT - GENTSE VS) 
    RASKIN MichaelLBU15 (mann.)CIRCUIT ZOLDER - HEUSDEN-ZOLDER 
    REMORY JarnoOU15 (mann.)VZW WIELERJEUGDTEAM HERZELE (ISOMAX - WATERPROOF CYCLING TEAM) 
    RENDERS LunaOU17 (vrouw.)KTC-CYCLING TEAM VZW (KTC-CYCLING TEAM) 
    RENIER SofieAMASTER (vrouw.)TEAM JOVEN 
    RENS ThibautBU15 (mann.)WSC HAND IN HAND BAAL 
    REYCKERS JariLBU12 (mann.)CIRCUIT ZOLDER - HEUSDEN-ZOLDER 
    REYNAERT KevinOELITETOPS ANTIEK 
    REYNAERT NaythenOU8 (mann.)KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE 
    REYNAERTS JanLBU23HOME SOLUTION - ANMAPA CYCLING TEAM (HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM) 
    REYNAERTS WimLBU23HOME SOLUTION - ANMAPA CYCLING TEAM (HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM) 
    REYNIERS JoniOJUNIORK.V.C. DEINZE VZW 
    REYNVOET NielsOELITETOPS ANTIEK 
    RIETJENS SanderBJUNIORROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW 
    RIGOLE XanderWU15 (mann.)TIELTSE RENNERSCLUB 
    RIJS RubenWU15 (mann.)KVC NOORDZEEMEEUW 
    RINGOOT GillesBU23PROFEL - UNITED C.T. (UNITED C.T.) 
    ROBERT FrederiqueAELITE CONT. Z/CCRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM 
    ROEBBEN MichielBU23TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE 
    ROELANDT DylanOU23ST MARTINUS - KERKSKEN (NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN) 
    ROELANDTS RutgerBELITEWIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT (VETRAPO CYCLING TEAM) 
    ROELS LaurensBU23ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW 
    ROELS SamWELITEDOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK 
    ROGIER StefBU23ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW 
    ROLET SylvainHELITEDOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK 
    ROMBOUTS BramAU23V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB 
    RONSSE GauthierOU23GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM 
    ROOSE MatteoWU17 (mann.)MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM 
    ROOSENBROECK JordyAJUNIORW.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. (WAC TEAM) 
    ROOSENS RobinOU23ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW 
    ROS DieterOU23ARROW CYCLING TEAM 
    ROS RubenOELITEARROW CYCLING TEAM 
    ROSSEEL RickyWELITECYCLING TEAM IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN (CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN) 
    ROSSEELS YannickAJUNIORW.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. (WAC TEAM) 
    ROTMAN LotteADAME JUNIORRUDYCO CYCLING TEAM (PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM) 
    ROTTIERS JensOJUNIORSCHELDESPURTERS VZW (ISOREX CYCLING TEAM) 
    ROTTY GlennOU23 CONT.CIBEL-CEBON 
    RUIJGH RobLBELITE CONT. Z/CCRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM 
    RUYTERS BrechtBELITEWIELERPROMOTIE ZUID-WEST (VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.) 
    RYS YoshiWU23DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK 
    SAEYS BramOELITETRUST MTB TEAM VZW 
    SAEYS BrendaODAME ELITEST MARTINUS - KERKSKEN (NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN) 
    SAINTOBYN ChelseyWU12 (vrouw.)KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW 
    SAINTOBYN QuintenWJUNIORKONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW 
    SANDRIE BrentOU17 (mann.)K.V.C. DEINZE VZW 
    SANNEN IvanBMASTER (mann.)LENSWORLD CYCLING TEAM 
    SAS LoreAU12 (vrouw.)THE BMX DEVILS V.Z.W. RAVELS 
    SCAPICCHIO JoeriBELITEYOUTH CYCLING PROJECT TESSENDERLO VZW (KRIEKEL CYCLING TEAM TESSENDERLO) 
    SCHAERLAEKEN KayanAU15 (mann.)DK FACTORY TEAM 
    SCHAERLAEKEN ZoeAU15 (vrouw.)DK FACTORY TEAM 
    SCHARRE StefAU17 (mann.)K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. 
    SCHATTEMAN JaëlWU12 (mann.)KVC NOORDZEEMEEUW 
    SCHATTEMAN ShaneWU23KVC NOORDZEEMEEUW 
    SCHEIRLYNCK OscarWU15 (mann.)KVC NOORDZEEMEEUW 
    SCHELDEMAN XanderWU12 (mann.)CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE 
    SCHELFHOUT BentOU8 (mann.)SCHELDESPURTERS VZW (ISOREX CYCLING TEAM) 
    SCHELFHOUT DiederickOELITECYCLING EVENTS VZW (BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM) 
    SCHEPENS AxlOU12 (mann.)KON. GENTSE VELO SPORT (VD HAUWE CT - GENTSE VS) 
    SCHEPENS DylanBJUNIOROLYMPIA TIENEN (LOTTO OLYMPIA TIENEN) 
    SCHERRENS ChrisWMASTER (mann.)TEAM BIKESENSATION 
    SCHODTS KylianBU12 (mann.)BMX TEAM BEKAF VZW 
    SCHOKKAERT FebeODAME JUNIORKEUKENS REDANT CYCLING TEAM VZW (KEUKENS REDANT CYCLING TEAM) 
    SCHOONBAERT KristofWMASTER (mann.)TRUST MTB TEAM VZW 
    SCHOONVLIET SteinAU17 (mann.)VLAAMS TRIATLON & DUATLON CYCLING TEAM 
    SCHUERMANS JensLBELITE z/c UCI MTB TEAMVERSLUYS TEAM 
    SEELS BrentAU17 (mann.)DE KASTELSE DURVERS V.Z.W. 
    SEGERS DieterWU23TOPS ANTIEK 
    SELS LoesADAME ELITEVZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM (YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM)VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM (YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM)
    SEMPELS GillBU17 (mann.)YOUNG CYCLING TALENT DEMER & DIJLE (YOUNG CYCLING TALENT D&D) 
    SERVRANCKX GauthierWU12 (mann.)CYCLINGCHAMPS (BABOCO CYCLINGTEAM) 
    SERVRANCKX MichaelWELITECYCLINGCHAMPS (BABOCO CYCLINGTEAM) 
    SESSLER NicolasWU23 UCI MTB TEAMKTM HOUFFALIZE TEAM 
    SEYNAEVE BartWMASTER (mann.)TRUST MTB TEAM VZW 
    SIEMONS StijnAU23RS-BIKES RACING TEAM PULDERBOS 
    SIMONS MichaelAU23V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB 
    SIMONS RobLBU15 (mann.)LENSWORLD CYCLING TEAM 
    SITARSKI MarcinAMASTER (mann.)VZW WIELER-EVENT (RENO SYSTEMS CYCLING TEAM) 
    SLAETS YorickAU15 (mann.)WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W. 
    SLAGMULDERS YorickOU23CYCLING EVENTS VZW (BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM) 
    SLEGERS DriesLBJUNIORDAVO CYCLING TEAM - TONGEREN 
    SLEGERS YanAU17 (mann.)BMX DENNENTEAM KEERBERGEN (BMX DENNENTEAM) 
    SLIEPERS BjarniAU17 (mann.)K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. 
    SLUYTS WardAU15 (mann.)K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. 
    SMAGGHE WouterOU23RUDYCO CYCLING TEAM (PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM) 
    SMET GuyOELITEWIELERCOMITÉ BELSELE VZW (CIBEL B CLUB) 
    SMET JochemOELITETEAM THIELEMANS - DE HAUWERE 
    SMETS GertAU23JEUGD CYCLING TEAM 99 V.Z.W. (AA-DRINK JONGERENTEAM) 
    SMETS SibeAELITECYCLING TEAM ZEMST VZW 
    SMEYERS KylianBU12 (mann.)BMX TEAM BEKAF VZW 
    SMEYERS SiebeAU23V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB 
    SMOLDERS LanderBU12 (mann.)MTB VINCENT - SINT-TRUIDEN (KTM - BIKE VISION) 
    SMOLDERS LennertBU8 (mann.)MTB VINCENT - SINT-TRUIDEN (KTM - BIKE VISION) 
    SOENEN TomacLBU17 (mann.)OMC MTB CLUB - OPOETEREN 
    SOERS DannyLBMASTER (mann.)TEAM JOVEN 
    SOETAERTS AndreasBU15 (mann.)LENSWORLD CYCLING TEAM 
    SPYSSCHAERT AnthonyWELITEROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW 
    STABEL PhilippeAAMATEUR / MEN 19+BMX RANST VZW 
    STALJANSSENS GianniOU23WE R EVENTS (WE R HEROES) 
    STALMANS JasperBU15 (mann.)WIELERKLUB NOORD-WEST-BRABANT (WK NOORD-WEST-BRABANT) 
    STASSIJNS BenOU23WETTERS CYCLING TEAM (VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM) 
    STEENBERGEN MikeLBU12 (mann.)LENSWORLD CYCLING TEAM 
    STERCKX DomienAU17 (mann.)K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. 
    STERCKX RavenOU15 (mann.)VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM 
    STEURS BoADAME JUNIORFRITS BMX BELGIUM 
    STEVENS MatsOU17 (mann.)VZW YOUNG BIKERS (DARE 2B - OLYMPIA MTB TEAM) 
    STEYAERT MichaelOJUNIORKON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE 
    STICKENS RobinAJUNIORDAVO CYCLING TEAM - TONGEREN 
    STIPPELMANS ToonAU17 (mann.)DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W. 
    STOCKMAN AbramWU23TOPS ANTIEK 
    STOCKMAN MichielWU23TOPS ANTIEK 
    STOCKX AaronWU17 (mann.)CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE 
    STOOPEN ManuAJUNIORDAVO CYCLING TEAM - TONGEREN 
    STRUYF LizeODAME JUNIORRUDYCO CYCLING TEAM (PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM) 
    STUER KwintenOJUNIORWIELERTEAM WAASLAND VZW (VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM) 
    STYLEMANS MattisBU17 (mann.)KON. GENTSE VELO SPORT (VD HAUWE CT - GENTSE VS) 
    SUAREZ MARTINEZ KevinLBELITE CONT. Z/CSUPERANO HAM - ISOREX - TARTELETTO 
    SWINNEN StefAELITEV.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB 
    SYMOENS AyrtonOJUNIORWIELERTEAM WAASLAND VZW (VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM) 
    TAELMAN OwenWU15 (mann.)CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE 
    TANGHE LennertWJUNIORYOUTH PROMOTION CYCLING TEAM (AVIA WCUP CYCLING TEAM) 
    TAS RobbertOU23GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM 
    TEERLINCK AlexanderBU15 (mann.)WIELERKLUB NOORD-WEST-BRABANT (WK NOORD-WEST-BRABANT) 
    TEILRINCK JanaWDAME ELITESCHELDESPURTERS VZW (ISOREX CYCLING TEAM) 
    TEIRLINCK JensBU23WIELERPROMOTIE ZUID-WEST (VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.) 
    TEMMERMAN IlseODAME ELITEST MARTINUS - KERKSKEN (NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN) 
    THIJSSEN GerbenLBJUNIORKON. BALEN B.C. V.Z.W. (ACROG - BALEN BC) 
    THYS NicoAELITEVZW WIELER-EVENT (RENO SYSTEMS CYCLING TEAM) 
    TIELEMANS JenteAJUNIORKON. BALEN B.C. V.Z.W. (ACROG - BALEN BC) 
    TIMMERMANS JeroenAU17 (mann.)W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. (WAC TEAM) 
    TIMMERMANS TimAELITEW.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. (WAC TEAM) 
    TIMMERMANS TimBJUNIORDAVO CYCLING TEAM - TONGEREN 
    TIMMERMANS WardAU23W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. (WAC TEAM) 
    TOPPETS NickLBU12 (mann.)BMX VLIJTINGEN 
    TORDEUR NielsOU17 (mann.)TIELTSE RENNERSCLUB 
    TOUQUET JorenWELITE CONT. Z/CSUPERANO HAM - ISOREX - TARTELETTO 
    TREVE GiovanniWJUNIORFLANDERS YOUTH CYCLING ACADEMY VZW (FYCA VZW) (CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK) 
    TRIO BjarneWELITEKSV DEERLIJK VZW (MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT) 
    TRIO MaximWJUNIORKSV DEERLIJK VZW (MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT) 
    TRIO NielsWELITEKSV DEERLIJK VZW (MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT) 
    TROCH EuanAU15 (mann.)BMX DENNENTEAM KEERBERGEN (BMX DENNENTEAM) 
    T´SEYEN FerreAU12 (mann.)BMX WESTEL VZW 
    TYTECA KoenWELITEKVC NOORDZEEMEEUW 
    UALGASI BramBJUNIORCYCLING TEAM VIVE LE VELO VZW DIEGEM (CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM) 
    UYTTERHOEVEN MikeAU12 (mann.)BMX DENNENTEAM KEERBERGEN (BMX DENNENTEAM) 
    VAN ACHTER JelleOU15 (mann.)K.V.C. DEINZE VZW 
    VAN AERDE DietherOU12 (mann.)KON. GENTSE VELO SPORT (VD HAUWE CT - GENTSE VS) 
    VAN BEETHOVEN MatthiasAU23CYCLING EVENTS VZW (BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM) 
    VAN BELLINGEN GerritBU17 (mann.)ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW 
    VAN BELLINGHEN KeanoBU17 (mann.)WIELERKLUB NOORD-WEST-BRABANT (WK NOORD-WEST-BRABANT) 
    VANBESIEN ThomasWELITEHOME SOLUTION - ANMAPA CYCLING TEAM (HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM) 
    VAN BIESEN StijnOU17 (mann.)WIELERKLUB NOORD-WEST-BRABANT (WK NOORD-WEST-BRABANT) 
    VAN BOSSUYT DavyOELITETEAM THIELEMANS - DE HAUWERE 
    VAN BOUCHOUT JordiAAMATEUR / MEN 19+VERLU TEAM BELGIUM 
    VAN BOUWEL HannesAU17 (mann.)K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. 
    VAN BOUWEL SanderAJUNIORK.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. 
    VAN BOVEN LucaOU17 (mann.)CYCLING EVENTS VZW (BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM) 
    VAN BROEKHOVEN BramAELITEWIELERPROMOTIE ZUID-WEST (VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.) 
    VAN CAMP TiboAJUNIORKONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW 
    VAN CASTEREN WardAU15 (mann.)K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. 
    VAN CAUTER MatthiasBAMATEUR / MEN 19+ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW 
    VAN CAUWENBERGHE ChristopheOELITETOPS ANTIEK 
    VANCAUWENBERGHE JensWU15 (mann.)KSV DEERLIJK VZW (MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT) 
    VAN COMPERNOLLE JamieWU15 (mann.)TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM 
    VAN COUTER SteinOELITEWIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN 
    VANCRAEYNEST KevinWELITEDOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK 
    VANDAELE SteinWELITEKONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW 
    VANDAELE ThijsWELITETOPS ANTIEK 
    VAN DAMME IndyOU23ASFRA RACING TEAM 
    VAN DAMME RobbeOU23WETTERS CYCLING TEAM (VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM) 
    VAN DAMME VincentOJUNIORRUDYCO CYCLING TEAM (PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM) 
    VANDEBUERIE MarioWMASTER (mann.)CYCLING TEAM IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN (CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN) 
    VANDECASTEELE Bart Jay JuniorWU12 (mann.)KVC NOORDZEEMEEUW 
    VANDECASTEELE WardWU23DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK 
    VAN DE KERCKHOVE NickWU23MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM 
    VAN DE KERKHOF BramAU15 (mann.)K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. 
    VAN DE KERKHOVE BrentOU23WIELERPROMOTIE ZUID-WEST (VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.) 
    VAN DE LEEMPUT NickBU12 (mann.)LENSWORLD CYCLING TEAM 
    VAN DE MERGEL MauroOU15 (mann.)ASFRA RACING TEAM 
    VANDEMEULEBROUCKE LennertWU17 (mann.)CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST 
    VANDENBERGH WouterOELITEASFRA RACING TEAM 
    VAN DEN BERGHE AnthonyOELITEWIELERCOMITÉ BELSELE VZW (CIBEL B CLUB) 
    VANDENBOGAERDE JensWELITE CONT. Z/CSUPERANO HAM - ISOREX - TARTELETTO 
    VAN DEN BOSSCHE FabioOU17 (mann.)JOHN SAEY CYCLING TEAM 
    VAN DEN BRANDE JulienOU23 CONT.VERANCLASSIC - AGO 
    VAN DEN BRANDEN MathiasOELITERUDYCO CYCLING TEAM (PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM) 
    VANDENBROECK YarnoBJUNIORCYCLING TEAM VIVE LE VELO VZW DIEGEM (CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM) 
    VAN DEN BROEK AxelAU12 (mann.)OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW 
    VAN DEN BROEK SeppeLBU23VZW DE WARE WIELERLIEFHEBBERS (VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM) 
    VANDENBROUCKE BjarneWJUNIORVZW WIELERPLOEG DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE (VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE) 
    VANDENBROUCKE NielsWU23CYCLING TEAM OOSTKUST 
    VANDENBROUCKE SaartjeWDAME ELITE UCITOPSPORT VLAANDEREN - ETIXX -GUILL D´OR 
    VANDENBULCKE IweinLBU17 (mann.)LENSWORLD CYCLING TEAM 
    VANDENBUSSCHE TomWELITETOPS ANTIEK 
    VANDEN BUSSCHE WannesWU17 (mann.)MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM 
    VANDENDAELE VicOJUNIORK.V.C. DEINZE VZW 
    VANDENDRIESSCHE FrederikHELITECYCLING TEAM IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN (CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN) 
    VANDENDRIESSCHE IbeWELITECYCLING TEAM IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN (CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN) 
    VANDENDRIESSCHE StefWJUNIORTIELTSE RENNERSCLUB 
    VAN DEN EECKHAUT StijnOJUNIORDREAMTEAM CYCLING VZW (INTRASYS NODRUGS MTB DREAMTEAM) 
    VAN DEN HAUTE SteffyODAME ELITE UCITOPSPORT VLAANDEREN - ETIXX -GUILL D´OR 
    VANDENHEEDE ThiboWU17 (mann.)CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST 
    VAN DEN OETELAAR StevenLBJUNIORSPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG 
    VAN DEN PLAS JelleAU23WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W. 
    VANDENRYT LennertLBU12 (mann.)GREEN PROCYCLING - HOUTHALEN-HELCHTEREN 
    VAN DEN SCHOOR MatsAU17 (mann.)KON. BALEN B.C. V.Z.W. (ACROG - BALEN BC) 
    VANDEPOELE StanWU15 (mann.)KVC NOORDZEEMEEUW 
    VANDEPUT AngieLBAMATEUR / WOMEN 19+PMC CYCLING - ZOLDER (PMC CYCLING) 
    VANDEPUT MarinaLBCRUISERPMC CYCLING - ZOLDER (PMC CYCLING) 
    VANDEPUT SaraBDAME ELITEAUTOGLAS WETTEREN CYCLINGTEAM VZW (AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM) 
    VANDEPUTTE JonasWJUNIORVZW WIELERTEAM WAREGEM (ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM) 
    VANDERAERDEN AnnaLBU12 (vrouw.)GREEN PROCYCLING - HOUTHALEN-HELCHTEREN 
    VANDERAERDEN WoutLBU15 (mann.)GREEN PROCYCLING - HOUTHALEN-HELCHTEREN 
    VANDERBEKE AidenWU17 (mann.)KVC NOORDZEEMEEUW 
    VANDERBEKEN BjarneWU23CAMOT VZW (PCT TOMACC) 
    VANDERBEKEN BrentWJUNIORTIELTSE RENNERSCLUB 
    VAN DER BORGHT JaniOJUNIORST MARTINUS - KERKSKEN (NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN) 
    VAN DER BORGHT JensOU23ST MARTINUS - KERKSKEN (NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN) 
    VAN DER EYCKEN BrentAJUNIORSPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG 
    VANDERGHOTE ArthurWU15 (mann.)KVC NOORDZEEMEEUW 
    VAN DER HAEGHEN RubenOELITEPROFEL - UNITED C.T. (UNITED C.T.) 
    VAN DER LOOIJ SimonLBU15 (mann.)OMC MTB CLUB - OPOETEREN 
    VANDERMAST KevinAELITEV.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB 
    VAN DER MEULEN NickOU17 (mann.)KSC DENDERSTREEK LABIEKES (JARFACE DEVELOPMENT TEAM) 
    VANDERMOSTEN TomBJUNIORYOUTH PROMOTION CYCLING TEAM (AVIA WCUP CYCLING TEAM) 
    VAN DER PERREN RitteBU17 (mann.)VZW DE DEMERSPURTERS 
    VAN DER PLAETSEN DamonOU17 (mann.)TOP GEAR BMX VZW 
    VAN DER SCHELDEN JasperOU23WETTERS CYCLING TEAM (VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM) 
    VAN DER SCHUEREN KennyOELITEROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW 
    VAN DER SCHUEREN NickyOELITEROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW 
    VAN DER SMISSEN LennickAU17 (mann.)W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. (WAC TEAM) 
    VAN DER STUYFT AngieOU17 (vrouw.)ST MARTINUS - KERKSKEN (NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN) 
    VAN DER SYPT GianniOU17 (mann.)WIELERCOMITÉ BELSELE VZW (CIBEL B CLUB) 
    VAN DER TRAPPEN BertBAMATEUR / MEN 19+WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN 
    VAN DE VELDE GuillaumeBJUNIORROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW 
    VAN DE VELDE MatthiasOU23AUTOGLAS WETTEREN CYCLINGTEAM VZW (AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM) 
    VANDEVELDE RubenWELITEMEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM 
    VAN DE VELDE SenneOU15 (mann.)KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE 
    VANDEVELDE WannesWJUNIORFLANDERS YOUTH CYCLING ACADEMY VZW (FYCA VZW) (CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK) 
    VAN DE VOORDE IsabelODAME ELITESWOOTH MTB TEAM 
    VANDEVYVERE GauthierWU23CYCLING TEAM POLLENTIER (EFC-L&R-VULSTEKE) 
    VANDEWALLE MatthiasWU23CYCLING TEAM POLLENTIER (EFC-L&R-VULSTEKE) 
    VAN DE WATER PieterAJUNIORYOUTH PROMOTION CYCLING TEAM (AVIA WCUP CYCLING TEAM) 
    VAN DE WIELE ThomasOU23WIELERPROMOTIECLUB (PRORACE CYCLING TEAM) 
    VAN DE WINCKEL TomBAMATEUR / MEN 19+KSC DENDERSTREEK LABIEKES (JARFACE DEVELOPMENT TEAM) 
    VAN DIJCK JefAJUNIORK.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. 
    VAN DONINCK QuintenBU17 (mann.)ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW 
    VAN DOOSSELAERE DoowanAJUNIORK.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. 
    VANDORMAEL TomBELITEVZW DE WARE WIELERLIEFHEBBERS (VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM) 
    VANDORPE LorenzoOCYCLOBALK.W.C. SPORT NA ARBEID-GENT VZW 
    VAN DORSSELAERE ChrisODAME ELITEWSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN VZW 
    VAN DUREN BrentOU23WIELERKLUB NOORD-WEST-BRABANT (WK NOORD-WEST-BRABANT) 
    VAN DUYSE BriekOU12 (mann.)BMX WIZARDS VZW (BMX WIZARDS) 
    VAN DYCK CisseAU15 (mann.)K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. 
    VAN DYCK DriesAJUNIORK.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. 
    VAN DYCK JarneAU12 (mann.)K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. 
    VANDYCK NielsAELITE CONT. Z/CCIBEL-CEBON 
    VAN DYCK WesleyOU23ESEG DOUAI 
    VAN ECHELPOEL MichielAU23V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB 
    VAN EECKE ArneWU15 (mann.)OSTENDBMXCLUB 
    VAN EECKHOUT LenBJUNIORZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW 
    VANEECKHOUTTE IbeWJUNIORZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW 
    VAN ENDE WouterAJUNIORYOUTH PROMOTION CYCLING TEAM (AVIA WCUP CYCLING TEAM) 
    VANERMEN SethBU15 (mann.)OLYMPIA TIENEN (LOTTO OLYMPIA TIENEN) 
    VAN GAELEN LouisAU17 (mann.)KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW 
    VAN GANSEN SamAELITEKONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW 
    VANGENECHTEN RoelLBU12 (mann.)CIRCUIT ZOLDER - HEUSDEN-ZOLDER 
    VANGHELUWE SeppeWU23DOVY KEUKENS - FCC 
    VAN GOETHEM FemkeOU15 (vrouw.)KTC-CYCLING TEAM VZW (KTC-CYCLING TEAM) 
    VAN GOETHEM KevinOELITERUDYCO CYCLING TEAM (PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM) 
    VAN GOETHEM MilanOU15 (mann.)KTC-CYCLING TEAM VZW (KTC-CYCLING TEAM) 
    VAN GUCHT StenAELITEPROFEL - UNITED C.T. (UNITED C.T.) 
    VAN HAMME KevinOJUNIORCYCLING TEAM VIVE LE VELO VZW DIEGEM (CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM) 
    VAN HECKE QuintenOU12 (mann.)KON. GENTSE VELO SPORT (VD HAUWE CT - GENTSE VS) 
    VAN HEMELEN VincentAU17 (mann.)K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. 
    VANHEVEL KobeWU12 (mann.)OSTENDBMXCLUB 
    VANHEVEL LaraWCRUISEROSTENDBMXCLUB 
    VANHEVEL RobbeWJUNIORFRITS BMX BELGIUM 
    VANHOLLEBEKE IanWU15 (mann.)VZW WIELERTEAM WAREGEM (ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM) 
    VAN HOOREBEKE MichielOU23C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW 
    VAN HOOVELS KevinOELITE z/c UCI MTB TEAMVERSLUYS TEAM 
    VAN HORENBEEK GielBELITEVZW DE WARE WIELERLIEFHEBBERS (VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM) 
    VANHOUT JelleAU15 (mann.)BMX TEAM BEKAF VZW 
    VANHOUT SeppeAU12 (mann.)BMX TEAM BEKAF VZW 
    VANHOUTTEGHEM CedricWU23TOPS ANTIEK 
    VAN HYFTE StevenOELITEDMC- CYCLING TEAM VZW 
    VAN HYFTE TomOELITEILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW NIEL (ILLI-BIKES CYCLING TEAM) 
    VAN IMPE DorienODAME ELITEST MARTINUS - KERKSKEN (NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN) 
    VAN IMPE GianniOU23ST MARTINUS - KERKSKEN (NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN) 
    VAN IMPE LodeOELITEHOME SOLUTION - ANMAPA CYCLING TEAM (HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM) 
    VAN INGELGOM TomBJUNIOR UCI MTB TEAMGRANVILLE FACTORY TEAM 
    VANKEIRSBILCK BerneWU23TOPS ANTIEK 
    VAN KEIRSBULCK EngelbertWJUNIORYOUTH PROMOTION CYCLING TEAM (AVIA WCUP CYCLING TEAM) 
    VAN KERCKVOORDE GillesOJUNIORVA-CYCLING TEAM ZELE VZW (VAN ASSCHE - VERTRONICS CT) 
    VAN LAER JanAJUNIORW.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. (WAC TEAM) 
    VAN LAER LaurensBJUNIORYOUNG CYCLING TEAM VZW 
    VAN LAER WardAU23CYCLING EVENTS VZW (BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM) 
    VAN LAERE ThibaultOU12 (mann.)VZW PULSE - XCYCLING PROJECT (PULSE - XCYCLING PROJECT) 
    VANLIERDE LotteOU8 (vrouw.)KON. GENTSE VELO SPORT (VD HAUWE CT - GENTSE VS) 
    VANLIERDE MatsOU12 (mann.)KON. GENTSE VELO SPORT (VD HAUWE CT - GENTSE VS) 
    VAN LOMMEL YentheAU15 (vrouw.)JEUGD CYCLING TEAM 99 V.Z.W. (AA-DRINK JONGERENTEAM) 
    VAN LOO JelleBU15 (mann.)BMX TEAM BEKAF VZW 
    VAN LOO SilBAMATEUR / MEN 19+BMX TEAM BEKAF VZW 
    VAN LOOVEREN EnomaAU17 (mann.)W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. (WAC TEAM) 
    VAN LOOY WoutAU12 (mann.)K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. 
    VAN LOY EllenADAME ELITEVZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM (YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM)VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM (YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM)
    VANLUCHENE MatsWELITECYCLING TEAM IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN (CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN) 
    VANLUCHENE MaximWU17 (mann.)TIELTSE RENNERSCLUB 
    VAN LYSEBETH MathiasBJUNIORROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW 
    VANMALDEGHEM HenriOU8 (mann.)KON. GENTSE VELO SPORT (VD HAUWE CT - GENTSE VS) 
    VAN MALDEREN BjornOJUNIORWIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W. 
    VAN MECHELEN Max AU17 (mann.)W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. (WAC TEAM) 
    VANMEENEN JordyWU23HOME SOLUTION - ANMAPA CYCLING TEAM (HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM) 
    VANMEERHAEGHE DanteOJUNIORVZW JONG WIELERTALENT VLAAMSE ARDENNEN (VZW JONG WIELERTALENT) 
    VAN MEIRHAEGHE AngeloWU23WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN 
    VAN MIEGHEM JeffreyOU23VZW YOUNG BIKERS (DARE 2B - OLYMPIA MTB TEAM) 
    VAN MOER BrentOJUNIORWIELERTEAM WAASLAND VZW (VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM) 
    VAN MOORHEM RubenOJUNIORKON. GENTSE VELO SPORT (VD HAUWE CT - GENTSE VS) 
    VANMOORTEL KlaasWMASTER (mann.)THE BIKE HUB (TEAMNARVIFLEX-NOMADESK) 
    VANNIEUWENHUYSE CédricWU12 (mann.)CYCLINGCHAMPS (BABOCO CYCLINGTEAM) 
    VAN NUFFELEN GlenBU23PROFEL - UNITED C.T. (UNITED C.T.) 
    VAN NYEN HansAELITEK.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. 
    VAN OLMEN NikolaiAU12 (mann.)K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. 
    VAN OLMEN SiebeLBU17 (mann.)YOUTH CYCLING PROJECT TESSENDERLO VZW (KRIEKEL CYCLING TEAM TESSENDERLO) 
    VAN OLMEN YevgenyAU17 (mann.)K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. 
    VAN OOSTERWYCK LennertAU17 (mann.)K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. 
    VANOVERBERGHE JensWJUNIORYOUTH PROMOTION CYCLING TEAM (AVIA WCUP CYCLING TEAM) 
    VANPARYS TjorvenWU17 (mann.)CYCLING TEAM OOSTKUST 
    VAN POPPEL SebastienBU17 (mann.)JONGE RAKKERS VOLLEZELE 
    VAN POUCKE AaronOJUNIORSCHELDESPURTERS VZW (ISOREX CYCLING TEAM) 
    VAN RAEPENBUSCH RubenWELITEVZW WIELERPLOEG DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE (VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE) 
    VAN REETH KenAMASTER (mann.)TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE 
    VAN RILLAER WitseBU17 (mann.)YOUNG CYCLING TALENT DEMER & DIJLE (YOUNG CYCLING TALENT D&D) 
    VAN ROOIJ ThijsLBJUNIORSPORT EN MOEDIG GENK 
    VAN ROOST LarsAU12 (mann.)K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. 
    VAN ROY JonasBJUNIORWIELERKLUB NOORD-WEST-BRABANT (WK NOORD-WEST-BRABANT) 
    VAN SCHAEYBROEK JonasAJUNIORDAVO CYCLING TEAM - TONGEREN 
    VANSEVENANT MauriWJUNIORKVC NOORDZEEMEEUW 
    VAN SEVEREN SarahOU17 (vrouw.)WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN VZW 
    VAN SINAEY GunneOU12 (vrouw.)KTC-CYCLING TEAM VZW (KTC-CYCLING TEAM) 
    VAN SINAEY XaydeeOU12 (vrouw.)KTC-CYCLING TEAM VZW (KTC-CYCLING TEAM) 
    VAN STEENBERGHEN JoriOELITE CONT. Z/CCIBEL-CEBON 
    VAN STEENWINKEL EllaBU17 (vrouw.)WIELERKLUB NOORD-WEST-BRABANT (WK NOORD-WEST-BRABANT) 
    VANSWEEVELT EsbenAU23DE KASTELSE DURVERS V.Z.W. 
    VAN THILLO JitseAU17 (mann.)BIKE TO THE FUTURE VZW (GRANVILLE FACTORY TEAM) 
    VANTHOURNOUT BrechtWELITEDOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK 
    VAN TRICHT StanBJUNIOROLYMPIA TIENEN (LOTTO OLYMPIA TIENEN) 
    VAN TRICHT WoutAU17 (mann.)K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. 
    VANWAELDEREN StijnAU15 (mann.)DE KASTELSE DURVERS V.Z.W. 
    VAN ZANDE DevinOU15 (mann.)KTC-CYCLING TEAM VZW (KTC-CYCLING TEAM) 
    VAN ZEEBROECK JanOELITEGOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM 
    VEKEMANS YannickOELITEHIKO CYCLING TEAM 
    VELDEMAN DirkOMASTER (mann.)VLAAMS TRIATLON & DUATLON CYCLING TEAM 
    VELLE GlennWELITEASFRA RACING TEAM 
    VERBEECK CalvinWU17 (mann.)TIELTSE RENNERSCLUB 
    VERBEECK KeshiaBDAME ELITEJEUGD CYCLING TEAM 99 V.Z.W. (AA-DRINK JONGERENTEAM) 
    VERBEECK SvenBJUNIORGOEMAN SCOTT CYCLING 
    VERBEKEN CedricOU23WIELERPROMOTIE ZUID-WEST (VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.) 
    VERBEKEN DaveBJUNIORCYCLING TEAM VIVE LE VELO VZW DIEGEM (CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM) 
    VERBEKEN RobOU17 (mann.)KON. GENTSE VELO SPORT (VD HAUWE CT - GENTSE VS) 
    VERBIEST LiesbethODAME ELITEWSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN VZW 
    VERBIEST SennaBU23K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. 
    VERBRAEKEN WoutAU17 (mann.)THE BMX DEVILS V.Z.W. RAVELS 
    VERCAMMEN MilanAU15 (mann.)KON. BALEN B.C. V.Z.W. (ACROG - BALEN BC) 
    VERCAUTEREN JariAU23JEUGD CYCLING TEAM 99 V.Z.W. (AA-DRINK JONGERENTEAM) 
    VERCRUYSSEN TineWDAME ELITESCHELDESPURTERS VZW (ISOREX CYCLING TEAM) 
    VERDEYEN TineADAME ELITECYCLING TEAM ZEMST VZW 
    VERDIJCK NielsATRAINER-INITIATORBMX RANST VZW 
    VERDIN JorisLBJUNIORBMX VLIJTINGEN 
    VERDONCK KarenAU17 (vrouw.)W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. (WAC TEAM) 
    VERDOOLAEGHE BryanWELITETOPS ANTIEK 
    VERDUYN JasperWELITEKONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW 
    VEREECKEN ArneOU15 (mann.)KSC DENDERSTREEK LABIEKES (JARFACE DEVELOPMENT TEAM) 
    VERELST LucaAJUNIORWIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW 
    VERFAILLIE ArneWU23CAMOT VZW (PCT TOMACC) 
    VERGALLE TilleWU12 (mann.)KVC NOORDZEEMEEUW 
    VERGAUWEN BrechtAU23WIELERKLUB NOORD-WEST-BRABANT (WK NOORD-WEST-BRABANT) 
    VERHAEGEN JensOELITECYCLING TEAM IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN (CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN) 
    VERHAEGEN LienADAME ELITECYCLING TEAM ZEMST VZW 
    VERHAEGEN SörenOELITETWC MAASLANDSTER ZUID-LIMBURG (TWC MAASLANDSTER) 
    VERHAEGHE CedricWJUNIORCYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST 
    VERHAEGHE VincentAELITEVZW WIELER-EVENT (RENO SYSTEMS CYCLING TEAM) 
    VERHECKEN GilanOU17 (mann.)ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW 
    VERHERSTRAETEN LouisAU15 (mann.)THE BMX DEVILS V.Z.W. RAVELS 
    VERHESTRAETEN KarenADAME ELITE UCILARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM 
    VERHEYDEN RobinAU23VZW DE WARE WIELERLIEFHEBBERS (VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM) 
    VERHIEST OlivierWELITEDOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK 
    VERHOEVEN KennethBELITEWIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN 
    VERHOEVEN NicoOELITEWIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT (VETRAPO CYCLING TEAM) 
    VERHOEVEN ScottAU12 (mann.)THE BMX DEVILS V.Z.W. RAVELS 
    VERHOFSTADT ThibauOJUNIORSCHELDESPURTERS VZW (ISOREX CYCLING TEAM) 
    VERHULST EmileOJUNIOR UCI MTB TEAMGRANVILLE FACTORY TEAM 
    VERHULST EwoutOU17 (mann.)BIKE TO THE FUTURE VZW (GRANVILLE FACTORY TEAM) 
    VERHULST LotharWJUNIORYOUTH PROMOTION CYCLING TEAM (AVIA WCUP CYCLING TEAM) 
    VERHULST PauwelAU23WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W. 
    VERKOYEN LarsLBU12 (mann.)PEER BMX VZW 
    VERKOYEN LiamLBU12 (mann.)PEER BMX VZW 
    VERLINDEN DiegoAU15 (mann.)K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. 
    VERMANG DaanOJUNIORWIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW 
    VERMEEREN XavierWMASTER (mann.)TRUST MTB TEAM VZW 
    VERMEERSCH FlorianOJUNIORVISTAMEDIA HAMME (LARES-DOLTCINI CT) 
    VERMEIREN TinneADAME ELITEKONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW 
    VERMEIREN TomAELITEVZW WIELER-EVENT (RENO SYSTEMS CYCLING TEAM) 
    VERMEIREN YentheAU17 (mann.)W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. (WAC TEAM) 
    VERMEULEN NielsWU23TOPS ANTIEK 
    VERMEULEN StefBELITEK.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. 
    VERMEULEN StevenOJUNIORW.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. (WAC TEAM) 
    VERMOOTE JelleWU17 (mann.)KVC NOORDZEEMEEUW 
    VERMOOTE NielsWU15 (mann.)KVC NOORDZEEMEEUW 
    VERMOTE GianniWJUNIORVZW WIELERPLOEG DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE (VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE) 
    VEROFT JeltoAU23K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. 
    VERPAELE ThibaultOJUNIORSCHELDESPURTERS VZW (ISOREX CYCLING TEAM) 
    VERRAES BenjaminOELITE CONT. M/CCIBEL-CEBON 
    VERSCHELDEN NathalieODAME ELITEKEUKENS REDANT CYCLING TEAM VZW (KEUKENS REDANT CYCLING TEAM) 
    VERSCHUERE SeppeWU23WIELERPROMOTIE ZUID-WEST (VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.) 
    VERSCHUEREN JolienODAME ELITEVZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM (YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM)VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM (YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM)
    VERSCHUEREN RobinOU23RUDYCO CYCLING TEAM (PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM) 
    VERSPECHT YoshiAU23WSC HAND IN HAND BAAL 
    VERSTEVEN StijnAU23VZW WIELER-EVENT (RENO SYSTEMS CYCLING TEAM) 
    VERSTICHELEN FemkeODAME ELITEAUTOGLAS WETTEREN CYCLINGTEAM VZW (AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM) 
    VERSTRAETE AaronWU17 (mann.)FLANDERS YOUTH CYCLING ACADEMY VZW (FYCA VZW) (CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK) 
    VERSTRAETEN JariAELITE CONT. Z/CVERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM 
    VERTESSEN MathiasAU23V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB 
    VERTOMMEN IanAU15 (mann.)K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. 
    VERTOMMEN KoenAELITEVZW WIELER-EVENT (RENO SYSTEMS CYCLING TEAM) 
    VERTOMMEN MaikAU17 (mann.)K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. 
    VERTONGEN JensOJUNIOR UCI MTB TEAMKTM BIKE VISION 
    VERVACKE JaninkaWU17 (vrouw.)KSV DEERLIJK VZW (MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT) 
    VERVECKEN BrentAU17 (mann.)K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. 
    VERVERKEN GerdyWMASTER (mann.)FLANDERS YOUTH CYCLING ACADEMY VZW (FYCA VZW) (CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK) 
    VERVERKEN PieterWELITECYCLING TEAM IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN (CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN) 
    VERVOORT WoutAU17 (mann.)K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. 
    VLEUGELS JefAU15 (mann.)K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. 
    VLEUGELS JolienBDAME ELITEST MARTINUS - KERKSKEN (NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN) 
    VLOEMANS StefAU23W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. (WAC TEAM) 
    VOGELS AaronBU15 (mann.)OLYMPIA TIENEN (LOTTO OLYMPIA TIENEN) 
    VOS YannickAU17 (mann.)DE KASTELSE DURVERS V.Z.W. 
    VOSSEN ValerieLBU15 (vrouw.)BMX VLIJTINGEN 
    VRACHTEN ArneAJUNIORVZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM (YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM)VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM (YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM)
    VRANCKX MarkAJUNIORWIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W. 
    VRANKEN JordiBU15 (mann.)BMX TEAM BEKAF VZW 
    VRANKEN ThibauAU12 (mann.)YOUNG CYCLING TEAM VZW 
    VRANKEN VinceAJUNIORKON. BALEN B.C. V.Z.W. (ACROG - BALEN BC) 
    VULLERS EvertWU15 (mann.)VZW WIELERPLOEG DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE (VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE) 
    VYNCK KevinWU23V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB 
    VYNCKE MarcoOELITEKON. GENTSE VELO SPORT (VD HAUWE CT - GENTSE VS) 
    WAEYENBERGHE JoniAU12 (vrouw.)THE BMX-STARS VZW 
    WAGEMANS RuneLBU12 (mann.)BMX VLIJTINGEN 
    WANTE JariOJUNIORRUDYCO CYCLING TEAM (PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM) 
    WANTE Nick OELITERUDYCO CYCLING TEAM (PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM) 
    WEEMAES SashaOJUNIORWIELERTEAM WAASLAND VZW (VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM) 
    WERNIMONT CatherineBDAME ELITESCHELDESPURTERS VZW (ISOREX CYCLING TEAM) 
    WERNIMONT NicolasBU17 (mann.)KON. BALEN B.C. V.Z.W. (ACROG - BALEN BC) 
    WIELFAERT KristofOELITEROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW 
    WIJCKMANS SebbeAU12 (mann.)BMX WESTEL VZW 
    WIJNEN JarnoBU12 (mann.)BMX DENNENTEAM KEERBERGEN (BMX DENNENTEAM) 
    WILLEMS JagoBU17 (mann.)DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W. 
    WILLEMS KennyAELITE CONT. Z/CTEAM 3M 
    WILLEMS PieterOELITEINDIVIDUEEL 
    WILLEMS ThimoBU23WIELERPROMOTIECLUB (PRORACE CYCLING TEAM) 
    WILLEMS TomLBELITEWIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT (VETRAPO CYCLING TEAM) 
    WILLEMYNS MathieuWELITEMEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM 
    WILS LanceAU17 (mann.)TIELTSE RENNERSCLUB 
    WINCKELMANS NielsAU15 (mann.)K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. 
    WINDELS AngeloWJUNIORCYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST 
    WINDELS LindsayWU17 (vrouw.)CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST 
    WITHAGEN SarikaACRUISERBMX WIZARDS VZW (BMX WIZARDS) 
    WITTOCK NancyODAME ELITEWSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN VZW 
    WORM CaraWDAME JUNIORCYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST 
    WORM LucaWU15 (mann.)CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST 
    WOUTERS AndreasAJUNIORKON. BALEN B.C. V.Z.W. (ACROG - BALEN BC) 
    WOUTERS DeanAJUNIORMEYBO FACTORY TEAM BELGIUM 
    WOUTERS RickBJUNIORWSC HAND IN HAND BAAL 
    WOUTERS RutgerLBELITEPROFEL - UNITED C.T. (UNITED C.T.) 
    WUYTS SiebeAJUNIORSPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG 
    WUYTS SooiOJUNIORZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW 
    WYCKSTANDT QuincyWELITEKONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW 
    WYFFELS JonasWJUNIORVZW WIELERPLOEG DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE (VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE) 
    YSERBIJT JesperWU23WIELERPROMOTIE ZUID-WEST (VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.) 
    ZEGERS KatoADAME ELITESCHELDESPURTERS VZW (ISOREX CYCLING TEAM) 
    ZWAENEPOEL TessaAU17 (vrouw.)WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W. 
  • Transfers 2016-2017 Buiten periode (klik hier)
    NaamProvincieCategorieHuidige clubNieuwe club
    BAYRAM EnginLBELITESPORT EN MOEDIG GENKKONINKLIJKE ZUID LIMBURGSE WIELERCLUB VZW (KZLWC HEYLEN)
    CLOOSTERMANS MathiasAELITEBIKE-INN TEAM HERENTALSELRO BVBA (TEAM WILIER-FORCE)
    DEBRUYNE GlennBU23PROFEL - UNITED C.T. (UNITED C.T.)HOME SOLUTION - ANMAPA CYCLING TEAM (HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM)
    DE BRUYNE MegODAME ELITEKON. GENTSE VELO SPORT (VD HAUWE CT - GENTSE VS)KEMPENS CYCLINGTEAM VZW (KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS)
    DEKIEN JensWJUNIORVZW WIELERPLOEG DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE (VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE)FLANDERS YOUTH CYCLING ACADEMY VZW (FYCA VZW) (CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK)
    DE NAUW SigfriedOELITEROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZWPIZ-ALPINA SPORTS TEAM VZW (ESPIRA CYCLING TEAM)
    GLORIEUX GustaveWJUNIORCYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELAREINDIVIDUEEL
    HASPESLAGH JuniorBJUNIORYOUNG CYCLING TALENT DEMER & DIJLE (YOUNG CYCLING TALENT D&D)HEIST CYCLING TEAM (HCT)
    HEIRBRANDT LaurensOELITEWIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT (VETRAPO CYCLING TEAM)PIZ-ALPINA SPORTS TEAM VZW (ESPIRA CYCLING TEAM)
    JONCKHEERE MichaelWELITEWIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT (VETRAPO CYCLING TEAM)BEOBANK-TREK CYCLING TEAM (IMAGE4U-TREK CYCLING TEAM)
    LAGNEAUX YoniOU23FLANDERS YOUTH CYCLING ACADEMY VZW (FYCA VZW) (CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK)CYCLING EVENTS VZW (BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM)
    LAVA KevinOELITEWIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT (VETRAPO CYCLING TEAM)CYCLING TEAM BVBA DAKWERKEN EDDY STROOBANT (CYCLING TEAM DAKWERKEN EDDY STROOBANT)
    MAGDELIJNS WannesAU15 (mann.)GEAR2WINOFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW
    MEEUS DieterAELITESPORT EN MOEDIG GENKWIELERCLUB NOORD-LIMBURG
    MUSEEUW StefanoWAMATEUR / MEN 19+IKO ENERTHERM-BEOBANKBVBA BCS (BELGIAN CYCLING SERVICE) (TARTELETTO - ISOREX SUPERANO HAM (TEAM B))
    PORIAU TimWELITEASFRA RACING TEAMBEOBANK-TREK CYCLING TEAM (IMAGE4U-TREK CYCLING TEAM)
    REIGEL RoelBELITEROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZWSPORT SOLUTIONS CYCLING TEAM
    SELS LoesADAME ELITEVZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM (YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM)KDL CYCLINGTEAM (KDL CYCLING TEAM)
    VAN DE VELDE ThomasOU23KIDS SPORT PROMOTION BELGIUM (CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT)BVBA BCS (BELGIAN CYCLING SERVICE) (TARTELETTO - ISOREX SUPERANO HAM (TEAM B))
    VAN RENTERGHEM BramOU23WIELERPROMOTIECLUB (PRORACE CYCLING TEAM)BELGIAN CYCLING TALENTS (LOTTO SOUDAL)
    VERDONSCHOT LauraLBDAME ELITEKDL CYCLINGTEAM (KDL CYCLING TEAM)VISTAMEDIA HAMME (LARES-DOLTCINI CT)

© Cycling Vlaanderen