Eendaagse Vlaanderen-Gentl

 
 

Overgangen

Wanneer en hoe kunnen renners van club veranderen? U vindt hier de Overgangsreglementering terug:

  • Overgangen 2017-2018 (klik hier)
     
    NaamProvincieCategorieHuidige clubNieuwe club
    ACCOE JoyceODAME ELITESCHELDESPURTERS VZW (ISOREX CYCLING TEAM) 
    ADAMS JoeriAELITE MET CONTRACTKALAS - H.ESSERS CYCLING TEAM 
    AELVOET SenneBU15 (mann.)WIELERKLUB NOORD-WEST-BRABANT (WK NOORD-WEST-BRABANT) 
    AERTS EzraAJUNIORBMX WIZARDS VZW (BMX WIZARDS) 
    AKSIL LowiekWJUNIORKSV DEERLIJK VZW (MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT) 
    AMELINCKX StefAU23ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW NIEL (ILLI-BIKES CYCLING TEAM) 
    ANECA CiskeWELITE CONT. Z/CTARTELETTO-ISOREX 
    ANECA SeppeWU23KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW 
    ANTHUENIS YenzyOU23VZW YOUNG BIKERS (DARE 2B - OLYMPIA MTB TEAM) 
    ARDEEL LennertOU15 (mann.)VZW JONG WIELERTALENT VLAAMSE ARDENNEN (MYSENLAN-SPIE-DOUTERLOIGNE CT) 
    ARDINOIS TuurOU8 (mann.)THE BMX ANGELS 
    ARKESTEYN AronBJUNIORROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW 
    BAELE BenOJUNIORWIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW 
    BAELE JasonWU15 (mann.)TIELTSE RENNERSCLUB 
    BAERT AndriesOU23VZW JOLAN MTB TEAM 
    BAERT JulesOU8 (mann.)SCHELDESPURTERS VZW (ISOREX CYCLING TEAM) 
    BAERT MichielOFUNKLASSEVZW JOLAN MTB TEAM 
    BAETENS BrankoBJUNIORCYCLING TEAM VIVE LE VELO VZW DIEGEM (CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM) 
    BAEYENS JamesOU23WETTERS CYCLING TEAM (VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM) 
    BAEYENS YorgoOJUNIORWIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW 
    BAILLIEVIER KilianWU23FLANDERS YOUTH CYCLING ACADEMY VZW (FYCA VZW) (CT SOENENS-BOOOM) 
    BARBRY GielWU17 (mann.)KSV DEERLIJK VZW (MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT) 
    BASTIAENS AycoOU23VAN EYCK SPORT 
    BASTIEN YorritOU17 (mann.)KTC-CYCLING TEAM VZW (KTC-CYCLING TEAM) 
    BATTIAU UlrichOU15 (mann.)ASFRA RACING TEAM 
    BAUTERS ArneBJUNIORROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW 
    BECKERS MarliesADAME ELITEB-CYCLE TEAM 
    BECKERS RonaldAELITEB-CYCLE TEAM 
    BEERNAERT DavidWJUNIORTIELTSE RENNERSCLUB 
    BEIRINCKX DelphineAU8 (vrouw.)BMX WESTEL VZW 
    BEIRINCKX LinaAU17 (vrouw.)HEIST CYCLING TEAM (HCT) 
    BEIRINCKX RamonAU12 (mann.)BMX WESTEL VZW 
    BEIRINCKX VictorAU15 (mann.)SUPERCROSS BMX BENELUX 
    BELIËN VincentLBU23SPORT EN MOEDIG GENK 
    BELLENS LinoAU15 (mann.)YOUNG CYCLING TALENT DEMER & DIJLE (YOUNG CYCLING TALENT D&D) 
    BELLENS YariAU15 (mann.)PMC CYCLING 
    BELLON DamonOU15 (mann.)KIDS SPORT PROMOTION BELGIUM (CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT) 
    BENHADDOU JaroAU15 (mann.)BMX WESTEL VZW 
    BENOIT JonasWU17 (mann.)TIELTSE RENNERSCLUB 
    BERTELS JefAU23TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE 
    BERTELS LodeAU17 (mann.)DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W. 
    BEUSELINCK GillesOU23KON. GENTSE VELO SPORT (VD HAUWE CT - GENTSE VS) 
    BIEBAU AaronWU23KSV DEERLIJK VZW (MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT) 
    BLOM KennethWJUNIORK.V.C. DEINZE VZW 
    BLOMMAERT RenzoAU17 (mann.)W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. (WAC TEAM) 
    BLOUWE LouisWJUNIORYOUNG CYCLING TEAM VZW (FORTE U19 CYCLING TEAM) 
    BOECKX JensAJUNIORW.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. (WAC TEAM) 
    BOECKX SenneAU15 (mann.)BMX WESTEL VZW 
    BOGAERT LouisWU15 (mann.)ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW 
    BOGAERTS PatricLBMASTER (mann.)P-VWCT VZW (PELTER - VAN WEZEL CYCLING TEAM) 
    BOLLAERT KyanniWU15 (mann.)TIELTSE RENNERSCLUB 
    BONNE BartWU23FLANDERS YOUTH CYCLING ACADEMY VZW (FYCA VZW) (CT SOENENS-BOOOM) 
    BONNET Kay´renLBU8 (mann.)PEER BMX VZW 
    BONNEU KamielLBJUNIORDAVO CYCLING TEAM - TONGEREN 
    BONTE RuneWU15 (mann.)VZW WEST COAST RACING TEAM (TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN) 
    BOONS JenteLBU17 (mann.)SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG 
    BOONS LiezeLBU12 (vrouw.)SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG 
    BOOSTEN SamLBU17 (mann.)BMX VLIJTINGEN (CYCLING VLIJTINGEN) 
    BORGERS GillesLBU23SPORT EN MOEDIG GENK 
    BORGOO LowieWU23WIELERTEAM IEPER 
    BOSCH RobbinBU15 (mann.)BMX TEAM BEKAF VZW 
    BOSSUYT ShariWDAME JUNIORWOMEN CYCLING TEAM VZW (LARES - WAOWDEALS DEVELOPMENT) 
    BOSTOEN GianniWELITETHUISVERPLEGING DELPHINE DECOCK - IVT - ATOM 6 CT (ALNO KEUKENS WAKKEN THUISVERPLEGING DELPHINE DECOCK VERMEEREN) 
    BOUCHER NioLBU8 (mann.)PMC CYCLING 
    BOUMON JensAU17 (mann.)DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W. 
    BOUSSAER BryanOU23ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW NIEL (ILLI-BIKES CYCLING TEAM) 
    BOUTEN MigelWU23CYCLING EVENTS VZW (BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM) 
    BOUTS JordyBU23WIELERPROMOTIECLUB (PRORACE CYCLING TEAM) 
    BOUTTÉ JordyWU23CAMOT VZW (PCT TOMACC) 
    BOUTTÉ KenzieWELITECAMOT VZW (PCT TOMACC) 
    BRABANTS SenneAU12 (mann.)WSC HAND IN HAND BAAL 
    BRACKE TijsOJUNIORTIELTSE RENNERSCLUB 
    BRACKMAN JelleOELITEWETTERS CYCLING TEAM (VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM) 
    BRAEKEN IbeBJUNIORCYCLING TEAM VIVE LE VELO VZW DIEGEM (CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM) 
    BRAET VinnieWELITEBVBA BCS (BELGIAN CYCLING SERVICE) (TARTELETTO - ISOREX SUPERANO HAM CX-TEAM) 
    BRAL MilanWU15 (mann.)KSV DEERLIJK VZW (MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT) 
    BRESSELEERS JonasAJUNIORW.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. (WAC TEAM) 
    BRIESEN BrentBU23VZW DE WARE WIELERLIEFHEBBERS (VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM) 
    BROECKX SeppeLBJUNIORSPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG 
    BROEKMANS GlennLBELITEPROFEL - UNITED C.T. (UNITED C.T.) 
    BROES MichielBELITEPROFEL - UNITED C.T. (UNITED C.T.) 
    BROIDIOI JenteWU17 (mann.)KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW 
    BROUWERS EmileAU17 (mann.)KON. BALEN B.C. V.Z.W. (ACROG - BALEN BC) 
    BROUWERS JulieLBU17 (vrouw.)KON. BALEN B.C. V.Z.W. (ACROG - BALEN BC) 
    BRUNEL CédricWJUNIORKONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW 
    BRUSSELEERS KianoBJUNIORCYCLING TEAM VIVE LE VELO VZW DIEGEM (CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM) 
    BRUYÈRE AïkyOU23TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE 
    BRUYNEEL TristanWJUNIORTIELTSE RENNERSCLUB 
    BRUYNINCKX NickAU17 (mann.)OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW 
    BRUYNINCKX YannickAAMATEUR / MEN 19+SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT 
    BRUYNOOGHE MathisWU12 (mann.)FLANDERS YOUTH CYCLING ACADEMY VZW (FYCA VZW) (CT SOENENS-BOOOM) 
    BRYSSE YmeWDAME JUNIORKONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW 
    BUDO NicoLBMASTER (mann.)P-VWCT VZW (PELTER - VAN WEZEL CYCLING TEAM) 
    BULLEN JitseLBU12 (mann.)PEER BMX VZW 
    BUVÉ YoerikBU15 (mann.)OMC MTB CLUB - OPOETEREN 
    BUYSE SenneOU15 (mann.)WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW 
    BUYSEN SenneAU17 (mann.)FRITS BMX BELGIUM 
    BYLOIS TiboLBU8 (mann.)CIRCUIT ZOLDER - HEUSDEN-ZOLDER 
    CADRON JulienHELITEPIZ-ALPINA SPORTS TEAM VZW (TEAM ESPIRA ROC-SPORTS) 
    CAETHOVEN KennethOJUNIORSCHELDESPURTERS VZW (ISOREX CYCLING TEAM) 
    CALATABIANO RobinLBU15 (mann.)CIRCUIT ZOLDER - HEUSDEN-ZOLDER 
    CALLEBAUT KevinOELITEWASE CYCLING TEAM (DCR CYCLING TEAM) 
    CALLENS TiasOU12 (mann.)ASFRA RACING TEAM 
    CALLEWAERT AndreasWU17 (mann.)TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM 
    CAMBRÉ WannesAU15 (mann.)DE GESMEERDE KETTING (HERMANS CYCLING TEAM) 
    CANT JelleAELITE CONT. Z/CERA REAL ESTATE - CIRCUS 
    CAP GillesOU15 (mann.)SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW 
    CAPPELLE MauroWJUNIORTIELTSE RENNERSCLUB 
    CAPPELLE MaximWU23DOVY KEUKENS - FCC 
    CARDYN LizanderOJUNIORVZW YOUNG BIKERS (DARE 2B - OLYMPIA MTB TEAM) 
    CARETTE TristanWU12 (mann.)KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW 
    CARPENTIER JariWU23FLANDERS YOUTH CYCLING ACADEMY VZW (FYCA VZW) (CT SOENENS-BOOOM) 
    CASNEUF GaëlOU15 (mann.)KON. GENTSE VELO SPORT (VD HAUWE CT - GENTSE VS) 
    CASSAERT LoranWJUNIORWIELERTEAM WAASLAND VZW (VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM) 
    CAUTAERTS BengtOU12 (mann.)VZW WIELERJEUGDTEAM HERZELE (VANDERVURST CYCLING TEAM) 
    CAUTAERTS IebeOU12 (vrouw.)VZW WIELERJEUGDTEAM HERZELE (VANDERVURST CYCLING TEAM) 
    CAVEY VincentWU23CYCLING TEAM POLLENTIER (EFC-L&R-VULSTEKE) 
    CEENAEME BennoWU15 (mann.)VZW WIELERTEAM WAREGEM (ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM) 
    CELEN DennisLBAMATEUR / MEN 19+KONINKLIJKE ZUID LIMBURGSE WIELERCLUB VZW (KZLWC HEYLEN) 
    CEULEMANS LisseAU17 (vrouw.)W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. (WAC TEAM) 
    CEULEMANS NielsAU15 (mann.)HEIST CYCLING TEAM (HCT) 
    CHARLIER LauraBU17 (vrouw.)CANNIBAL TEAM 
    CHRISTIAENS JasperOU12 (mann.)WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW 
    CHRISTIAENS NielsOU15 (mann.)WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW 
    CLAES JaryAU17 (mann.)KON. BALEN B.C. V.Z.W. (ACROG - BALEN BC) 
    CLAUS MarjonODAME JUNIORRUDYCO CYCLING TEAM (PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM) 
    CLAUW ArthurWU15 (mann.)ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW 
    CLAUW John-rossWU23WIELERPROMOTIE ZUID-WEST (VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.) 
    CLAUW ThiboWU15 (mann.)ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW 
    CLÉ LowieAU8 (mann.)BMX WESTEL VZW 
    CLEENEWERCK SenneWU15 (mann.)TIELTSE RENNERSCLUB 
    CLEENEWERCK TjorvenWJUNIORTIELTSE RENNERSCLUB 
    CLOOTS KilianAJUNIORSPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG 
    CLYNEN RhuneLBU17 (mann.)VZW YOUNG BIKERS (DARE 2B - OLYMPIA MTB TEAM) 
    COCKAERT KelvinWJUNIORVZW JONG WIELERTALENT VLAAMSE ARDENNEN (MYSENLAN-SPIE-DOUTERLOIGNE CT) 
    COCQUERIAUX BrentOU23VA-CYCLING TEAM ZELE VZW (VAN ASSCHE - VERTRONICS CT) 
    COLMAN ThomasOU23WIELERKLUB NOORD-WEST-BRABANT (WK NOORD-WEST-BRABANT) 
    COMMEYNE DavyBELITEWIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT (VETRAPO CYCLING TEAM) 
    COMMEYNE SteffenWELITEKONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW 
    COMMISSARIS CarenADAME ELITEWSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN VZW 
    COMPERNOLLE JustinWJUNIORTIELTSE RENNERSCLUB 
    CONSTANT KennyWELITETHUISVERPLEGING DELPHINE DECOCK - IVT - ATOM 6 CT (ALNO KEUKENS WAKKEN THUISVERPLEGING DELPHINE DECOCK VERMEEREN) 
    COOLS BramAU23RS-BIKES RACING TEAM PULDERBOS 
    COOLS MichaelOELITE CONT. Z/CTARTELETTO-ISOREX 
    COOREVITS GillesWU23DOVY KEUKENS - FCC 
    CORNELISSENS YenzoAU17 (mann.)W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. (WAC TEAM) 
    CORSUS YordiAU15 (mann.)HEIST CYCLING TEAM (HCT) 
    CORYN LouiseODAME ELITESCHELDESPURTERS VZW (ISOREX CYCLING TEAM) 
    CRABBÉ KionaBU17 (vrouw.)VA-CYCLING TEAM ZELE VZW (VAN ASSCHE - VERTRONICS CT) 
    CREVE BramOU23VZW YOUNG BIKERS (DARE 2B - OLYMPIA MTB TEAM) 
    CREYGELMAN JensOJUNIORKSC DENDERSTREEK LABIEKES (JARFACE DEVELOPMENT TEAM) 
    CRIEL EmilioOU15 (mann.)KTC-CYCLING TEAM VZW (KTC-CYCLING TEAM) 
    CRIEL EnriqueOU12 (mann.)KTC-CYCLING TEAM VZW (KTC-CYCLING TEAM) 
    CRISTOFANO IyenWU15 (mann.)TIELTSE RENNERSCLUB 
    CROKET GilkeODAME ELITE UCISPORTVLAANDEREN - GUILL D´OR 
    CROMHEECKE AlexanderAJUNIORWIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW 
    DAEMS BramAU15 (mann.)VZW ANTWERP BMX 
    DAEMS WoutAU17 (mann.)OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW 
    DALVING QuintenAU15 (mann.)ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW 
    DANIELS SimonLBU23WIELERPROMOTIECLUB (PRORACE CYCLING TEAM) 
    DE BAAT KimODAME ELITE UCILENSWORLD - KUOTA 
    DE BACKER NaningoOU23PIZ-ALPINA SPORTS TEAM VZW (TEAM ESPIRA ROC-SPORTS) 
    DE BACKER RuneAU12 (mann.)BMX WIZARDS VZW (BMX WIZARDS) 
    DE BAERE LeanderOJUNIORVZW YOUNG BIKERS (DARE 2B - OLYMPIA MTB TEAM) 
    DE BAETS JarnoOU15 (mann.)VZW JONG WIELERTALENT VLAAMSE ARDENNEN (MYSENLAN-SPIE-DOUTERLOIGNE CT) 
    DE BEULE JordiOU23VZW DE WARE WIELERLIEFHEBBERS (VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM) 
    DE BIE JorntAAMATEUR / MEN 19+DE MOLENSPRINTERS PULDERBOS VZW 
    DE BLAERE DiegoOU23CYCLING EVENTS VZW (BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM) 
    DEBLOUDTS FerreAJUNIORHEIST CYCLING TEAM (HCT) 
    DE BOCK JelleOELITEARROW CYCLING TEAM 
    DE BOCK RuneOU17 (mann.)KTC-CYCLING TEAM VZW (KTC-CYCLING TEAM) 
    DE BOCK YoniOU23ARROW CYCLING TEAM 
    DE BOECK AntonOU17 (mann.)WIELERKLUB NOORD-WEST-BRABANT (WK NOORD-WEST-BRABANT) 
    DEBOOT BruceWU23DOVY KEUKENS - FCC 
    DEBOUVER RomanWU15 (mann.)TIELTSE RENNERSCLUB 
    DE BROEDER MaxwellOJUNIORSCHELDESPURTERS VZW (ISOREX CYCLING TEAM) 
    DEBRUYNE RamsesWU17 (mann.)KSV DEERLIJK VZW (MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT) 
    DEBUYCK RobbeWU23BELGIAN CYCLING TALENTS (LOTTO SOUDAL) 
    DECEUNINCK StefanieWDAME ELITEKEUKENS REDANT CYCLING TEAM VZW (KEUKENS REDANT CYCLING TEAM) 
    DECLERCK IbeWU15 (mann.)KVC NOORDZEEMEEUW 
    DE CLERCQ AaronOJUNIORYOUNG CYCLING TEAM VZW (FORTE U19 CYCLING TEAM) 
    DE CLERCQ YenteOU23HOME SOLUTION - ANMAPA CYCLING TEAM (HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM) 
    DECONINCK LaurensOELITEAUTOGLAS WETTEREN CYCLINGTEAM VZW (AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM) 
    DECRAENE RaoulWJUNIORTIELTSE RENNERSCLUB 
    DECUYPERE NathanWJUNIORYOUNG CYCLING TEAM VZW (FORTE U19 CYCLING TEAM) 
    DE DECKER BjornOELITEWETTERS CYCLING TEAM (VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM) 
    DE DECKER StevenWELITEVIND! CYCLING PROJECT 
    DE DECKER TijlAU17 (mann.)ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW 
    DEFREYNE CédricWU23CYCLING TEAM POLLENTIER (EFC-L&R-VULSTEKE) 
    DE GEEST LoreAU12 (vrouw.)BMX DENNENTEAM KEERBERGEN (BMX DENNENTEAM) 
    DE GENDT LeanderOU12 (mann.)SCHELDESPURTERS VZW (ISOREX CYCLING TEAM) 
    DE GREEF TimAJUNIORWIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW 
    DEGRENDELE NickyWDAME ELITE UCISPORTVLAANDEREN - GUILL D´OR 
    DE GROOTE ArneOU23CYCLING EVENTS VZW (BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM) 
    DEGUIDE LouisHELITEWIELERPROMOTIECLUB (PRORACE CYCLING TEAM) 
    DE HAES JordenBU23CYCLING TEAM POLLENTIER (EFC-L&R-VULSTEKE) 
    DEJAEGHER JasperWU17 (mann.)VZW JONG WIELERTALENT VLAAMSE ARDENNEN (MYSENLAN-SPIE-DOUTERLOIGNE CT) 
    DEJONGHE KjellWU17 (mann.)VZW WIELERTEAM WAREGEM (ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM) 
    DEJONGHE LenBJUNIORIKO-BEOBANK 
    DE KEE YentlOU17 (mann.)TIELTSE RENNERSCLUB 
    DE KETELE AngeloOU23ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW NIEL (ILLI-BIKES CYCLING TEAM) 
    DE KEYSER EmkeWU15 (vrouw.)KSV DEERLIJK VZW (MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT) 
    DEKIEN JasperWU15 (mann.)VZW WEST COAST RACING TEAM (TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN) 
    DEKIEN MielWU12 (mann.)KVC NOORDZEEMEEUW 
    DEKIEN SanderWU17 (mann.)VZW WEST COAST RACING TEAM (TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN) 
    DE KINDER MatthiasBU17 (mann.)KON. GENTSE VELO SPORT (VD HAUWE CT - GENTSE VS) 
    DE KOKER BramBELITETEAM THIELEMANS - DE HAUWERE 
    DEKONING FabrizioWU23VZW JONG WIELERTALENT VLAAMSE ARDENNEN (MYSENLAN-SPIE-DOUTERLOIGNE CT) 
    DELAERE BrentWU15 (mann.)KVC NOORDZEEMEEUW 
    DELAERE LewisWU15 (mann.)KVC NOORDZEEMEEUW 
    DE LAET TomasAU17 (mann.)WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W. 
    DELAEY OliverBU23WSC HAND IN HAND BAAL 
    DELAHAYE JensBU17 (mann.)TIELTSE RENNERSCLUB 
    DE LANDTSHEER StevenWELITEW.T.C. WALTER GODEFROOT 
    DE LANGE Pieter-janOJUNIORVZW JONG WIELERTALENT VLAAMSE ARDENNEN (MYSENLAN-SPIE-DOUTERLOIGNE CT) 
    DELANGHE JelleBAMATEUR / MEN 19+VZW DE WARE WIELERLIEFHEBBERS (VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM) 
    DELBAERE FienODAME ELITE UCISPORTVLAANDEREN - GUILL D´OR 
    DELESIE BerreWU23KSV DEERLIJK VZW (MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT) 
    DELEU ArnaudWU23DE WIELERVRIENDEN (TEAM ATOM 6 BIKESTORE) 
    DE LOBEL SanderWU17 (mann.)TIELTSE RENNERSCLUB 
    DELOOF SenneOU23ARROW CYCLING TEAM 
    DELRUE MaximWU15 (mann.)KSV DEERLIJK VZW (MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT) 
    DELWICHE KilianLGJUNIORDAVO CYCLING TEAM - TONGEREN 
    DE MAEGHT DorianBU23JEUGD CYCLING TEAM 99 V.Z.W. (AA-DRINK JONGERENTEAM) 
    DE MESMAEKER TiboBJUNIORCYCLING TEAM VIVE LE VELO VZW DIEGEM (CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM) 
    DE METZELER KevinOELITESPORT SOLUTIONS CYCLING TEAM 
    DEMEY ValerieWDAMES ELITE UCITEAM PROFSPORTVLAANDEREN - GUILL D´OR 
    DE MEYER JarneAJUNIORIKO-BEOBANK 
    DE MEYERE EnriqueOU15 (mann.)WIELERTEAM WAASLAND VZW (VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM) 
    DEMEYERE TorstenWU23WIELERPROMOTIE ZUID-WEST (VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.) 
    DE MOL SemOU15 (mann.)KIDS SPORT PROMOTION BELGIUM (CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT) 
    DEMUYLDER JonasBU23BIKE DREAM VZW (MOUNTAINSPORTS STEVENS MTB TEAM) 
    DEMUYNCK ArnoWU17 (mann.)TIELTSE RENNERSCLUB 
    DEMUYNCK KoenWELITEVIND! CYCLING PROJECT 
    DEMUYSER RyuBU8 (mann.)BMX DENNENTEAM KEERBERGEN (BMX DENNENTEAM) 
    DENAEGHEL BrentWU17 (mann.)KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW 
    DENEEF NaïkaWDAME ELITEAUTOGLAS WETTEREN CYCLINGTEAM VZW (AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM) 
    DE NEVE JoerikOJUNIORVZW JONG WIELERTALENT VLAAMSE ARDENNEN (MYSENLAN-SPIE-DOUTERLOIGNE CT) 
    DE NEVE TomasOU17 (mann.)VZW JONG WIELERTALENT VLAAMSE ARDENNEN (MYSENLAN-SPIE-DOUTERLOIGNE CT) 
    DENOLF RitchieWELITETHUISVERPLEGING DELPHINE DECOCK - IVT - ATOM 6 CT (ALNO KEUKENS WAKKEN THUISVERPLEGING DELPHINE DECOCK VERMEEREN) 
    DE PAEPE FienODAME ELITEAUTOGLAS WETTEREN CYCLINGTEAM VZW (AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM) 
    DE PAUW LenBJUNIORKSC DENDERSTREEK LABIEKES (JARFACE DEVELOPMENT TEAM) 
    DE PAUW RobbeOU17 (mann.)JONGE RAKKERS VOLLEZELE 
    DE PELSMAEKER SamOJUNIORWIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW 
    DE PREESTER VictorOU17 (mann.)TIELTSE RENNERSCLUB 
    DEPRETER JeroenBELITEPIZ-ALPINA SPORTS TEAM VZW (TEAM ESPIRA ROC-SPORTS) 
    DEPREZ BasLBU12 (mann.)CIRCUIT ZOLDER - HEUSDEN-ZOLDER 
    DE PROOST DriesAU23WSC HAND IN HAND BAAL 
    DE PROOST JasperAU23DE TOEKOMSTVRIENDEN AARSCHOT (STAGECO - SPECIAL PAINT CYCLING TEAM) 
    DE PROOST MatsAU17 (mann.)BMX VLIJTINGEN (CYCLING VLIJTINGEN) 
    DERIBREUX AchilleHJUNIORFLANDERS YOUTH CYCLING ACADEMY VZW (FYCA VZW) (CT SOENENS-BOOOM) 
    DE RIJCK NandoAU17 (mann.)JEUGD CYCLING TEAM 99 V.Z.W. (AA-DRINK JONGERENTEAM) 
    DERUWEZ KevinOJUNIORK.V.C. DEINZE VZW 
    DE RUYSSCHER SamAJUNIORW.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. (WAC TEAM) 
    DERWAEL EmielLBU12 (mann.)CIRCUIT ZOLDER - HEUSDEN-ZOLDER 
    DE RYCK RobbeBU17 (mann.)OLYMPIA TIENEN (WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN) 
    DE SADELEIR KyrianBU12 (mann.)BMX DENNENTEAM KEERBERGEN (BMX DENNENTEAM) 
    DESAIR MaartenLBELITEPROFEL - UNITED C.T. (UNITED C.T.) 
    DESAL CérielWJUNIORCYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE 
    DE SCHEEMAECKER RafLBJUNIORCIRCUIT ZOLDER - HEUSDEN-ZOLDER 
    DE SCHEPPER EvanAU8 (mann.)BMX WIZARDS VZW (BMX WIZARDS) 
    DE SCHEPPER YannaAU15 (vrouw.)BMX WIZARDS VZW (BMX WIZARDS) 
    DE SCHOESITTER ShanylOU12 (vrouw.)RUDYCO CYCLING TEAM (PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM) 
    DESCHUYFFELEER BramBU17 (mann.)VZW JONG WIELERTALENT VLAAMSE ARDENNEN (MYSENLAN-SPIE-DOUTERLOIGNE CT) 
    DE SCHUYTENEER SteffenOU15 (mann.)VZW WIELERJEUGDTEAM HERZELE (VANDERVURST CYCLING TEAM) 
    DESCHUYTTER CasperWJUNIORFLANDERS YOUTH CYCLING ACADEMY VZW (FYCA VZW) (CT SOENENS-BOOOM) 
    DESMECHT DavidOELITEBVBA BCS (BELGIAN CYCLING SERVICE) (TARTELETTO - ISOREX SUPERANO HAM CX-TEAM) 
    DE SMEDT FebeBU15 (vrouw.)KTC-CYCLING TEAM VZW (KTC-CYCLING TEAM) 
    DE SMEDT LennertBJUNIORKTC-CYCLING TEAM VZW (KTC-CYCLING TEAM) 
    DE SMET LoewieOJUNIORWIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW 
    DE SMET ThibautWJUNIORBIKE ADVICE CT (BIKE ADVICE - ITAF CT) 
    DE SMUL GuustOU23GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM 
    DESPONTIN PierreHJUNIORLENSWORLD CYCLING TEAM (PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK) 
    DE STAERCKE MaximeAU12 (vrouw.)THE BMX DEVILS V.Z.W. RAVELS 
    DESTATSBADER ThiboWJUNIORTIELTSE RENNERSCLUB 
    DE STERCKE LanderOU12 (mann.)WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW 
    DE SY VincentOU23WIELERPROMOTIECLUB (PRORACE CYCLING TEAM) 
    DE VALCK AsgerBU15 (mann.)VZW WIELERJEUGDTEAM HERZELE (VANDERVURST CYCLING TEAM) 
    DEVALCKENEER SiebenAELITEPROFEL - UNITED C.T. (UNITED C.T.) 
    DE VEIRMAN AaronWU23DOVY KEUKENS - FCC 
    DE VESTELE AdelineNDAME ELITEWSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN VZW 
    DE VILLE JelleOU23VAN EYCK SPORT 
    DEVLIEGHERE TiboWJUNIORKONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW 
    DE VOCHT BartAELITE z/c UCI MTB TEAMKTM BIKE VISION 
    DE VOCHT JochenAU23 UCI MTB TEAMKTM BIKE VISION 
    DEVOET StafOU12 (mann.)ASFRA RACING TEAM 
    DEVOET TheoOU15 (mann.)ASFRA RACING TEAM 
    DEVOS CedricWU23THUISVERPLEGING DELPHINE DECOCK - IVT - ATOM 6 CT (ALNO KEUKENS WAKKEN THUISVERPLEGING DELPHINE DECOCK VERMEEREN) 
    DE VOS DriesWELITECYCLING TEAM OOSTKUST 
    DE VOS LennAU23DE TOEKOMSTVRIENDEN AARSCHOT (STAGECO - SPECIAL PAINT CYCLING TEAM) 
    DE VRIEND MathiasOU15 (mann.)TIELTSE RENNERSCLUB 
    DE VRIENDT NielsOJUNIORTIELTSE RENNERSCLUB 
    DEVROYE KimWELITEWIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN 
    DEWACHTER AaronWU23WIELERPROMOTIE ZUID-WEST (VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.) 
    DE WAEL EliasOU17 (mann.)VZW YOUNG BIKERS (DARE 2B - OLYMPIA MTB TEAM) 
    DE WEERDT MaximeAAMATEUR / WOMEN 19+YOUNG CYCLING TALENT DEMER & DIJLE (YOUNG CYCLING TALENT D&D) 
    DE WEERDT NickAELITEDEKUPA (HUBO-AERTS ACTION BIKE CT) 
    DEWEIRDT SiebeOU17 (mann.)VZW JONG WIELERTALENT VLAAMSE ARDENNEN (MYSENLAN-SPIE-DOUTERLOIGNE CT) 
    DE WILDE GillesOJUNIORKON. GENTSE VELO SPORT (VD HAUWE CT - GENTSE VS) 
    DEWILDE RobbeWU15 (mann.)TIELTSE RENNERSCLUB 
    DE WINNE GertOELITEWIELERKLUB NOORD-WEST-BRABANT (WK NOORD-WEST-BRABANT) 
    DEWINTER GerbenWU15 (mann.)FLANDERS YOUTH CYCLING ACADEMY VZW (FYCA VZW) (CT SOENENS-BOOOM) 
    DE WISPELAERE FienWU17 (vrouw.)KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE 
    DEWIT JordiBJUNIORWIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW 
    DEWITTE CasperWU23ASFRA RACING TEAM 
    DE WOLF JanaAU15 (vrouw.)SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG 
    DEWULF JasperWU15 (mann.)FLANDERS YOUTH CYCLING ACADEMY VZW (FYCA VZW) (CT SOENENS-BOOOM) 
    D´HOLLANDER SenneOU17 (mann.)RUDYCO CYCLING TEAM (PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM) 
    DHONT ArnoudOJUNIORTIELTSE RENNERSCLUB 
    DHONT GlaciaODAME JUNIORFORZA FORTUNA FINANCIAL GROUP 
    DHONT KionaOU15 (vrouw.)FORZA FORTUNA FINANCIAL GROUP 
    D´HOORE GiorgioWELITEWIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN 
    D´HOUST YaniOU15 (mann.)KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE 
    DIELEMAN StanBU23TREK & CO (TREK-BIORACER MTB TEAM) 
    DIELS NoaAU15 (mann.)KON. BALEN B.C. V.Z.W. (ACROG - BALEN BC) 
    DIERICK RomainOU15 (mann.)WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW 
    DOCHY ThibautWJUNIORKON. BALEN B.C. V.Z.W. (ACROG - BALEN BC) 
    DOGGEN SanderBJUNIOROLYMPIA TIENEN (WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN) 
    DONDERS JoostLBJUNIORSPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG 
    DOOMS MichielOJUNIORVZW JONG WIELERTALENT VLAAMSE ARDENNEN (MYSENLAN-SPIE-DOUTERLOIGNE CT) 
    DREESEN ArneLBU12 (mann.)BMX VLIJTINGEN (CYCLING VLIJTINGEN) 
    DREESEN KobeLBU12 (mann.)BMX VLIJTINGEN (CYCLING VLIJTINGEN) 
    DRIES WardAU8 (mann.)BMX WESTEL VZW 
    DRUYTS DemmyADAME ELITE UCISPORTVLAANDEREN - GUILL D´OR 
    DRUYTS JessyADAME ELITE UCISPORTVLAANDEREN - GUILL D´OR 
    DRUYTS KellyADAME ELITE UCISPORTVLAANDEREN - GUILL D´OR 
    DRUYTS LennyADAME ELITE UCISPORTVLAANDEREN - GUILL D´OR 
    DUBRUL GaethanWU15 (mann.)ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW 
    DUFFELEER JoachimOU23WETTERS CYCLING TEAM (VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM) 
    DU FOUR JensBJUNIORVZW JONG WIELERTALENT VLAAMSE ARDENNEN (MYSENLAN-SPIE-DOUTERLOIGNE CT) 
    DUFOUR WarreLBU23PROFEL - UNITED C.T. (UNITED C.T.) 
    DUPON ArthurWJUNIORVZW JONG WIELERTALENT VLAAMSE ARDENNEN (MYSENLAN-SPIE-DOUTERLOIGNE CT) 
    DUYM FarahAU17 (vrouw.)VA-CYCLING TEAM ZELE VZW (VAN ASSCHE - VERTRONICS CT) 
    DUYM SteffenOU17 (mann.)WIELERTEAM WAASLAND VZW (VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM) 
    ELEN SanderLBELITEPROFEL - UNITED C.T. (UNITED C.T.) 
    ERLICH NoëLBU12 (mann.)PEER BMX VZW 
    EUSSEN BjarneLBJUNIORDAVO CYCLING TEAM - TONGEREN 
    EVENEPOEL RemcoBJUNIORYOUNG CYCLING TEAM VZW (FORTE U19 CYCLING TEAM) 
    EVERTS UniqueLBU12 (mann.)PEER BMX VZW 
    EXPEELS LaerkeWU12 (vrouw.)TIELTSE RENNERSCLUB 
    EXPEELS TjorvenWU17 (mann.)TIELTSE RENNERSCLUB 
    EYCKMANS VinceAU12 (mann.)BMX WESTEL VZW 
    FELIX KenzoBJUNIORNODRUGS HEROES FLANDERS 
    FEYS DevlinWU12 (mann.)VZW JONG WIELERTALENT VLAAMSE ARDENNEN (MYSENLAN-SPIE-DOUTERLOIGNE CT) 
    FEYS MalaikaWU15 (vrouw.)VZW JONG WIELERTALENT VLAAMSE ARDENNEN (MYSENLAN-SPIE-DOUTERLOIGNE CT) 
    FIVÉ TrystanOJUNIORKON. BALEN B.C. V.Z.W. (ACROG - BALEN BC) 
    FOLLON JonasLBJUNIORSPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG 
    FORIERS ChrisLBMASTER (mann.)P-VWCT VZW (PELTER - VAN WEZEL CYCLING TEAM) 
    FORREST JarmoWU23BMX TEAM CRUPI BELGIUM 
    FORREST JukkaWU15 (vrouw.)BMX TEAM CRUPI BELGIUM 
    FORRET RobbeOJUNIORYOUNG CYCLING TEAM VZW (FORTE U19 CYCLING TEAM) 
    FOUQUAERT JonaOU17 (mann.)WIELERTEAM WAASLAND VZW (VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM) 
    FRANCEN JoeriBJUNIORDAVO CYCLING TEAM - TONGEREN 
    FRANCKAERT MaartenAU17 (mann.)KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW 
    FRANÇOIS CasperBJUNIORWIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW 
    FRANSSENS YannickOJUNIORSCHELDESPURTERS VZW (ISOREX CYCLING TEAM) 
    FRIX JornOJUNIORWIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW 
    FUCHS ThimoAJUNIORSPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG 
    GABRIËLS SenneAU23FLANDERS YOUTH CYCLING ACADEMY VZW (FYCA VZW) (CT SOENENS-BOOOM) 
    GADENNE KevinWJUNIORFLANDERS YOUTH CYCLING ACADEMY VZW (FYCA VZW) (CT SOENENS-BOOOM) 
    GALICIA SeppeBJUNIORCYCLING TEAM VIVE LE VELO VZW DIEGEM (CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM) 
    GALLE MikaOU12 (mann.)VZW WIELERJEUGDTEAM HERZELE (VANDERVURST CYCLING TEAM) 
    GALLE StafOU17 (mann.)WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN VZW 
    GARSBEKE JelleWJUNIORVZW JONG WIELERTALENT VLAAMSE ARDENNEN (MYSENLAN-SPIE-DOUTERLOIGNE CT) 
    GEENTJENS BrendAU15 (mann.)DE KASTELSE DURVERS V.Z.W. 
    GEERS GillesOU12 (mann.)VZW PULSE - XCYCLING PROJECT (PULSE - XCYCLING PROJECT) 
    GEERS JulieOU12 (vrouw.)VZW PULSE - XCYCLING PROJECT (PULSE - XCYCLING PROJECT) 
    GEERTS KennethAU23V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB 
    GELDERS GilOU17 (mann.)WIELERKLUB NOORD-WEST-BRABANT (WK NOORD-WEST-BRABANT) 
    GEUENS JorisLBELITEILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW NIEL (ILLI-BIKES CYCLING TEAM) 
    GILLES FlorentLGU17 (mann.)OLYMPIA TIENEN (WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN) 
    GOBBAERT MaartenAJUNIORWIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W. 
    GODART BoBU23WIELERKLUB NOORD-WEST-BRABANT (WK NOORD-WEST-BRABANT) 
    GOEMAN JasperOU23ARROW CYCLING TEAM 
    GOETHALS BrentOU23WETTERS CYCLING TEAM (VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM) 
    GONDRY QuintenOJUNIORSCHELDESPURTERS VZW (ISOREX CYCLING TEAM) 
    GOOLAERTS StijnAU23HOME SOLUTION - ANMAPA CYCLING TEAM (HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM) 
    GOOSSENAERTS ChloëADAME JUNIORFORZA FORTUNA FINANCIAL GROUP 
    GOOSSENS ArnoBAMATEUR / MEN 19+JONGE RAKKERS VOLLEZELE 
    GOOSSENS KobeBU23 CONT.MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM 
    GOOSSENS LotteAU17 (vrouw.)HEIST CYCLING TEAM (HCT) 
    GOOSSENS MariusOU15 (mann.)SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW 
    GOOSSENS RobBJUNIORROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW 
    GOOSSENS SiebeAU17 (mann.)DE KASTELSE DURVERS V.Z.W. 
    GOOSSENS StijnWU23THUISVERPLEGING DELPHINE DECOCK - IVT - ATOM 6 CT (ALNO KEUKENS WAKKEN THUISVERPLEGING DELPHINE DECOCK VERMEEREN) 
    GOVAERTS BjarneBU23WSC HAND IN HAND BAAL 
    GREEFS KellyADAME ELITENODRUGS HEROES FLANDERS 
    GREENWOOD ChloeLBU15 (vrouw.)GEAR2WIN PURE FACTORY RACING 
    GRIJSEELS ErwinOELITEAUTOGLAS WETTEREN CYCLINGTEAM VZW (AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM) 
    GROOTAERT MathisseWJUNIORZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW 
    GUNST RubenWJUNIORVZW WEST COAST RACING TEAM (TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN) 
    GUTIERREZ SANTIAGO HenryLBU15 (mann.)KON. BALEN B.C. V.Z.W. (ACROG - BALEN BC) 
    GYSSELS FienAU17 (vrouw.)WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W. 
    HAELTERMAN GlenOU23CYCLING EVENTS VZW (BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM) 
    HANSSENS NoahOJUNIORTIELTSE RENNERSCLUB 
    HARTEEL JelleWU15 (mann.)VZW WEST COAST RACING TEAM (TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN) 
    HAVERALS LarsBELITETEAM THIELEMANS - DE HAUWERE 
    HEERWEGH KjellOJUNIORWIELERTEAM WAASLAND VZW (VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM) 
    HEIRBAUT TonyOELITEWASE CYCLING TEAM (DCR CYCLING TEAM) 
    HELLEBOOGE EliasAU12 (mann.)BMX WIZARDS VZW (BMX WIZARDS) 
    HELLEBUYCK GaëtanWU12 (mann.)TIELTSE RENNERSCLUB 
    HEMELINGS DriesBJUNIORROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW 
    HENDRICKX JulieWU15 (vrouw.)KVC NOORDZEEMEEUW 
    HENNAUX LoicNU23WIELERPROMOTIECLUB (PRORACE CYCLING TEAM) 
    HERBOTS IntyBU17 (mann.)KON. BALEN B.C. V.Z.W. (ACROG - BALEN BC) 
    HEREMANS AronAJUNIOROLYMPIA TIENEN (WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN) 
    HERMANS BerreAU17 (mann.)KON. BALEN B.C. V.Z.W. (ACROG - BALEN BC) 
    HERREGODTS RuneOU23ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW NIEL (ILLI-BIKES CYCLING TEAM) 
    HEYLEN DriesAAMATEUR / MEN 19+4 BIKES MTB TEAM 
    HEYLEN KennethLBAMATEUR / MEN 19+KONINKLIJKE ZUID LIMBURGSE WIELERCLUB VZW (KZLWC HEYLEN) 
    HEYLEN KevinAU23CYCLING EVENTS VZW (BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM) 
    HEYMAN JasperOU15 (mann.)VZW JONG WIELERTALENT VLAAMSE ARDENNEN (MYSENLAN-SPIE-DOUTERLOIGNE CT) 
    HEYNDERICKX HannesOU23ARROW CYCLING TEAM 
    HEYSE JariOU23CYCLING EVENTS VZW (BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM) 
    HEYVAERT PascalBELITESPORT SOLUTIONS CYCLING TEAM 
    HILLEN MichielAJUNIORKON. BALEN B.C. V.Z.W. (ACROG - BALEN BC) 
    HOEFKENS LennertAU23PROFEL - UNITED C.T. (UNITED C.T.) 
    HOFMAN BartOELITENODRUGS HEROES FLANDERS 
    HOLLEVOET AntonBELITECLUB CICLISTA CAMPO CLARO TARRAGONA 
    HOREMANS MateoAU12 (mann.)WSC HAND IN HAND BAAL 
    HOUBEN KristofLBELITEVZW DE WARE WIELERLIEFHEBBERS (VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM) 
    HOUTTEMAN NicoOU23CYCLING TEAM POLLENTIER (EFC-L&R-VULSTEKE) 
    HULME TomasAU23VZW YOUNG BIKERS (DARE 2B - OLYMPIA MTB TEAM) 
    HUSSON KobeLBAMATEUR / MEN 19+SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG 
    HUYGEN TijsAELITEHEIST CYCLING TEAM (HCT) 
    HUYSSER JeroenWELITECAMOT VZW (PCT TOMACC) 
    JACOBS LennAU17 (mann.)KON. BALEN B.C. V.Z.W. (ACROG - BALEN BC) 
    JACOBS LennertAU15 (mann.)JEUGD CYCLING TEAM 99 V.Z.W. (AA-DRINK JONGERENTEAM) 
    JACOBS LeviAJUNIORDAVO CYCLING TEAM - TONGEREN 
    JACOBS SybrenAU23W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. (WAC TEAM) 
    JACOBS YorbenAU17 (mann.)DE KASTELSE DURVERS V.Z.W. 
    JANSEN JerreAU12 (mann.)OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW 
    JANSSEN YariAU12 (mann.)DE KASTELSE DURVERS V.Z.W. 
    JANSSEN YentlAU12 (mann.)DE KASTELSE DURVERS V.Z.W. 
    JANSSENS SibeAU17 (mann.)C-WEAR THRILL BELGIUM 
    JANSSENS StevenAMASTER (mann.)MOENS CYCLING TEAM 
    JANSSENS TiasAU17 (mann.)W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. (WAC TEAM) 
    JANSSENS WarreAU15 (mann.)THE BMX DEVILS V.Z.W. RAVELS 
    JANSSENS WilliamAU12 (mann.)BMX WESTEL VZW 
    JAPPA DarisLBU12 (mann.)CIRCUIT ZOLDER - HEUSDEN-ZOLDER 
    JONCKHEERE MichaelWELITEBEOBANK-TREK CYCLING TEAM (RENOHOMES - UNITED CYCLING TEAM) 
    KAESEMANS JasperBJUNIORROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW 
    KAYAERTS NicolasBU17 (mann.)YOUNG CYCLING TALENT DEMER & DIJLE (YOUNG CYCLING TALENT D&D) 
    KEMERLINCKX KristofBMASTER (mann.)P-VWCT VZW (PELTER - VAN WEZEL CYCLING TEAM) 
    KERKHOFS MatthiasOJUNIORWIELERKLUB NOORD-WEST-BRABANT (WK NOORD-WEST-BRABANT) 
    KESTELEYN FebeOU17 (vrouw.)SCHELDESPURTERS VZW (ISOREX CYCLING TEAM) 
    KESTENS DonovanOJUNIORWIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW 
    KIELICH SanderLBU17 (mann.)TREK & CO (TREK-BIORACER MTB TEAM) 
    KIELICH TimoLBJUNIORERA - CIRCUS 
    KLOECK DarioAU23JEUGD CYCLING TEAM 99 V.Z.W. (AA-DRINK JONGERENTEAM) 
    KNAEPEN TygoLBU12 (mann.)PMC CYCLING 
    KNAEPEN YoramLBU12 (mann.)PMC CYCLING 
    KNOCKAERT RolandWELITEKONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW 
    KOFLER TessAU8 (vrouw.)BMX WESTEL VZW 
    KUYL SietzeBJUNIORCYCLING TEAM VIVE LE VELO VZW DIEGEM (CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM) 
    LAEVENS JustinWU17 (mann.)KSV DEERLIJK VZW (MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT) 
    LAMBERTIN KevinOU23KSV DEERLIJK VZW (MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT) 
    LAMBRECHT MichielWU15 (mann.)TIELTSE RENNERSCLUB 
    LAMBRECHTS BrianAU15 (mann.)WSC HAND IN HAND BAAL 
    LAMEIRE LouiseODAME JUNIORKON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE 
    LAMON TimWU15 (mann.)ASFRA RACING TEAM 
    LAURENT GiovanniOJUNIORRUDYCO CYCLING TEAM (PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM) 
    LAUREYNS RilOU17 (mann.)KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE 
    LAUWENS FeddrikAJUNIORWIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW 
    LAUWERS StanOU12 (mann.)ASFRA RACING TEAM 
    LAUWERYSEN JarneAJUNIORDE KASTELSE DURVERS V.Z.W. 
    LAVERGE MaximWU17 (mann.)TOP GEAR BMX VZW 
    LEENDERS DaanLBMASTER (mann.)KONINKLIJKE ZUID LIMBURGSE WIELERCLUB VZW (KZLWC HEYLEN) 
    LEFEBER MathiasBU23WIELERPROMOTIECLUB (PRORACE CYCLING TEAM) 
    LEFEVER MichaëlBELITEROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW 
    LEFEVRE RubenWU17 (mann.)VZW JONG WIELERTALENT VLAAMSE ARDENNEN (MYSENLAN-SPIE-DOUTERLOIGNE CT) 
    LEHAEN DriesLBU23PROFEL - UNITED C.T. (UNITED C.T.) 
    LEMMENS JarneBU15 (mann.)WIELERKLUB NOORD-WEST-BRABANT (WK NOORD-WEST-BRABANT) 
    LEMMENS SanderLBJUNIORLENSWORLD CYCLING TEAM (PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK) 
    LENAERS JadeWU17 (vrouw.)KON. BALEN B.C. V.Z.W. (ACROG - BALEN BC) 
    LENSECLAES DitteBDAME JUNIORWOMEN CYCLING TEAM VZW (LARES - WAOWDEALS DEVELOPMENT) 
    LETEN WouterLBELITECYCLING EVENTS VZW (BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM) 
    LEYMAN ArnoOU15 (mann.)ASFRA RACING TEAM 
    LEYMAN TiboOU15 (mann.)ASFRA RACING TEAM 
    LEYS BrentAU15 (mann.)DE KASTELSE DURVERS V.Z.W. 
    LEYSEN ThurAU15 (mann.)THE BMX DEVILS V.Z.W. RAVELS 
    LIEKENS BartAU15 (mann.)DE GESMEERDE KETTING (HERMANS CYCLING TEAM) 
    LINTHOUT EsaiasOU17 (mann.)WIELERTEAM WAASLAND VZW (VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM) 
    LIPPENS GlennWJUNIORFLANDERS YOUTH CYCLING ACADEMY VZW (FYCA VZW) (CT SOENENS-BOOOM) 
    LITVINOV DominikWJUNIORKSV DEERLIJK VZW (MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT) 
    LOGGHE TimoWU12 (mann.)KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW 
    LOUCHAERT JustineWDAME JUNIORTIELTSE RENNERSCLUB 
    LOUWIES FerreLBU12 (mann.)BMX VLIJTINGEN (CYCLING VLIJTINGEN) 
    LOWIE SebastianLBU23PROFEL - UNITED C.T. (UNITED C.T.) 
    LUYSSEN GregWJUNIORFLANDERS YOUTH CYCLING ACADEMY VZW (FYCA VZW) (CT SOENENS-BOOOM) 
    MACHARIS JensOU23WIELERKLUB NOORD-WEST-BRABANT (WK NOORD-WEST-BRABANT) 
    MACHIELSEN HisseAU17 (mann.)WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W. 
    MAERTENS ManuBJUNIORCYCLING TEAM VIVE LE VELO VZW DIEGEM (CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM) 
    MAERTENS YoranWU15 (mann.)FLANDERS YOUTH CYCLING ACADEMY VZW (FYCA VZW) (CT SOENENS-BOOOM) 
    MAES JefAU23ARROW CYCLING TEAM 
    MAES JoWELITEDE WIELERVRIENDEN (TEAM ATOM 6 BIKESTORE) 
    MAES LaurensWJUNIORTIELTSE RENNERSCLUB 
    MAHIEU MathiasWU23VZW JONG WIELERTALENT VLAAMSE ARDENNEN (MYSENLAN-SPIE-DOUTERLOIGNE CT) 
    MALFAIT InesWDAME JUNIORTIELTSE RENNERSCLUB 
    MALFAIT Jean-louisWU15 (mann.)TIELTSE RENNERSCLUB 
    MANS JarnBU23VZW DE WARE WIELERLIEFHEBBERS (VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM) 
    MARIN GlennOU23WASE CYCLING TEAM (DCR CYCLING TEAM) 
    MARIS EliasAJUNIORVZW JONG WIELERTALENT VLAAMSE ARDENNEN (MYSENLAN-SPIE-DOUTERLOIGNE CT) 
    MARIT ArneBJUNIORKON. GENTSE VELO SPORT (VD HAUWE CT - GENTSE VS) 
    MARKEY LucasWU23FLANDERS YOUTH CYCLING ACADEMY VZW (FYCA VZW) (CT SOENENS-BOOOM) 
    MARTENS HannesLBU17 (mann.)SPORT EN MOEDIG GENK 
    MARTENS MichielOJUNIORC.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW 
    MARTOCCHIA AlessandroLGU15 (mann.)SPORT EN MOEDIG GENK 
    MATIZ GeensAU12 (mann.)BMX DENNENTEAM KEERBERGEN (BMX DENNENTEAM) 
    MEERTENS LoneLBDAME ELITEAPOLLO CYCLING TEAM GENK (WEBECO - Q JOBS) 
    MEEUS DieterAELITEWIELERCLUB NOORD-LIMBURG 
    MEEUS MichielBU15 (mann.)LENSWORLD CYCLING TEAM (PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK) 
    MEHEUS GillOU23CYCLING EVENTS VZW (BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM) 
    MEIRESONNE QuintenOJUNIORTOP GEAR BMX VZW 
    MEIRESONNE YentenOU17 (mann.)TOP GEAR BMX VZW 
    MELIS JulieAU15 (vrouw.)DK FACTORY TEAM 
    MERTENS JonasAU17 (mann.)OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW 
    MERTENS JulianAU23WIELERPROMOTIE ZUID-WEST (VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.) 
    MERTENS RickAJUNIORDE KASTELSE DURVERS V.Z.W. 
    MERTENS TjörvenOU15 (mann.)EPB SPORTS - BOLLANSEES BMX SHOP 
    MESKENS BrechtOJUNIORWIELERKLUB NOORD-WEST-BRABANT (WK NOORD-WEST-BRABANT) 
    MEULENIJZER RobBJUNIORCYCLING TEAM VIVE LE VELO VZW DIEGEM (CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM) 
    MICHAUX SimonAU23W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. (WAC TEAM) 
    MICHELS AngelinoWJUNIORVZW WIELERPLOEG DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE (VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE) 
    MIDDELKAMP TomAMASTER (mann.)ARROW CYCLING TEAM 
    MINNAERT MichielOELITEASFRA RACING TEAM 
    MISSIAEN ThiboWU15 (mann.)VZW WIELERTEAM WAREGEM (ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM) 
    MOENAERT MathiasWU23CYCLING TEAM OOSTKUST 
    MOENS MiloAU17 (mann.)W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. (WAC TEAM) 
    MOLENBERGHS PieterAELITEDE TOEKOMSTVRIENDEN AARSCHOT (STAGECO - SPECIAL PAINT CYCLING TEAM) 
    MOONS StevenBU23CYCLING EVENTS VZW (BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM) 
    MOORTGAT SorenBU17 (mann.)WIELERKLUB NOORD-WEST-BRABANT (WK NOORD-WEST-BRABANT) 
    MOREELS LouisOU23ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW NIEL (ILLI-BIKES CYCLING TEAM) 
    MORTIER BjarneWU23WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN 
    MUTSAERTS EgonAMASTER (mann.)NODRUGS HEROES FLANDERS 
    MUYLST AndyBMASTER (mann.)P-VWCT VZW (PELTER - VAN WEZEL CYCLING TEAM) 
    MUYS ArthurOU15 (mann.)ASFRA RACING TEAM 
    NACHTERGAELE DiegoOU15 (mann.)ASFRA RACING TEAM 
    NACHTERGAELE NielsWELITEDE WIELERVRIENDEN (TEAM ATOM 6 BIKESTORE) 
    NASSEN PieterLBU15 (mann.)SPORT EN MOEDIG GENK 
    NAUWELAERTS NickAU15 (mann.)PMC CYCLING 
    NEEFS StanAU12 (mann.)BMX WESTEL VZW 
    NEERINCKX IljoOU15 (mann.)VZW WIELERJEUGDTEAM HERZELE (VANDERVURST CYCLING TEAM) 
    NEERINCKX XianOU15 (mann.)VZW WIELERJEUGDTEAM HERZELE (VANDERVURST CYCLING TEAM) 
    NEETENS DylanWJUNIORROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW 
    NERINCKX TimOU23HOME SOLUTION - ANMAPA CYCLING TEAM (HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM) 
    NEVEJANS SaarOParamedisch assistent UCI team SPORTVLAANDEREN - GUILL D´OR 
    NOËL JaraODAME JUNIORCYCLOCROSS VORSELAAR (DONEN/VONDELMOLEN CX-TEAM) 
    NOPPE MatthiasWJUNIORTIELTSE RENNERSCLUB 
    OERLEMANS PieterAELITEDEKUPA (HUBO-AERTS ACTION BIKE CT) 
    OLIEBOS KoenOMASTER (mann.)ASFRA RACING TEAM 
    OMLOOP MatsAU17 (mann.)KON. BALEN B.C. V.Z.W. (ACROG - BALEN BC) 
    ONGHENA MatthiasOELITECYCLING EVENTS VZW (BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM) 
    ORBIE StephenWELITEDE WIELERVRIENDEN (TEAM ATOM 6 BIKESTORE) 
    ORINS RobinWU17 (mann.)ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW 
    PAGNAER ArthurLBU23SPORT EN MOEDIG GENK 
    PALM Eva MariaLGDAME ELITECYCLOCROSS VORSELAAR (DONEN/VONDELMOLEN CX-TEAM) 
    PANIS MaximLBELITESPORT EN MOEDIG GENK 
    PAPEN KaneAU15 (mann.)BMX WIZARDS VZW (BMX WIZARDS) 
    PARDON WardBU23WIELERPROMOTIECLUB (PRORACE CYCLING TEAM) 
    PARMENTIER RoaldBU23VZW DE WARE WIELERLIEFHEBBERS (VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM) 
    PATTYN StevenAJUNIORVZW JONG WIELERTALENT VLAAMSE ARDENNEN (MYSENLAN-SPIE-DOUTERLOIGNE CT) 
    PAULUS MaximLBU15 (mann.)PMC CYCLING 
    PEELAERS JeffAELITEHEIST CYCLING TEAM (HCT) 
    PEETERMANS LargoOU8 (mann.)THE BMX ANGELS 
    PEETERS MilanAU15 (mann.)BMX WIZARDS VZW (BMX WIZARDS) 
    PEETERS ZionAU12 (mann.)BMX WIZARDS VZW (BMX WIZARDS) 
    PEMEN DiederikAU23KIDS SPORT PROMOTION BELGIUM (CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT) 
    PENDERS JoppeLBU23SPORT EN MOEDIG GENK 
    PENNYNCK CharlotteOU17 (vrouw.)SCHELDESPURTERS VZW (ISOREX CYCLING TEAM) 
    PEPERMANS LorenzoBELITETEAM THIELEMANS - DE HAUWERE 
    PERSOON JoeriOELITEARROW CYCLING TEAM 
    PERSOON WouterOU23ARROW CYCLING TEAM 
    PERSYN TwanOU15 (mann.)KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE 
    PESSEMIER TomOJUNIORTIELTSE RENNERSCLUB 
    PIETERS ArthurOU17 (mann.)WIELERKLUB NOORD-WEST-BRABANT (WK NOORD-WEST-BRABANT) 
    PIETERS BjarneOU17 (mann.)VZW JONG WIELERTALENT VLAAMSE ARDENNEN (MYSENLAN-SPIE-DOUTERLOIGNE CT) 
    PIETERS LaurentOELITE CONT. Z/CTARTELETTO-ISOREX 
    PIETTE JulienLGAMATEUR / MEN 19+PIZ-ALPINA SPORTS TEAM VZW (TEAM ESPIRA ROC-SPORTS) 
    PIPELEERS JoppeLBU8 (mann.)BMX VLIJTINGEN (CYCLING VLIJTINGEN) 
    PIRARD MaximOU23WETTERS CYCLING TEAM (VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM) 
    PLAS KijanoOU12 (mann.)JONGE RAKKERS VOLLEZELE 
    PLATTEEUW RobbeBJUNIORCYCLING TEAM VIVE LE VELO VZW DIEGEM (CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM) 
    POORTERS TorbenLBU15 (mann.)CANNIBAL TEAM 
    POPELIER LotteWU17 (vrouw.)TIELTSE RENNERSCLUB 
    POPPE WoutOU15 (mann.)SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW 
    PORCO CarloLBMASTER (mann.)B-CYCLE TEAM 
    PORCO FabioLBMASTER (mann.)B-CYCLE TEAM 
    PORIAU TimWELITEBEOBANK-TREK CYCLING TEAM (RENOHOMES - UNITED CYCLING TEAM) 
    POWER KjellOELITEKSV DEERLIJK VZW (MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT) 
    PROVOOST JasperWU15 (mann.)TIELTSE RENNERSCLUB 
    PUNNEWAERT KirinOU17 (vrouw.)WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW 
    PUNNEWAERT ZionOJUNIORWIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW 
    PUT LarsLBJUNIORSPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG 
    PYRA LorenzoWJUNIORCYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE 
    QUETS StijnAU17 (mann.)DE KASTELSE DURVERS V.Z.W. 
    RAMAEKERS TimLBAMATEUR / MEN 19+KONINKLIJKE ZUID LIMBURGSE WIELERCLUB VZW (KZLWC HEYLEN) 
    RASSCHAERT HanneODAME JUNIORSCHELDESPURTERS VZW (ISOREX CYCLING TEAM) 
    RASSCHAERT KilianOU23K.V.C. DEINZE VZW 
    REIGEL RoelBELITESPORT SOLUTIONS CYCLING TEAM 
    RENDERS LunaOU17 (vrouw.)KEUKENS REDANT CYCLING TEAM VZW (KEUKENS REDANT CYCLING TEAM) 
    RIJS RubenWU17 (mann.)KSV DEERLIJK VZW (MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT) 
    RINGOOT GillesBU23VZW DE WARE WIELERLIEFHEBBERS (VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM) 
    RINGOOT MauroBU15 (mann.)JEUGD CYCLING TEAM 99 V.Z.W. (AA-DRINK JONGERENTEAM) 
    ROBIJNS RiesLBU8 (mann.)BMX VLIJTINGEN (CYCLING VLIJTINGEN) 
    ROELENS RobbeAJUNIORYOUNG CYCLING TEAM VZW (FORTE U19 CYCLING TEAM) 
    ROELS LaurensBU23VZW DE WARE WIELERLIEFHEBBERS (VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM) 
    ROMBAUT WimOMASTER (mann.)ARROW CYCLING TEAM 
    RONSSE GauthierOU23WETTERS CYCLING TEAM (VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM) 
    ROOSE JensWU15 (mann.)TIELTSE RENNERSCLUB 
    ROSSEEL RickyWELITEDE WIELERVRIENDEN (TEAM ATOM 6 BIKESTORE) 
    ROSSEEUW BirgerWJUNIORWIELERTEAM IEPER 
    ROSSEEUW RobinWU23WIELERTEAM IEPER 
    ROTMAN LotteADAME JUNIORVZW LADIES SPRINT (TOPSPORT VLAANDEREN) 
    ROTTIERS ReinoudOU15 (mann.)RUDYCO CYCLING TEAM (PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM) 
    ROWIES KarelBELITEWSC HAND IN HAND BAAL 
    RUBBEN SanderOELITEKONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW 
    RUTTEN LukasLBU12 (mann.)SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG 
    RUTTEN MatheoLBU12 (mann.)SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG 
    SABBE RobbeWJUNIORTIELTSE RENNERSCLUB 
    SACK IgnaceOU23VZW YOUNG BIKERS (DARE 2B - OLYMPIA MTB TEAM) 
    SAENEN KimBDAME ELITENODRUGS HEROES FLANDERS 
    SAINTOBYN ChelseyWU15 (vrouw.)FLANDERS YOUTH CYCLING ACADEMY VZW (FYCA VZW) (CT SOENENS-BOOOM) 
    SALOMEZ YdrisWU17 (mann.)KSV DEERLIJK VZW (MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT) 
    SANDRIE BrentOU17 (mann.)FLANDERS YOUTH CYCLING ACADEMY VZW (FYCA VZW) (CT SOENENS-BOOOM) 
    SANTOSO ArvinAU12 (mann.)BMX WIZARDS VZW (BMX WIZARDS) 
    SANTY ArneWJUNIORFLANDERS YOUTH CYCLING ACADEMY VZW (FYCA VZW) (CT SOENENS-BOOOM) 
    SAWIRAN MauroOU12 (mann.)SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW 
    SCHEERENS JorgenBELITEWIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT (VETRAPO CYCLING TEAM) 
    SCHELDEMAN AntoonOJUNIORWIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW 
    SCHELFHOUT DiederickOELITEWSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN VZW 
    SCHELFHOUT GregoryOJUNIORRUDYCO CYCLING TEAM (PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM) 
    SCHEPERS RickyLBJUNIORKONINKLIJKE ZUID LIMBURGSE WIELERCLUB VZW (KZLWC HEYLEN) 
    SCHERPENBERGH DominiqueLBELITEWIELERCLUB NOORD-LIMBURG 
    SCHERPENBERGH TristanLBJUNIORSPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG 
    SCHEVENELS Lies´lLBU15 (vrouw.)OMC MTB CLUB - OPOETEREN 
    SCHEVENELS ZeffLBU12 (mann.)BMX TEAM BEKAF VZW 
    SCHOKKAERT FebeODAME JUNIORWOMEN CYCLING TEAM VZW (LARES - WAOWDEALS DEVELOPMENT) 
    SCHOL DieterBELITEWSC HAND IN HAND BAAL 
    SCHOL StevenBELITEWSC HAND IN HAND BAAL 
    SCHOTS MichaëlLBJUNIORROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW 
    SCHOTTE LauwrenceWELITEKSV DEERLIJK VZW (MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT) 
    SCHULMER DylanLBU17 (mann.)BMX VLIJTINGEN (CYCLING VLIJTINGEN) 
    SEGERS GertLBAMATEUR / MEN 19+SPORT EN MOEDIG GENK 
    SEGERS JorenAELITEWIELERCLUB NOORD-LIMBURG 
    SEGERS RyanOU17 (mann.)KTC-CYCLING TEAM VZW (KTC-CYCLING TEAM) 
    SELS LoesADAME ELITECRELAN - CHARLES 
    SIEMONS StijnAU23WIELERPROMOTIECLUB (PRORACE CYCLING TEAM) 
    SIMON KennOELITEHOME SOLUTION - ANMAPA CYCLING TEAM (HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM) 
    SLABINCK IndianaWELITEKON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE 
    SLAETS YorickAU15 (mann.)VZW JONG WIELERTALENT VLAAMSE ARDENNEN (MYSENLAN-SPIE-DOUTERLOIGNE CT) 
    SLAGMULDERS YorickOU23VAN EYCK SPORT 
    SMEETS BerndLBU15 (mann.)GEAR2WIN PURE FACTORY RACING 
    SMET JochemOAMATEUR / MEN 19+PIZ-ALPINA SPORTS TEAM VZW (TEAM ESPIRA ROC-SPORTS) 
    SMET JonasOJUNIORIKO-BEOBANK 
    SMETS WardAJUNIORDE KASTELSE DURVERS V.Z.W. 
    SMETS WarreBU12 (mann.)OLYMPIA TIENEN (WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN) 
    SMEYERS KylianBU12 (mann.)PMC CYCLING 
    SNELS RobbeAJUNIORWIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW 
    SNYERS JariLBU23PROFEL - UNITED C.T. (UNITED C.T.) 
    SOETAERTS AndreasBU17 (mann.)OLYMPIA TIENEN (WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN) 
    STEENS JohanBELITEVZW DE WARE WIELERLIEFHEBBERS (VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM) 
    STEGEN QuintenLBU17 (mann.)BMX VLIJTINGEN (CYCLING VLIJTINGEN) 
    STERCK JoppeOU15 (mann.)SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW 
    STERCKX OmarBU23YOUNG CYCLING TALENT DEMER & DIJLE (YOUNG CYCLING TALENT D&D) 
    STEVENS IgorOU17 (mann.)VZW JONG WIELERTALENT VLAAMSE ARDENNEN (MYSENLAN-SPIE-DOUTERLOIGNE CT) 
    STOCKMAN JulieWDAME JUNIORTIELTSE RENNERSCLUB 
    STOCKX AaronWJUNIORYOUNG CYCLING TEAM VZW (FORTE U19 CYCLING TEAM) 
    STOFFERIS RienoOELITEW.T.C. WALTER GODEFROOT 
    STOOPEN ManuAU23CYCLING EVENTS VZW (BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM) 
    STORMS ImkeOU17 (vrouw.)WIELERTEAM WAASLAND VZW (VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM) 
    STYLEMANS MattisBJUNIORVZW JONG WIELERTALENT VLAAMSE ARDENNEN (MYSENLAN-SPIE-DOUTERLOIGNE CT) 
    SWENNEN HoangAJUNIORDE KASTELSE DURVERS V.Z.W. 
    SWINNEN AmyLBU17 (vrouw.)SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG 
    SWINNEN JorritLBU15 (mann.)SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG 
    SZÉKELY EmmaLBU12 (vrouw.)GEAR2WIN PURE FACTORY RACING 
    SZÉKELY NathanLBU17 (mann.)GEAR2WIN PURE FACTORY RACING 
    TEERLINCK AlexanderBU17 (mann.)WIELERTEAM WAASLAND VZW (VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM) 
    TEIRLINCK JensBU23DOVY KEUKENS - FCC 
    TEUNIS SeppeWJUNIORKON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE 
    THONNON BasLBJUNIORDAVO CYCLING TEAM - TONGEREN 
    THORÉ RuneWU17 (mann.)WIELERTEAM IEPER 
    THYS JorenAJUNIORJEUGD CYCLING TEAM 99 V.Z.W. (AA-DRINK JONGERENTEAM) 
    THYS TianyAU17 (vrouw.)OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW 
    TIELEMANS FrederikAJUNIORYOUNG CYCLING TALENT DEMER & DIJLE (YOUNG CYCLING TALENT D&D) 
    TIMMERMANS StijnAU15 (mann.)THE BMX DEVILS V.Z.W. RAVELS 
    TOOTH NielsBELITEWIELERPROMOTIECLUB (PRORACE CYCLING TEAM) 
    TOP OnnoOU23VZW YOUNG BIKERS (DARE 2B - OLYMPIA MTB TEAM) 
    TOP TitusOJUNIORVZW YOUNG BIKERS (DARE 2B - OLYMPIA MTB TEAM) 
    TORDEUR NielsOJUNIORSCHELDESPURTERS VZW (ISOREX CYCLING TEAM) 
    TREMERIE RyanWJUNIORFLANDERS YOUTH CYCLING ACADEMY VZW (FYCA VZW) (CT SOENENS-BOOOM) 
    TROCH TianaBDAME ELITEWIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN 
    ´T SYEN LaurensLBU17 (mann.)CIRCUIT ZOLDER - HEUSDEN-ZOLDER 
    UALGASI YoniBJUNIORCYCLING TEAM VIVE LE VELO VZW DIEGEM (CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM) 
    UMANS NickLBU15 (mann.)PEER BMX VZW 
    VALCKE LarsWU12 (mann.)TIELTSE RENNERSCLUB 
    VALCKE OwenOJUNIORTREK & CO (TREK-BIORACER MTB TEAM) 
    VAN AELBROECK LucOMASTER (mann.)WAASLAND MOUNTAINBIKE TEAM (WAASLAND MTB TEAM) 
    VANAENRODE KevinLBELITEWIELERCLUB NOORD-LIMBURG 
    VAN AERT SenneAJUNIORDE KASTELSE DURVERS V.Z.W. 
    VANANROYE GielLBU8 (mann.)BMX VLIJTINGEN (CYCLING VLIJTINGEN) 
    VAN ASSCHE NeleOU17 (vrouw.)VA-CYCLING TEAM ZELE VZW (VAN ASSCHE - VERTRONICS CT) 
    VAN BALKOM MaxAJUNIORTEAM KEMPEN 
    VAN BEECK KyaraAU15 (vrouw.)OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW 
    VAN BEECK RubenAU17 (mann.)OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW 
    VAN BELLINGHEN KeanoBU17 (mann.)DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W. 
    VAN BEVER QuinnOU12 (mann.)SCHELDESPURTERS VZW (ISOREX CYCLING TEAM) 
    VAN BOUWEL HannesAU17 (mann.)HEIST CYCLING TEAM (HCT) 
    VAN BOVEN FrederikOELITEWETTERS CYCLING TEAM (VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM) 
    VAN BOVEN LucaOJUNIORTIELTSE RENNERSCLUB 
    VAN BOXSTAEL StijnOELITEELRO BVBA (TEAM WILIER-FORCE) 
    VAN BRUWAENE EmielWU12 (mann.)TIELTSE RENNERSCLUB 
    VAN BUYNDER ThibaudOU17 (mann.)WIELERTEAM WAASLAND VZW (VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM) 
    VAN CAMP TiboAJUNIORRUDYCO CYCLING TEAM (PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM) 
    VAN CAMPENHOUT JetzeBU17 (mann.)JEUGD CYCLING TEAM 99 V.Z.W. (AA-DRINK JONGERENTEAM) 
    VAN CANEYT JorenOJUNIORKON. GENTSE VELO SPORT (VD HAUWE CT - GENTSE VS) 
    VANCANNEYT JelleWU17 (mann.)TIELTSE RENNERSCLUB 
    VAN CASTEREN WardAU15 (mann.)HEIST CYCLING TEAM (HCT) 
    VANCAUWENBERGHE JensWU15 (mann.)ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW 
    VAN CLEEMPUT BertOU17 (mann.)RUDYCO CYCLING TEAM (PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM) 
    VAN CUTSEM SennaBU17 (mann.)KTC-CYCLING TEAM VZW (KTC-CYCLING TEAM) 
    VANDAEL RoelAU23W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. (WAC TEAM) 
    VANDAELE AngeloWELITEWIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN 
    VANDAELE SteinWELITETHUISVERPLEGING DELPHINE DECOCK - IVT - ATOM 6 CT (ALNO KEUKENS WAKKEN THUISVERPLEGING DELPHINE DECOCK VERMEEREN) 
    VANDAELE ThijsWELITEDOVY KEUKENS - FCC 
    VAN DAMME Celien OU17 (vrouw.)KTC-CYCLING TEAM VZW (KTC-CYCLING TEAM) 
    VAN DAMME DavyOELITEGOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM 
    VAN DAMME IndyOELITEWIELERKLUB NOORD-WEST-BRABANT (WK NOORD-WEST-BRABANT) 
    VANDAMME KjellWU15 (mann.)FLANDERS YOUTH CYCLING ACADEMY VZW (FYCA VZW) (CT SOENENS-BOOOM) 
    VANDAMME YorbenWJUNIORFLANDERS YOUTH CYCLING ACADEMY VZW (FYCA VZW) (CT SOENENS-BOOOM) 
    VANDEBEEK BjornLBJUNIORKON. BALEN B.C. V.Z.W. (ACROG - BALEN BC) 
    VANDEBOSCH VictorAU23IKO-BEOBANK 
    VAN DE CASTEELE MichaelOMASTER (mann.)WASE CYCLING TEAM (DCR CYCLING TEAM) 
    VANDECAVEYE FleurWDAME JUNIORTIELTSE RENNERSCLUB 
    VANDEKINDEREN JensWELITE MET CONTRACTKALAS - H.ESSERS CYCLING TEAM 
    VAN DE MAELE GlennOELITEASFRA RACING TEAM 
    VANDEMEULEBROECKE StevenOELITEASFRA RACING TEAM 
    VANDENABEELE HenriWJUNIORTIELTSE RENNERSCLUB 
    VAN DEN BERGH TuurAJUNIORW.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. (WAC TEAM) 
    VAN DEN BERGHE JeroenAU23ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW NIEL (ILLI-BIKES CYCLING TEAM) 
    VANDENBORRE ElienWU17 (vrouw.)CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE 
    VANDENBORRE MathiasWU17 (mann.)CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE 
    VAN DEN BRANDE MirtheAU15 (vrouw.)DE KASTELSE DURVERS V.Z.W. 
    VAN DEN BROECK ArnoAJUNIORIKO-BEOBANK 
    VAN DEN BROECK PeterACRUISERBMX WIZARDS VZW (BMX WIZARDS) 
    VAN DEN BROECK RyanAU12 (mann.)BMX WIZARDS VZW (BMX WIZARDS) 
    VAN DEN BROECK YelliseAU17 (vrouw.)C-WEAR THRILL BELGIUM 
    VAN DEN BROEK AxelAU12 (mann.)CIRCUIT ZOLDER - HEUSDEN-ZOLDER 
    VANDENBULCKE AaronWJUNIORKSV DEERLIJK VZW (MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT) 
    VANDENBULCKE AlexWU17 (mann.)TIELTSE RENNERSCLUB 
    VANDENBULCKE IweinLBJUNIORKONINKLIJKE ZUID LIMBURGSE WIELERCLUB VZW (KZLWC HEYLEN) 
    VANDENBUSSCHE JariWU23DOVY KEUKENS - FCC 
    VANDEN HAESEVELDE RobOU23BIKE DREAM VZW (MOUNTAINSPORTS STEVENS MTB TEAM) 
    VAN DEN HAUTE BramOJUNIORCYCLING TEAM VIVE LE VELO VZW DIEGEM (CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM) 
    VAN DEN HAUTE MilanOU15 (mann.)WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW 
    VANDEN HEEDE LucasAU15 (mann.)BMX RANST VZW 
    VAN DEN PLAS JasperAJUNIORIKO-BEOBANK 
    VAN DEN PUT RonanAJUNIORJEUGD CYCLING TEAM 99 V.Z.W. (AA-DRINK JONGERENTEAM) 
    VANDENSANDE SebastiaanBELITEWSC HAND IN HAND BAAL 
    VAN DEN SCHOOR MatsAU17 (mann.)DE KASTELSE DURVERS V.Z.W. 
    VAN DEN STEEN KellyODAMES ELITE UCITEAM PROFSPORTVLAANDEREN - GUILL D´OR 
    VANDENSTORME DylanOU17 (mann.)TIELTSE RENNERSCLUB 
    VANDERAERDEN NielsLBELITEVZW DE WARE WIELERLIEFHEBBERS (VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM) 
    VANDERBEKEN BjarneWELITEDOVY KEUKENS - FCC 
    VANDER ELST DaanWU15 (mann.)KSV DEERLIJK VZW (MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT) 
    VAN DER EYCKEN BrentAJUNIORWIELERTEAM WAASLAND VZW (VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM) 
    VANDERGHOTE ArthurWU15 (mann.)VZW WEST COAST RACING TEAM (TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN) 
    VAN DER HAEGEN JarneOJUNIORWIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW 
    VANDERHEYDEN LienaBDAME ELITEROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW 
    VANDERLINDEN LukasBU15 (mann.)OLYMPIA TIENEN (WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN) 
    VANDERMEER QuintenLBU17 (mann.)KON. BALEN B.C. V.Z.W. (ACROG - BALEN BC) 
    VANDER MEEREN BriekBJUNIOROLYMPIA TIENEN (WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN) 
    VAN DER MEULEN NickOJUNIORRUDYCO CYCLING TEAM (PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM) 
    VANDERMOSTEN TomBU23CYCLING TEAM POLLENTIER (EFC-L&R-VULSTEKE) 
    VANDERPLASSCHEN ThiemenOU15 (mann.)VZW JONG WIELERTALENT VLAAMSE ARDENNEN (MYSENLAN-SPIE-DOUTERLOIGNE CT) 
    VANDERSTEEN JarneBU17 (mann.)TEAM 8S MOUNTAIN BIKE TEAM 
    VAN DER TRAPPEN GillesBJUNIORWIELERKLUB NOORD-WEST-BRABANT (WK NOORD-WEST-BRABANT) 
    VAN DER VEKEN JanaOU15 (vrouw.)SCHELDESPURTERS VZW (ISOREX CYCLING TEAM) 
    VAN DER VEKEN MilanOU12 (mann.)SCHELDESPURTERS VZW (ISOREX CYCLING TEAM) 
    VANDERVELPEN PatrickBMASTER (mann.)NODRUGS HEROES FLANDERS 
    VAN DE STEENE KimODAME ELITETARTELETTO - ISOREX 
    VANDEVELDE RubenWELITETHUISVERPLEGING DELPHINE DECOCK - IVT - ATOM 6 CT (ALNO KEUKENS WAKKEN THUISVERPLEGING DELPHINE DECOCK VERMEEREN) 
    VAN DE VELDE ThomasOU23BVBA BCS (BELGIAN CYCLING SERVICE) (TARTELETTO - ISOREX SUPERANO HAM CX-TEAM) 
    VAN DE VELDE YarneOU15 (mann.)WIELERKLUB NOORD-WEST-BRABANT (WK NOORD-WEST-BRABANT) 
    VAN DE VOORDE LennertOU23FLANDERS YOUTH CYCLING ACADEMY VZW (FYCA VZW) (CT SOENENS-BOOOM) 
    VANDEVYVERE GauthierWU23DE WIELERVRIENDEN (TEAM ATOM 6 BIKESTORE) 
    VANDEVYVERE StijnOU23DOVY KEUKENS - FCC 
    VAN DE WALLE GoranOU23HOME SOLUTION - ANMAPA CYCLING TEAM (HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM) 
    VANDE WALLE ToonWU17 (mann.)TIELTSE RENNERSCLUB 
    VANDEWEERDT LarsLBELITEWIELERCLUB NOORD-LIMBURG 
    VAN DIJCK AxelAU12 (mann.)DE KASTELSE DURVERS V.Z.W. 
    VAN DORPE GuusOJUNIORKON. GENTSE VELO SPORT (VD HAUWE CT - GENTSE VS) 
    VAN DORSSELAER KlaasHJUNIORKSV DEERLIJK VZW (MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT) 
    VAN DUN SethAU12 (mann.)OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW 
    VAN DURME MichielOJUNIORWIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW 
    VAN DUYSE BriekOU12 (mann.)VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM 
    VAN DYCK JarneAU17 (mann.)KON. BALEN B.C. V.Z.W. (ACROG - BALEN BC) 
    VAN DYCK WardAJUNIORDE KASTELSE DURVERS V.Z.W. 
    VANECHT JensLBJUNIORDE BEVERCROSSERS VZW - BEVERLO (DE BEVERCROSSERS - BEVERLO) 
    VAN EECKHOUDT RubenBJUNIORJONGE RAKKERS VOLLEZELE 
    VAN EECKHOUT LenBJUNIORKON. BALEN B.C. V.Z.W. (ACROG - BALEN BC) 
    VAN EESBEEK YelleOJUNIORK.V.C. DEINZE VZW 
    VAN ELSEN MauroBU15 (mann.)YOUNG CYCLING TALENT DEMER & DIJLE (YOUNG CYCLING TALENT D&D) 
    VAN GAELEN LouisAU17 (mann.)WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W. 
    VAN GASTEL LentheAU8 (vrouw.)DE MOLENSPRINTERS PULDERBOS VZW 
    VAN GASTEL MerelAU15 (vrouw.)C-WEAR THRILL BELGIUM 
    VAN GASTEL SterreAU12 (vrouw.)DE MOLENSPRINTERS PULDERBOS VZW 
    VAN GASTEL WesleyACRUISERC-WEAR THRILL BELGIUM 
    VAN GEENBERGHE RubenBU17 (mann.)BMX DENNENTEAM KEERBERGEN (BMX DENNENTEAM) 
    VAN GEYTE KatieBDAME ELITENODRUGS HEROES FLANDERS 
    VANGHELUWE SeppeWU23WETTERS CYCLING TEAM (VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM) 
    VANGHELUWE WarreWU17 (mann.)TIELTSE RENNERSCLUB 
    VAN GIJSEGEM YarneOU23HOME SOLUTION - ANMAPA CYCLING TEAM (HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM) 
    VAN GILS MaximAJUNIORW.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. (WAC TEAM) 
    VAN GOIDSENHOVEN KurtBMASTER (mann.)P-VWCT VZW (PELTER - VAN WEZEL CYCLING TEAM) 
    VAN GOIDSENHOVEN LanceLBU15 (mann.)P-VWCT VZW (PELTER - VAN WEZEL CYCLING TEAM) 
    VAN GUCHT ThomasOU17 (mann.)WIELERKLUB NOORD-WEST-BRABANT (WK NOORD-WEST-BRABANT) 
    VANHAEREN StefAELITEV.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB 
    VANHAMOND JorritLBU15 (mann.)WIELERCLUB NOORD-LIMBURG 
    VAN HAVER YvesOMASTER (mann.)NODRUGS HEROES FLANDERS 
    VAN HECKE QuintenOU12 (mann.)THE BMX ANGELS 
    VANHEE JonasWJUNIORTIELTSE RENNERSCLUB 
    VAN HEMELEN VincentAJUNIORHEIST CYCLING TEAM (HCT) 
    VAN HERPE RobbeOU15 (mann.)VZW WIELERJEUGDTEAM HERZELE (VANDERVURST CYCLING TEAM) 
    VAN HILLE XavierWMASTER (mann.)VZW WIELERPLOEG DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE (VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE) 
    VAN HOLLEBEKE MilanWU15 (mann.)TIELTSE RENNERSCLUB 
    VANHOOF JefAMASTER (mann.)FUJI MTB MASTERS VZW NEEROETEREN (FUJI BKCONCEPT MTB TEAM BELGIE) 
    VAN HOOF SenneAFUNKLASSEFUJI MTB MASTERS VZW NEEROETEREN (FUJI BKCONCEPT MTB TEAM BELGIE) 
    VANHOOF WardAJUNIORKON. BALEN B.C. V.Z.W. (ACROG - BALEN BC) 
    VANHOUTTEGHEM MilanWU15 (mann.)TIELTSE RENNERSCLUB 
    VANHOVE Ellis BU12 (vrouw.)BMX DENNENTEAM KEERBERGEN (BMX DENNENTEAM) 
    VANHOVE JonasWELITECAMOT VZW (PCT TOMACC) 
    VANHYFTE MaximOU15 (mann.)TIELTSE RENNERSCLUB 
    VAN IMPE KevinOELITEGOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM 
    VAN IMPE StefOU23CYCLING EVENTS VZW (BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM) 
    VAN KERCKHOVE BrentBU17 (mann.)WIELERKLUB NOORD-WEST-BRABANT (WK NOORD-WEST-BRABANT) 
    VAN KERCKVOORDE GillesOJUNIORKON. GENTSE VELO SPORT (VD HAUWE CT - GENTSE VS) 
    VAN KERCKVOORDE VanessaODAME ELITESCHELDESPURTERS VZW (ISOREX CYCLING TEAM) 
    VAN LAER JanAJUNIORVZW JONG WIELERTALENT VLAAMSE ARDENNEN (MYSENLAN-SPIE-DOUTERLOIGNE CT) 
    VAN LAER LarsAU17 (mann.)THE BMX DEVILS V.Z.W. RAVELS 
    VAN LAER LaurensBU23VZW DE WARE WIELERLIEFHEBBERS (VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM) 
    VAN LANDEGHEM TorresOU12 (mann.)RUDYCO CYCLING TEAM (PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM) 
    VAN LENT KennyAELITETEAM THIELEMANS - DE HAUWERE 
    VAN LOOY RoelAELITESNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT 
    VAN LOOY ZinniAU17 (mann.)OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW 
    VAN LOY TessAU17 (vrouw.)CYCLOCROSS VORSELAAR (DONEN/VONDELMOLEN CX-TEAM) 
    VAN MALDEREN BjornOU23WIELERKLUB NOORD-WEST-BRABANT (WK NOORD-WEST-BRABANT) 
    VANMEENEN JordyWU23CYCLING EVENTS VZW (BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM) 
    VAN MEIRHAEGHE JefOELITEPIZ-ALPINA SPORTS TEAM VZW (TEAM ESPIRA ROC-SPORTS) 
    VAN MOL CaineBU23 CONT.T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON 
    VAN MULDERS BrentBJUNIORZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW 
    VANNIEUWENHUYSE CédricWU15 (mann.)KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW 
    VAN NUFFEL AikoOU17 (mann.)WIELERKLUB NOORD-WEST-BRABANT (WK NOORD-WEST-BRABANT) 
    VAN NUFFELEN GlenBU23HOME SOLUTION - ANMAPA CYCLING TEAM (HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM) 
    VANOMMESLAEGHE WiebeOU23ASFRA RACING TEAM 
    VAN PAMEL DimiWU15 (mann.)TIELTSE RENNERSCLUB 
    VANPARYS TatianaWDAME ELITECYCLING TEAM OOSTKUST 
    VAN PETEGHEM TrifoniusOU23PIZ-ALPINA SPORTS TEAM VZW (TEAM ESPIRA ROC-SPORTS) 
    VAN POPPEL SébasteinBU17 (mann.)KON. BALEN B.C. V.Z.W. (ACROG - BALEN BC) 
    VAN POUCKE AaronOU23WIELERPROMOTIE ZUID-WEST (VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.) 
    VAN POUCKE WannesOU15 (mann.)SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW 
    VAN PRAET RobbeBJUNIORWIELERKLUB NOORD-WEST-BRABANT (WK NOORD-WEST-BRABANT) 
    VAN RAEMDONCK CedricOU15 (mann.)WIELERTEAM WAASLAND VZW (VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM) 
    VAN RENTERGHEM BorisBU23WIELERPROMOTIECLUB (PRORACE CYCLING TEAM) 
    VAN RENTERGHEM BramOU23BELGIAN CYCLING TALENTS (LOTTO SOUDAL) 
    VAN ROMPAY AnkeADAME JUNIORKEMPENS CYCLINGTEAM VZW (KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS) 
    VAN ROOSBROECK ArneAU23CYCLING EVENTS VZW (BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM) 
    VAN ROOSBROECK PatrickAELITECYCLING EVENTS VZW (BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM) 
    VAN ROOY KeoAU8 (mann.)DE MOLENSPRINTERS PULDERBOS VZW 
    VAN ROY ArneBJUNIORCYCLING TEAM VIVE LE VELO VZW DIEGEM (CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM) 
    VAN ROY SimonBELITEWSC HAND IN HAND BAAL 
    VAN ROY SvenAELITEWIELERCLUB NOORD-LIMBURG 
    VAN SCHAEYBROEK JonasAU23V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB 
    VANSEVENANT MauriWJUNIORFLANDERS YOUTH CYCLING ACADEMY VZW (FYCA VZW) (CT SOENENS-BOOOM) 
    VAN STAEYEN YorbenAU17 (mann.)W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. (WAC TEAM) 
    VANSTEELANDT ThomasWJUNIORCYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE 
    VAN STEENBERGHEN JoriOELITEWETTERS CYCLING TEAM (VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM) 
    VAN STEENWINKEL EllaBDAME JUNIORAUTOGLAS WETTEREN CYCLINGTEAM VZW (AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM) 
    VANSTOCKSTRAETEN ArnarBU15 (mann.)LENSWORLD CYCLING TEAM (PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK) 
    VANSTOCKSTRAETEN RutgerBU17 (mann.)LENSWORLD CYCLING TEAM (PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK) 
    VAN TILBORGH BrentAU23V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB 
    VANTOMME MilanWU12 (mann.)TIELTSE RENNERSCLUB 
    VANWALLEGHEM KyentaWU17 (vrouw.)TIELTSE RENNERSCLUB 
    VAN WETTERE NanoiWU12 (vrouw.)TIELTSE RENNERSCLUB 
    VAN WIJMEERSCH BramOELITEDREAMTEAM CYCLING VZW (INTRASYS NODRUGS MTB DREAMTEAM) 
    VAN WIN SineBDAME JUNIORSCHELDESPURTERS VZW (ISOREX CYCLING TEAM) 
    VAN WUNSEL LaraADAME JUNIORVANOMOBIL MTB CYCLING TEAM 
    VAN ZANDE DevinOU17 (mann.)KON. BALEN B.C. V.Z.W. (ACROG - BALEN BC) 
    VASTMANS DriesLBU23CYCLING EVENTS VZW (BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM) 
    VEESTRAETEN SieënLBELITEWIELERCLUB NOORD-LIMBURG 
    VENS QuincyOMASTER (mann.)VZW WIELERJEUGDTEAM HERZELE (VANDERVURST CYCLING TEAM) 
    VERBEECK CalvinWU17 (mann.)ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW 
    VERBEKE BennyAELITEWIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W. 
    VERBELEN ChasparOJUNIORTHE BIKE HUB VZW (WAASLANDMTBSCHOOL) 
    VERBIEST SennaBU23HEIST CYCLING TEAM (HCT) 
    VERBINNEN MaicoBU12 (mann.)BMX DENNENTEAM KEERBERGEN (BMX DENNENTEAM) 
    VERBIST AlexanderBJUNIORCYCLING TEAM VIVE LE VELO VZW DIEGEM (CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM) 
    VERCAEMST JinWU15 (mann.)VZW WIELERTEAM WAREGEM (ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM) 
    VERCAEMST LaneyWU17 (vrouw.)VZW WIELERTEAM WAREGEM (ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM) 
    VERCAMMEN EwoudAJUNIORJEUGD CYCLING TEAM 99 V.Z.W. (AA-DRINK JONGERENTEAM) 
    VERCAUTEREN TimOELITEWASE CYCLING TEAM (DCR CYCLING TEAM) 
    VERDEYEN JochenBFUNKLASSEB-CYCLE TEAM 
    VERDIN JorisLBJUNIORDAVO CYCLING TEAM - TONGEREN 
    VERDONCK AndresWJUNIORVZW WIELERPLOEG DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE (VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE) 
    VERDONCK KarenAU17 (vrouw.)LENSWORLD CYCLING TEAM (PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK) 
    VERELST DavidACRUISERBMX WIZARDS VZW (BMX WIZARDS) 
    VERELST TibeAU12 (mann.)BMX WIZARDS VZW (BMX WIZARDS) 
    VERFAILLIE ArneWU23DE WIELERVRIENDEN (TEAM ATOM 6 BIKESTORE) 
    VERGOTE DielWU17 (mann.)TIELTSE RENNERSCLUB 
    VERHAEGEN LienADAME ELITENANI CYCLING (EQUANO-WASE ZON CYCLING TEAM) 
    VERHECKEN GilanOJUNIORVZW JONG WIELERTALENT VLAAMSE ARDENNEN (MYSENLAN-SPIE-DOUTERLOIGNE CT) 
    VERHEGGE JariWU23KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW 
    VERHEYEN JelleAU23TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE 
    VERHEYEN ThomasAU23JEUGD CYCLING TEAM 99 V.Z.W. (AA-DRINK JONGERENTEAM) 
    VERHEYEN ThomasAJUNIORDE KASTELSE DURVERS V.Z.W. 
    VERHOFSTADT JarnoBMASTER (mann.)SPORT SOLUTIONS CYCLING TEAM 
    VERLEYEN MauroWJUNIORKSV DEERLIJK VZW (MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT) 
    VERLINDE SimonWJUNIORKON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE 
    VERLINDEN RobbertBJUNIORCYCLING TEAM VIVE LE VELO VZW DIEGEM (CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM) 
    VERMEEREN JunneWU12 (vrouw.)SCHELDESPURTERS VZW (ISOREX CYCLING TEAM) 
    VERMEEREN ThorWU12 (mann.)SCHELDESPURTERS VZW (ISOREX CYCLING TEAM) 
    VERMEEREN XavierWCRUISERSCHELDESPURTERS VZW (ISOREX CYCLING TEAM) 
    VERMEIRE JordyOELITEK.V.C. DEINZE VZW 
    VERMET JoranWU23VIND! CYCLING PROJECT 
    VERMEULEN JorisAFUNKLASSEFORZA FORTUNA FINANCIAL GROUP 
    VERMEULEN RobbanWU17 (mann.)VZW JONG WIELERTALENT VLAAMSE ARDENNEN (MYSENLAN-SPIE-DOUTERLOIGNE CT) 
    VERMOTE GianniWU23FLANDERS YOUTH CYCLING ACADEMY VZW (FYCA VZW) (CT SOENENS-BOOOM) 
    VERNOU LorenzoWAMATEUR / MEN 19+VZW WIELERPLOEG DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE (VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE) 
    VEROFT JeltoAELITEHEIST CYCLING TEAM (HCT) 
    VERPAELE ThibaultOU23GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM 
    VERSCHAEVE ArnoWU15 (mann.)FLANDERS YOUTH CYCLING ACADEMY VZW (FYCA VZW) (CT SOENENS-BOOOM) 
    VERSCHAEVE LounesWU23DOVY KEUKENS - FCC 
    VERSCHAEVE MilanWU15 (mann.)KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW 
    VERSCHOREN SanderAU8 (mann.)PMC CYCLING 
    VERSCHOREN WoutAU12 (mann.)PMC CYCLING 
    VERSICHEL DavyOELITEW.T.C. WALTER GODEFROOT 
    VERSTRAELEN WannesAU15 (mann.)WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W. 
    VERSTRAETEN JariOELITEWETTERS CYCLING TEAM (VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM) 
    VERTONGEN JensOJUNIORWIELERTEAM WAASLAND VZW (VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM) 
    VERVACKE JaninkaWDAME JUNIORSCHELDESPURTERS VZW (ISOREX CYCLING TEAM) 
    VERVAEKE RubenWU15 (mann.)FLANDERS YOUTH CYCLING ACADEMY VZW (FYCA VZW) (CT SOENENS-BOOOM) 
    VERVENNE HenriWU15 (mann.)TIELTSE RENNERSCLUB 
    VERVENNE JonathanLBU15 (mann.)OMC MTB CLUB - OPOETEREN 
    VERVLOESEM XandresAJUNIORVZW JONG WIELERTALENT VLAAMSE ARDENNEN (MYSENLAN-SPIE-DOUTERLOIGNE CT) 
    VERVLOET SterreAU15 (vrouw.)THE BMX DEVILS V.Z.W. RAVELS 
    VERZEELE BrechtWELITEKONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW 
    VETS JelleAMASTER (mann.)E.C.W. (EC WALSHOUTEM) 
    VIDTS ObieOU17 (mann.)KTC-CYCLING TEAM VZW (KTC-CYCLING TEAM) 
    VLAMYNCK LucasWU12 (mann.)TIELTSE RENNERSCLUB 
    VLEUGELS JolienBDAME ELITEPROFEL - UNITED C.T. (UNITED C.T.) 
    VLOEMANS SarahADAME ELITEDE KASTELSE DURVERS V.Z.W. 
    VOLKAERT JonasOJUNIORWIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW 
    VRANKEN ChayenneADAME JUNIORKON. BALEN B.C. V.Z.W. (ACROG - BALEN BC) 
    VRANKEN JulieBU12 (vrouw.)BMX TEAM BEKAF VZW 
    VRANKEN VinceAJUNIORSPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG 
    VROMANNE AlexisHU17 (mann.)WIELERTEAM IEPER 
    VYNCKE SeppeWJUNIORFLANDERS YOUTH CYCLING ACADEMY VZW (FYCA VZW) (CT SOENENS-BOOOM) 
    WAEYAERT ArnoBWU17 (mann.)OLYMPIA TIENEN (WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN) 
    WALGRAEVE KobeOJUNIORK.V.C. DEINZE VZW 
    WALLYN TiboBU17 (mann.)DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W. 
    WANTE JariOU23FLANDERS YOUTH CYCLING ACADEMY VZW (FYCA VZW) (CT SOENENS-BOOOM) 
    WANTE NickOELITEWSC HAND IN HAND BAAL 
    WARSON LaurensLBAMATEUR / MEN 19+P-VWCT VZW (PELTER - VAN WEZEL CYCLING TEAM) 
    WATERSCHOOT SenneOU15 (mann.)RUDYCO CYCLING TEAM (PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM) 
    WATERSCHOOT WannesOU23ARROW CYCLING TEAM 
    WEBER LaurentBWMASTER (mann.)NODRUGS HEROES FLANDERS 
    WILLEMS PieterOELITEWETTERS CYCLING TEAM (VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM) 
    WILLEMS RobbeAU17 (mann.)DE KASTELSE DURVERS V.Z.W. 
    WILLEMS SenneAU15 (mann.)DE KASTELSE DURVERS V.Z.W. 
    WILLEMYNS MathieuWELITEDE WIELERVRIENDEN (TEAM ATOM 6 BIKESTORE) 
    WILS LanceAJUNIORDAVO CYCLING TEAM - TONGEREN 
    WOUTERS MikeAU12 (mann.)BMX RANST VZW 
    WOUTERS RubenLBELITEYOUNG CYCLING TALENT DEMER & DIJLE (YOUNG CYCLING TALENT D&D) 
    WUYTS SiebeAJUNIORWIELERTEAM WAASLAND VZW (VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM) 
    WYFFELS JonasWU23KSV DEERLIJK VZW (MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT) 
    WYNANTS MitchellAJUNIORTEAM KEMPEN 
    ZAGERS StefanAJUNIORW.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. (WAC TEAM) 
    ZWAENEPOEL TessaAU17 (vrouw.)VA-CYCLING TEAM ZELE VZW (VAN ASSCHE - VERTRONICS CT) 
  • Overgangen 2016-2017 Buiten periode (klik hier)
    NaamProvincieCategorieHuidige clubNieuwe club
    AVONDTS MathisAU15 (mann.)W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. (WAC TEAM)IKO-BEOBANK
    BAYRAM EnginLBELITESPORT EN MOEDIG GENKKONINKLIJKE ZUID LIMBURGSE WIELERCLUB VZW (KZLWC HEYLEN)
    BIESEMANS JarneAJUNIORB-CYCLE TEAMHEIST CYCLING TEAM (HCT)
    CLOOSTERMANS MathiasAELITEBIKE-INN TEAM HERENTALSELRO BVBA (TEAM WILIER-FORCE)
    COLMAN AlexOU23BEOBANK-TREK CYCLING TEAM (RENOHOMES - UNITED CYCLING TEAM)BELGIAN CYCLING TALENTS (LOTTO SOUDAL)
    COOREVITS GillesWU23BEOBANK-TREK CYCLING TEAM (RENOHOMES - UNITED CYCLING TEAM)DOVY KEUKENS - FCC
    CROLLET YariAU23KDL CYCLINGTEAM (KDL CYCLING TEAM)HEIST CYCLING TEAM (HCT)
    DEBRUYNE GlennBU23PROFEL - UNITED C.T. (UNITED C.T.)HOME SOLUTION - ANMAPA CYCLING TEAM (HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM)
    DE BRUYNE MegODAME ELITEKON. GENTSE VELO SPORT (VD HAUWE CT - GENTSE VS)KEMPENS CYCLINGTEAM VZW (KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS)
    DEKIEN JensWJUNIORVZW WIELERPLOEG DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE (VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE)FLANDERS YOUTH CYCLING ACADEMY VZW (FYCA VZW) (CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK)
    DELEUL KyanNU12 (mann.)ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZWTWC HOEKSKE MALEIZEN VZW (TWC HOEKSKE MALEIZEN)
    DE NAUW SigfriedOELITEROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZWPIZ-ALPINA SPORTS TEAM VZW (TEAM ESPIRA ROC-SPORTS)
    DENS StanBU15 (mann.)YOUNG CYCLING TALENT DEMER & DIJLE (YOUNG CYCLING TALENT D&D)OLYMPIA TIENEN (WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN)
    DE VRIESE StijnOELITEBEOBANK-TREK CYCLING TEAM (RENOHOMES - UNITED CYCLING TEAM)WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT (VETRAPO CYCLING TEAM)
    GLORIEUX GustaveWJUNIORCYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELAREINDIVIDUEEL
    HASPESLAGH JuniorBJUNIORYOUNG CYCLING TALENT DEMER & DIJLE (YOUNG CYCLING TALENT D&D)HEIST CYCLING TEAM (HCT)
    HEIRBRANDT LaurensOELITEWIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT (VETRAPO CYCLING TEAM)PIZ-ALPINA SPORTS TEAM VZW (TEAM ESPIRA ROC-SPORTS)
    JONCKHEERE MichaelWELITEWIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT (VETRAPO CYCLING TEAM)BEOBANK-TREK CYCLING TEAM (RENOHOMES - UNITED CYCLING TEAM)
    LAGNEAUX YoniOU23FLANDERS YOUTH CYCLING ACADEMY VZW (FYCA VZW) (CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK)CYCLING EVENTS VZW (BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM)
    LAMBERECHTS LukasOELITEBEOBANK-TREK CYCLING TEAM (RENOHOMES - UNITED CYCLING TEAM)INDIVIDUEEL
    LAVA KevinOELITEWIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT (VETRAPO CYCLING TEAM)CYCLING TEAM BVBA DAKWERKEN STROOBANT - KUOTA
    LEYS CedricBU12 (mann.)WSC HAND IN HAND BAALYOUNG CYCLING TALENT DEMER & DIJLE (YOUNG CYCLING TALENT D&D)
    MACHARIS JensOU23ASFRA RACING TEAMWIELERKLUB NOORD-WEST-BRABANT (WK NOORD-WEST-BRABANT)
    MAES JefAU23DEKUPA (HUBO-AERTS ACTION BIKE CT)ARROW CYCLING TEAM
    MAGDELIJNS WannesAU15 (mann.)GEAR2WINOFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW
    MEEUS DieterAELITESPORT EN MOEDIG GENKWIELERCLUB NOORD-LIMBURG
    MUSEEUW StefanoWAMATEUR / MEN 19+IKO-BEOBANKBVBA BCS (BELGIAN CYCLING SERVICE) (TARTELETTO - ISOREX SUPERANO HAM (TEAM B))
    PATTYN JamieWU23BEOBANK-TREK CYCLING TEAM (RENOHOMES - UNITED CYCLING TEAM)VZW JONG WIELERTALENT VLAAMSE ARDENNEN (VZW JONG WIELERTALENT)
    PORIAU TimWELITEASFRA RACING TEAMBEOBANK-TREK CYCLING TEAM (RENOHOMES - UNITED CYCLING TEAM)
    PORTERS ZenoLBU17 (mann.)OMC MTB CLUB - OPOETERENSPORT EN MOEDIG GENK
    REIGEL RoelBELITEROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZWSPORT SOLUTIONS CYCLING TEAM
    SELS LoesADAME ELITEVZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM (YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM)KDL CYCLINGTEAM (KDL CYCLING TEAM)
    SNAUWAERT RobbeWU17 (mann.)KVC NOORDZEEMEEUWCYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST
    VANDERBEKEN JoyceWDAME ELITECYCLOCROSS VORSELAAR (DONEN/VONDELMOLEN CX-TEAM)VZW WEST COAST RACING TEAM (TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN)
    VAN DE VELDE ThomasOU23KIDS SPORT PROMOTION BELGIUM (CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT)BVBA BCS (BELGIAN CYCLING SERVICE) (TARTELETTO - ISOREX SUPERANO HAM (TEAM B))
    VANGHELUWE SeppeWU23BEOBANK-TREK CYCLING TEAM (RENOHOMES - UNITED CYCLING TEAM)WETTERS CYCLING TEAM (VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM)
    VANHAEREN StefAELITEKON. GENTSE VELO SPORT (VD HAUWE CT - GENTSE VS)V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB
    VAN RENTERGHEM BramOU23WIELERPROMOTIECLUB (PRORACE CYCLING TEAM)BELGIAN CYCLING TALENTS (LOTTO SOUDAL)
    VENS QuincyOELITEBVBA BCS (BELGIAN CYCLING SERVICE) (TARTELETTO - ISOREX SUPERANO HAM (TEAM B))VZW WIELERJEUGDTEAM HERZELE (ISOMAX - WATERPROOF CYCLING TEAM)
    VERDONSCHOT LauraLBDAME ELITEKDL CYCLINGTEAM (KDL CYCLING TEAM)VISTAMEDIA HAMME (LARES-DOLTCINI CT)
    VRACHTEN ArneAJUNIORVZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM (YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM)BVBA BCS (BELGIAN CYCLING SERVICE) (TARTELETTO - ISOREX SUPERANO HAM (TEAM B))
    WUYTS MathijsAU23JEUGD CYCLING TEAM 99 V.Z.W. (AA-DRINK JONGERENTEAM)KON. BALEN B.C. V.Z.W. (ACROG - BALEN BC)
    WYSEURE JoranWU17 (mann.)VZW JONG WIELERTALENT VLAAMSE ARDENNEN (VZW JONG WIELERTALENT)VZW WEST COAST RACING TEAM (TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN)

© Cycling Vlaanderen